Skládací křeslo Spartan Camping

Lehké a kompaktní křeslo pro venkovní využití, skvělé na chatu, k vodě i do kempu!. Skládací křeslo Spartan Camping Sessel je skