Sada vařiče a nádobí Primus Essential Stove Set

Sada nádobí s vařičem pro 1-2 osoby, dvě nádoby a pánev z eloxovaného potravinářského hliníku s nepřilnavým povrchem, držadlo, které slouží jako kleště.. Sada vařiče a nádobí Primus Essential Stove Set 1.3l pro 1-2 osoby je vyrobena z eloxovaného potravinářského hliníku s nepřilnavým povrchem. Nádobí má na povrchu vrstvu odolnou proti oděru a vnitřní vrstvu podobnou keramice, na které se nepřipaluje jídlo. Pro míchání je vhodné použít nekovové náčiní. V hliníkovém závětří je umístěný hořák. Široké dno závětří zaručuje maximální stabilitu hliníkové nádoby a rychlý přenos tepla. Držadlo na hrnci se dá libovolně přesouvat a zároveň slouží jako kleště. Sada vařiče a nádobí Primus Essential Stove Set 1.3l obsahuje dvě nádoby, pánev/víko a kleště v jednom balení. Všechny nádoby se dají vložit do sebe.  Kartuše není součástí produktu.Technický popis:

sada nádobí s vařičem pro 1-2 osoby
dvě nádoby, pánev, kleště, vařič se závětřím
mobilní úchytka – lze využít jako kleště
nízká hmotnost
BPA free (neobsahuje Bisfenol A)
všechny nádoby lze vložit do sebe
transportní pytlík součástí balení
materiál: hliník s nepřilnavým povrchem, kovové držadlo
hmotnost: 858 g
rozměry hrnce: 19,8 x 7,9 cm
objem: 1,3 l
vhodné používat s nekovovými příbory
kartuše není součástí produktu

Sada nádobí Primus Essential Pot

Sada nádobí pro 1-2 osoby, dvě nádoby a pánev z eloxovaného potravinářského hliníku s nepřilnavým povrchem, držadlo, které slouží jako kleště.. Sada nádobí Primus Essential Pot Set 1.3l pro 1-2 osoby je vyrobena z eloxovaného potravinářského hliníku s nepřilnavým povrchem. Nádobí má na povrchu vrstvu odolnou proti oděru a vnitřní vrstvu podobnou keramice, na které se nepřipaluje jídlo. Pro míchání je vhodné použít nekovové náčiní. Držadlo na hrnci se dá libovolně přesouvat a zároveň slouží jako kleště. Sada nádobí Primus Essential Pot Set 1.3l obsahuje dvě nádoby, pánev/víko a kleště v jednom balení. Všechny nádoby se dají vložit do sebe. Technický popis:

sada nádobí pro 1-2 osoby
dvě nádoby, pánev, kleště
mobilní úchytka – lze využít jako kleště
nízká hmotnost
BPA free (neobsahuje Bisfenol A)
všechny nádoby lze vložit do sebe
materiál: hliník s nepřilnavým povrchem, kovové držadlo
hmotnost: 503 g
rozměry hrnce: 19,8 x 7,9 cm
objem: 1,3 l
vhodné používat s nekovovými příbory

Sada nádobí Yate Summit

Sada nádobí pro 1-2 osoby, eloxovaný potravinářský hliník s nepřilnavým povrchem, silikon na držadlech, textilní obal.. Sada nádobí Yate Summit 2 pro 1-2 osoby je vyrobena z eloxovaného potravinářského hliníku s nepřilnavým povrchem. Každý jistě ocení, že se do hrnce pohodlně vejde kartuš na plyn (300 i 500g) a vařič. Nádobí má na povrchu vrstvu odolnou proti oděru a vnitřní vrstvu podobnou keramice, na které se nepřipaluje jídlo. Pro míchání je vhodné použít nekovové náčiní. Držadla hrnce a misky jsou chráněna silikonem proti popálení. Sada nádobí Yate Summit 2 je vhodná i pro několikadenní výlety do přírody.Technický popis:

sada nádobí pro 1-2 osoby
do hrnce se vejde kartuš na plyn (300 i 500 g) a vařič 
silikonová držadla
textilní přepravní obal
materiál: hliník s nepřilnavým povrchem, kovová držadla, silikon na držadlech
hmotnost: 300 g
rozměry hrnce: 15 x 10 cm
rozměry misky: 13,7 x 6 cm
rozměry balení: 15 x 15 mm
objem: hrnec 1,5 l; miska 0,75 l
vhodné používat s nekovovými příbory

Příborový set FERRINO Posate

Odolná nerezová ocel, vidlička, lžíce a nůž, praktické cestovní pouzdro, lze zavěsit na pásek.. Příborový set FERRINO Posate je vyrobený z nerezové oceli, která je odolná vůči poškození. Set se skládá z vidličky, lžíce a nože. Příborový set FERRINO Posate je uschován v praktickém cestovním pouzdře, které můžete snadno zavěsit na pásek. Technický popis:

vidlička
lžíce
nůž 
praktické cestovní pouzdro
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 100 g

Příborový set FERRINO Posate Inox con

Odolná nerezová ocel, vidlička, lžíce a nůž, praktické cestovní pouzdro součástí balení.. Příborový set FERRINO Posate Inox con Astuccio je vyrobený z odolné nerezové oceli. Skládá se ze tří komponentů – vidličky, lžíce a nože. Součástí balení je praktické cestovní pouzdro s možností zavěšení na pásek. Příborový set FERRINO Posate Inox con Astuccio bude nepostradatelným pomocníkem při Vašich dobrodružných výpravách. Technický popis:

odolný materiál
vidlička
lžíce
nůž
praktické cestovní pouzdro
možnost zavěsit na pásek 
hmotnost: 100 g

Příborový set FERRINO Travel

Odolná nerezová ocel, skládací vidlička, lžíce a nůž, praktické cestovní pouzdro lze zavěsit za pásek.. Příborový set FERRINO Travel je vyrobený z odolné nerezové oceli. Jeho součástí je skládací vidlička, lžíce a nůž s ergonomicky tvarovanou rukojetí. Praktické cestovní pouzdro je součástí balení. Lze ho zavěsit na pásek. Technický popis:

skládací vidlička
skládací lžíce
skládací nůž
praktické cestovní pouzdro 
ergonomicky tvarovaná rukojeť
lze zavěsit za pásek 
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 170 g
rozměry: rozložené 20 cm, složené 11 cm (nůž, vidlička i lžíce mají stejné rozměry)
rozměry pouzdra: 13 x 6,5 x 2,5 cm

Multifunkční nůž FERRINO Coltellino 11

Kvalitní materiál z nerezové oceli, široké spektrum nástrojů k použití, nízká hmotnost.. Multifunkční nůž FERRINO Coltellino 11 Funzioni z nerezové oceli obsahuje:

nůž 6 cm
pilník na nehty
dvě šídla
křížový šroubovák
plochý šroubovák
otvírák na láhve
pilka
vývrtka
nůžky
otvírák na konzervy
kroužek na snadné zavěšení
praktické pouzdro s možností uchycení na pásek
hmotnost: 110 g

Sada nádobí Primus Essential Trek Pot

Kompaktní sada nádobí skladných rozměrů s nepřilnavým povrchem vhodná na cesty a výlety do přírody.. Sadu nádobí Primus Essential Trek Pot 1 l plně využijete na všech outdoorových dobrodružstvích! Díky kompaktním rozměrům a lehkého materiálu z eloxovaného hliníku nezabere příliš mnoho místa v batohu a bude perfektně skladná. Sada disponuje hrncem, pánví a dvěma úchyty, přičemž pánev můžete využít i jako víko na hrnec. Dno s širší vrstvou udrží rovnoměrné rozložení teploty po celém hrnci. Spolu s nepřilnavým keramickým povrch tak zajistí snadné vaření a pomáhá snížit riziko spálení jídla. Vaření na cestách nikdy nebylo snadnější, se sadou nádobí Primus Essential Trek Pot 1 l rozhodně nešlápnete vedle. Technický popis: 

sada nádobí složena z pánve, hrnce a dvou rukojetí
vyrobena z tvrdě eloxovaného hliníku 
pánev lze využít i jako víko na hrnec 
nepřilnavý keramický povrch pro snadnější vaření
spirálovitý vzor ve spodní části zajišťuje lepší přenos tepla
tlustší dno pomáhá udržovat rovnoměrnou teplotu
kompaktní rozměry po složení 
objem: 1 l
materiál: vysoce eloxovaný hliník 
hmotnost: 270 g
rozměry: 14,5 x 11,7 cm 
přepravní obal součástí balení 

Kempingový hrnec Primus Essential Pot Set

Kompaktní sada dvou hrnců a pánve vhodná na outdoorové vaření pro 2-5 osob.. Kempingový hrnec Primus Essential Pot Set 2,3 l lze snadno rozložit na tři části, díky čemuž získáte dva hrnce a pánev skladných rozměrů a lehké konstrukce. Nádobí využijete zejména na cestách a výletech do přírody, uvaříte či ohřejete v něm jídlo až pro 5 osob, proto bude ideální pro rodinu s dětmi či skupinu přátel. Vzhledem k nepřilnavému povrchu bude vaření o to snadnější, zabrání totiž přichycení jídla a jeho spálení. Hrnce i pánev jsou snadno omyvatelné a zaberou minimum prostoru ve vašem batohu, což jistě ocení všichni outdooroví nadšenci! Technický popis:

praktická sada dvou hrnců a pánve
vhodná pro outdoorové vaření pro 2-5 osob 
nepřilnavý povrch zabraňuje připálení 
hliníkový materiál rovnoměrně transportuje teplo po celé nádobě
součástí balení držák na hrnce a pánev
pánev lze použít jako víko 
kompaktní rozměry po sbalení 
objem: 2,3 l
materiál: hliník 
hmotnost: 639 g
rozměry: 22,1 x 10,7 cm

Campingový grilovací rošt Primus Campfire Griddle

Grilování bude zábavou i na cestách s lehce přenosným roštem z litého hliníku.. Campingový grilovací rošt Primus Campfire Griddle Plate zajistí rovnoměrné ugrilování vašich oblíbených pokrmů! Je vyrobený vysokotlakým litím hliníku, díky čemuž má nepřilnavý povrch a zabraňuje nežádoucímu připékání. Plocha roštu byla navržena tak, aby dokázala odvést z jídla přebytečný tuk a zároveň umožnila správné propečení masa, zeleniny, brambor či jiných pochutin. Rošt je navíc snadno omyvatelný a nezabere příliš mnoho místa v batohu! Zkrátka ideální parťák na cestování! Technický popis: 

grilovací rošt vyrobený vysokotlakým litím hliníku
rovnoměrně griluje pokrm a odvádí z něj přebytečný tuk
nepřilnavý povrch zabraňuje připékání 
rukojeť z nerezové oceli 
snadné čištění 
vhodný pro hořáková kamna
hmotnost: 430 g
rozměry: 19 x 17 x 1 cm 

Náčiní na vaření Primus CampFire Prep

Praktické balení kuchyňského náčiní ideálního na cesty do přírody.. Náčiní na vaření Primus CampFire Prep Set obsahuje vše potřebné k venkovní přípravě pokrmů. Sada disponuje nožem a struhadlem z nerezové oceli a příborem z vysoce kvalitního dubového dřeva. Vše je bezpečně uloženo v odolném pouzdře ze speciálního materiálu G1000. Zapíná se na háček, a navíc ho lze bez problému kamkoliv zavěsit. Díky skladným rozměrům nezabere příliš mnoho místa v batohu, proto je ideální na cesty. Vaření v přírodě nikdy nebylo jednodušší! Technický popis: 

sada kuchyňského náčiní na vaření
uložena v odolném pouzdře s kapsou
zapínání na háček
možnost zavěšení pouzdra 
kryt na ostří struhadla
materiál nádobí: nerezová ocel, dubové dřevo 
materiál pouzdra: G1000 (65% polyester a 35% bavlna)
hmotnost: 370 g
rozměry: 4 x 25 x 14 cm 

Lžíce Primus Long Spoon

Praktická cestovní lžíce vyrobená z ekologicky nezávadného materiálu, s dlouhou a vysoce odolnou rukojetí.. Lžíce Primus Long Spoon je ideálním nástrojem pro vaření na cestách. Díky dlouhé rukojeti zajišťuje, že si nepopálíte prsty od horké polévky či jiného pokrmu. Zároveň s ní dosáhnete až na dno termosky nebo potravin v sáčku, proto má opravdu všestranné využití. Lžíce je vyrobená z ekologicky nezávadného materiálu tritanu (vyztuženého skelnými vlákny) a disponuje rukojetí z tvrdého eloxovaného hliníku, který je odolný vůči poškození a korozi. Bude tak skvělou volbou pro všechny outdoorové nadšence!Technický popis: 

praktická lžíce na vaření 
dlouhá rukojeť
snadno omyvatelná
z ekologicky nezávadného materiálu
tepelně odolný plast
rozměry: 23 x 3,5 x 3,1 cm
hmotnost: 14 g
materiál:

tritan vyztužený skelnými vlákny (nabírací část)
eloxovaný hliník vysoce odolný proti zlomení (rukojeť)

Příbor Primus Leisure Cutlery Kit - Fashion

Praktická sada příboru z nerezové oceli a rukojeti ze silikonu.. Příbor Primus Leisure Cutlery Kit – Fashion je velice praktický a skladný, proto bude obzvlášť vhodný na cesty nebo výlety do přírody. Díky kvalitní oceli disponuje pevnou svébytnou konstrukcí a je odolný proti korozi. Rukojeť ze silikonu zajistí pohodlný úchop i v rukavicích. Sada obsahuje lžičku, vidličku a nůž. Technický popis: 

sada příboru obsahující lžíci, vidličku a nůž 
kvalitní materiál odolný proti korozi 
materiál: nerezová ocel, silikon (rukojeť)
hmotnost: 80 g 
rozměry: 18,2 x 3,7 x 1,6 cm 

Kempingový hrnec Primus Litech Trek

Univerzální nádoba k všestrannému použití jako hrnec, pánvička či konvice.. Kempingový hrnec Primus Litech Trek Kettle je nadmíru užitečná kompletní sada nádobí pro všechny outdoorové nadšence. Můžete ji využít jako hrnec s poklicí, konvici nebo pánev. Při výrobě byl použit vysoce kvalitní hliníkový materiál se speciální vnitřní titanovou vrstvou. Díky tomu se jídlo při vaření nebude připalovat a nádobí pak snadno a rychle vyčistíte. Vzhledem k nízké hmotnosti a praktické konstrukci se bez problému vejde do každého batohu a nezabírá přitom příliš mnoho místa, což oceníte zejména na cestách. Dovnitř se mimo jiné vejde plynová kartuše na 230 g a malý vařič Express Stove od stejné značky. Součástí balení je také síťovaný přepravní sáček.Technický popis: 

multifunkční turistický hrnec 
univerzální použití jako konvice, hrnec nebo pánev 
vyroben z tvrdě eloxovaného hliníku 
vnitřek pokryt titanovým povrchem chránícím proti připálení 
dvě skládací držadla 
maximálně skladný 
objem: 1 l
materiál: tvrdě eloxovaný hliník 
hmotnost: 270 g
rozměry: 12,5 x 13,5 cm 
přepravní obal součástí balení 

Skládací příbor Primus Folding

Ultra lehký skládací příbor z kvalitního polykarbonátu je ideálním společníkem na cesty.. Skládací příbor Primus Folding Spork bude ideální multifunkční pomocník na cesty, který nezabere příliš mnoho místa a je zároveň neuvěřitelně lehký. Konstrukce disponuje lžící, vidličkou i nožem a je složitelná na polovinu, čímž se bez problému vleze i do kapsy. Snadno omyvatelný plastový materiál odolává teplu a mechanickému poškození. Skvěle se bude hodit pro všechny turisty, cestovatele a dobrodruhy, kteří pečlivě zvažují každý gram zátěže! Technický popis: 

praktická lžička, vidlička a nůž jako jeden kus příboru 
konstrukce složitelná na půl
lehký a skladný materiál 
snadno omyvatelný
materiál: polykarbonát 
hmotnost: 10 g
rozměry: 10,5 x 4 x 2,3 cm

Souprava na vaření se dvěma vařiči

Lehká a skladná sada na vaření, dva hrnce, tvrzený hliník, vyražená ryska, hořák na tuhý i tekutý líh.. Souprava na vaření Esbit ES1104 je kompaktní sada na vaření se dvěma vařiči, buď na pevný líh nebo tekutý líh a jiná tekutá paliva. Je perfektní pro všechny milovníky přírody – ať už ven vyrážíte na kole, po svých, nebo po vodě. Zkrátka všude tam, kde potřebujete mít kompaktní sadu na vaření.

Sada obsahuje dva hrnce o objemech 470 a 985 ml. Oba mají sklopné rukojeti a malý hrnec se dá použít jako poklička většího. Na větším hrnci je měrka pro přesné měření tekutin. Je vyražena, takže zůstane viditelná po celou dobu používání.

Kromě hořáku na tekutý líh, který je vyroben z mosazi, je vše ostatní vyrobeno z eloxovaného hliníku s nepřilnavým povrchem. Pro úsporu místa se dá vše naskládat do velkého hrnce. Souprava na vaření se dvěma vařiči Esbit je určena pro všechny aktivní lidi, kteří potřebují lehké a spolehlivé vybavení pro přípravu stravy na cestách.Technický popis:

sada pro outdoorové vaření
dva hrnce z tvrzeného hliníku
podstavec s hořákem na tuhý i tekutý líh 
nepřilnavý povrch
menší hrnec lze využít jako pokličku většího
vyražená ryska na větším hrnci
hořák s možností regulace nebo uhašení plamene
sklopné rukojeti
objem hrnce: 985 + 470 ml
hmotnost: 430 g
přepravní rozměry: Ø12,8 x v14,7 cm

Souprava na vaření Esbit

Lehká a skladná sada na vaření, nerezová ocel, hrnec s měrkou, hořák na tuhý líh.. Souprava na vaření Esbit ST obsahuje hrnec o objemu 585 ml a vařič na tuhý líh. Celá sada váží pouhých 287 g a je tak ideální pro táboření, turistiku či horolezectví. Nerezová ocel je vysoce odolná proti poškození. Měrka pro přesné měření tekutin je na hrnci vyražená, což zaručuje dlouhou trvanlivost, odolnost proti oděru a vysokým teplotám. Zůstane viditelná po celou dobu používání.

Bezpečí a tepelnou izolaci proti popálení zajišťují sklopné rukojeti z nerezové oceli. Hořák včetně podstavce se pro snadnější přepravu a úsporu místa dá složit přímo do hrnce. Celkové přepravní rozměry jsou tak s průměrem 11 cm a výškou 10 cm opravdu minimální. Souprava na vaření Esbit ST je zabalena v silném nylonovém transportním obalu ze síťoviny. Na túry je tato sada prostě skvělým pomocníkem.Technický popis:

sada pro outdoorové vaření
hrnec z nerezové oceli
podstavec s hořákem na tuhý líh
vyražená ryska
sklopné rukojeti z nerezové oceli
nylonový transportní obal ze síťoviny
objem hrnce: 585 ml
hmotnost: 287 g
přepravní rozměry: Ø11 x v19,3 cm

Termoska Mizu V8

Designová termoska z odolné nerezové oceli, dvoustěnná konstrukce, ideální pro teplé i studené nápoje.. Designová termoska od značky Mizu je vyrobená z potravinářské nerezové oceli nepřejímající pachy. Díky tomu budou vaše nápoje vždy chutné, svěží a udrží si příjemnou teplotu. Tato elegantní termoska díky dvoustěnné izolaci zachová Vaše nápoje horké po dobu 12 hodin a chladné po dobu 24 hodin. Termoska V8 je tak ideální nejen pro delší dny, kdy potřebujete udržet pitný režim. Krom použití při klasických outdoor aktivitách se může hodit i na „propašování“ krásně vychlazeného piva 🙂 nebo třeba na piknikové míchání drinků a koktejlů.Technický popis:

stylový design

odolné provedení
dobře izolující dvoustěnný plášť
neobsahuje Bisfenol A (BPA free)
pro teplé i studené nápoje
materiál: nerezová ocel
hmotnost: 340 g
objem: 0,76 l
uzávěr: SST Cap

Skládací miska FERRINO Contenitore Pieghevole

Skladná silikonová miska na jídlo, jednoduché složení a rozložení, zabírá minimum prostoru, včetně víčka.. Skládací miska FERRINO Contenitore Pieghevole je praktickou pomůckou pro každého cestovatele nebo kempaře. Silikonovou misku jednoduchým pohybem rychle rozložíte a je ihned připravena k použití. Ve složeném stavu měří na výšku pouze 2 cm a lze ji tak uložit téměř kamkoliv. Nebude Vám tedy v batohu zabírat skoro žádné místo. Součástí je i víčko, které jídlo ochrání například před hmyzem. Skládací miska FERRINO Contenitore Pieghevole je pro treking a campování ideální.Technický popis:

silikonová skládací miska na jídlo
velmi skladná
včetně víka
ideální pro treking a kempování
materiál: silikon
hmotnost: 300 g 
objem: 2,3 l
průměr: 21 cm
výška: 7,5 cm (rozložená), 2 cm (složená)

Příborový set FERRINO Clip

Odolná nerezová ocel, vidlička, lžíce a nůž s plastovou rukojetí, výklopné otvíráky, praktické cestovní pouzdro s poutkem.. Příborový set FERRINO Clip je vyrobený z odolné nerezové oceli. Jeho součástí je vidlička, lžíce a nůž s pohodlnou plastovou rukojetí. Ve spodní části zároveň najdete výklopné otvíráky. Součástí balení je praktické cestovní pouzdro, které můžete díky poutku kamkoliv zavěsit.Technický popis:

vidlička, lžíce a nůž
plastové rukojeti
praktické cestovní pouzdro s poutkem
výklopné otvíráky
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 130 g

Gril Esbit BBQ300S

Skládací přenosný gril z nerezové oceli, minimální přepravní rozměry, včetně nepromokavé přepravní tašky přes rameno.. Díky přenosnému skládacímu grilu Esbit BBQ300S si můžete na svých cestách, ale i v pohodlí domova, vychutnat pravou chuť grilovaného maso na dřevěném uhlí. Gril je velmi lehký – váží pouze 2380 gramů, je perfektně sbalitelný a rozložíte jej za pár sekund. Díky speciální konstrukci jej můžete zespodu uchytit bez rukavice i při grilování a přemístit podle potřeby pokud třeba najednou začne pršet a nebo začne foukat vítr přesně směrem k vám. Gril je konstruován tak, aby vám z něj při grilování nevypadly žhavé uhlíky, tudíž se nemusíte bát podpálení okolí.

Ve sbaleném stavu se zdá, že máte přes rameno notebook v elegantní černé tašce, pouze jen vy víte, že v tašce je složený gril včetně dřevěného uhlí na 1 grilovačku. Gril Esbit BBQ300S je vyroben z velmi kvalitní nerez oceli a díky svému vzhledu uspokojí nejen vaše chuťové buňky. Po ukončení grilování počkáte až gril vychladne a můžete ho celý sbalit do černé tašky z nylonu s nepromokavou podšívkou, takže si nezašpiníte okolní věci doma ani na cestách. Tento gril se opravdu vejde kamkoliv.Technický popis:

skládací konstrukce
výškově stavitelný rošt (3 polohy)
rukojeť pro manipulaci s roštem
taška přes rameno pro přenášení
nepromokavá taška na dřevěné uhlí
materiál: nerezová ocel
rozměry: 305 x 230 x 180 mm
přepravní rozměry: 305 x 230 x 90 mm
hmotnost: 2380 g

Souprava na vaření Esbit

Lehká a skladná sada na vaření, tvrzený hliník, hrnec s ryskou, hořák na tuhý líh.. Souprava na vaření Esbit obsahuje hrnec o objemu 585 ml a vařič na tuhý líh. Celá sada váží pouhých 197 g a je tak ideální pro táboření, turistiku či horolezectví. Použitý tvrzený hliník je však nejen lehký, ale i vysoce odolný proti poškození. Měrka pro přesné měření tekutin je na hrnci vyražená, což zaručuje dlouhou trvanlivost, odolnost proti oděru a vysokým teplotám. Zůstane viditelná po celou dobu používání.

Bezpečí a tepelnou izolaci proti popálení zajišťují sklopné rukojeti z nerezové oceli. Hořák včetně podstavce se pro snadnější přepravu a úsporu místa dá složit přímo do hrnce. Celkové přepravní rozměry jsou tak s průměrem 11 cm a výškou 10 cm opravdu minimální. Souprava na vaření Esbit je zabalena v silném nylonovém transportním obalu ze síťoviny. Na túry je tato sada prostě skvělým pomocníkem.Technický popis:

sada pro outdoorové vaření
hrnec z tvrzeného hliníku
podstavec s hořákem na tuhý líh
vyražená ryska
sklopné rukojeti z nerezové oceli
objem hrnce: 585 ml
hmotnost: 197 g
přepravní rozměry: Ø11 x v10 cm

Lžíce Yate Bagr

Nerezová lžíce, praktická šňůrka, nízká hmotnost, vysoce skladná, vhodná pro turistiku a camping.. Lžíce Yate Bagr je praktický doplněk vhodný pro každého outdoorového nadšence. Lžíce je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost, snadnou omyvatelnost a další výborné vlastnosti. Váží pouhých 35 g a je opatřena šňůrkou pro zavěšení. I díky tomu a kompaktním rozměrům je lžíce vysoce skladná. Lžíce Yate Bagr se skvěle hodí pro turistické výlety a camping. Je vhodná pro dospělé i děti.Technický popis:

zahnutá campingová lžíce
praktická šňůrka
nízká hmotnost
pro děti i dospělé
materiál: nerezová ocel
délka: 12 cm
hmotnost: 35 g

Hrníček FERRINO Tazza con

Praktický kempingový doplněk, karabina místo ucha, dvojité stěny, lze připnout k batohu, nízká hmotnost.. Hrníček FERRINO Tazza con Moschettone je praktický hrníček z nerezové oceli s karabinou místo ouška. Karabinu tak lze připnout k batohu. Připnutím následně zajistíte, že hrníček nikdy neztratíte a budete ho mít stále při ruce. Vzhledem k nízké hmotnosti a odolnému materiálu se stane hrníček FERRINO Tazza con Moschettone skvělým outdoorovým společníkem. Technický popis:

kvalitní odolný materiál
dvojité stěny
karabina místo ucha 
pomocí karabiny lze hrníček připnout 
skvělý pro všechny výlety
objem: 180 ml
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 100 g 
rozměry: 8,5 cm

Hrníček FERRINO Tazza Inox

Praktický hrníček, velmi nízká hmotnost, odolný nerezový materiál, skládací ucho.. Hrníček FERRINO Tazza Inox se stane vděčným společníkem na Vaších cestách. Praktický hrníček z nerezové oceli se skládacím uchem bude nepostradatelným doplňkem Vaší outdoorové výbavy. Hrníček FERRINO Tazza Inox je vhodný na všechny cesty, které se chystáte podniknout. Rádi si z něj vypijete čaj, kávu, ale i studený nápoj.Technický popis:

kvalitní odolný materiál
skládací ucho
velmi lehký
skvělý pro všechny výlety
objem: 200 ml
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 70 g 
rozměry: 7 cm

Hrníček FERRINO Tazza

Lehký hliníkový hrníček, praktické ucho, skvělý doplněk na všechny výlety.. Hrníček FERRONI Tazza se stane vděčným společníkem na Vaších cestách. Hrníček je praktický díky úchytu a lehký díky použitému hliníkovému materiálu. Brzy si jej oblíbíte a stane se nepostradatelným doplňkem Vaší outdoorové výbavy. Hrníček FERRONI Tazza je vhodný na všechny cesty, které se chystáte podniknout. Rádi si z něj vypijete čaj, kávu, ale i studený nápoj.Technický popis:

kvalitní odolný materiál
praktické ucho
velmi lehký
skvělý pro všechny výlety
materiál: hliník
hmotnost: 60 g 
průměr: 8 cm (bez ucha)
výška: 7,1 cm

Příborový set FERRINO Posate

Odolná nerezová ocel, vidlička, lžíce a nůž, praktické cestovní pouzdro, lze zavěsit na pásek.. Příborový set FERRINO Posate je vyrobený z nerezové oceli, která je odolná vůči poškození. Set se skládá z vidličky, lžíce a nože. Příborový set FERRINO Posate je uschován v praktickém cestovním pouzdře, které můžete snadno zavěsit na pásek. Technický popis:

vidlička
lžíce
nůž 
praktické cestovní pouzdro
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 100g

Nůž s příborem FERRINO Coltello

Nerezová ocel, lžíce, vidlička, nůž 6 cm, šídlo, otvírák na láhve, vývrtka, otvírák na konzervy, praktické pouzdro.. Nůž s příborem FERRINO Coltello con Posate je multifunkční nůž s širokým spektrem použití, který obahuje lžíci, vidličku, šesticentimetrový nůž, šídlo, vývrtku a otvírák. Oceníte ho především na dobrodružných cestách, rodinných dovolených i výletech. Nůž s příborem FERRINO Coltello con Posate je vyroben z nerezové oceli, která je odolná proti poškození a dá se podélně rozdělit na dvě části. Součástí balení je praktický obal, který umožňuje zavěsit nůž za opasek. Technický popis:

široké spektrum využití
lžíce
vidlička
nůž 6 cm
šídlo
otvírák na láhve
vývrtka
otvírák na konzervy
praktické pouzdro s možností uchycení na pásek
vhodný na dobrodružných cestách
délka složeného nože: 9 cm
materiál: Nerezová ocel
hmotnost: 90 g

Kempingový hrnec Primus Lite

Lehký kompaktní hrnec pro přípravu teplého nápoje či jídla až pro 2 osoby.. Kempingový hrnec Primus Lite XL Pot 1.0l je kompaktní a velmi lehký hrnec s tepelně účinným systém, který dokáže rychle uvařit vodu, polévku či jiné pokrmy po náročném dni na cestě. Při servírování můžete hrnec držet pomocí rukojeti nebo za korkem izolovaný návlek z G-1000 Eco Lite – speciální textilie, pro snadnou manipulaci bez popálení. Poklici hrnce lze navíc využít jako malou misku.

Vzhledem k nízké hmotnosti a praktické konstrukci se kempingový hrnec Primus Lite XL Pot 1.0l bez problému vejde do každého batohu a nezabírá přitom příliš mnoho místa, což oceníte zejména na cestách. Dovnitř se mimo jiné vejde plynová kartuše na 230 g i malý vařič.Technický popis: 

velmi lehký kompaktní hrnec s výlevkou
pro přípravu teplého nápoje či jídla pro 2 osoby
plastová poklice může sloužit jako servírovací miska 
vyroben z odolného eloxovaného hliníku 
návlek s korkovou podšívkou ze speciální textilie
nastavitelná odnímatelná rukojeť
objem: 1 l
materiál: eloxovaný hliník, plast (na biologické bázi), korek, G-1000 (speciální tkanina) 
hmotnost: 325 g
rozměry: 12,5 x 13,5 cm 
bezpečně se připevní k jakémukoli hořáku
má integrovaný výměník tepla
plynová kartuše a vařič NEJSOU součástí balení

Mlýnek na sůl a pepř

Sada dvou praktických lehce přenosných mlýnků na sůl a pepř z odolného hliníkového materiálu.. Mlýnek na sůl a pepř Primus Salt a Pepper Mill je praktická sada dvou lehce přenosných mlýnků s líbivým designem. Unikátní konstrukce zajistí snadné plnění a jednoduché ovládání jednou rukou. Stisknutím horní částí okořeníte vaše jídlo a dodáte mu tu správnou chuť. Kvalitní a vysoce odolný hliníkový materiál zaručuje dlouhou životnost. Mlýnky Primus Salt a Pepper Mill budou zkrátka ideálním společníkem na cestách.Technický popis: 

praktické mlýnky na sůl a pepř 
jednoduché ovládání pouze jednou rukou
lehký a odolný materiál
snadné plnění
stylový moderní design 
materiál: hliník 
hmotnost: 84 g
rozměry: Ø27 x 152 mm 
balení obsahuje 2 mlýnky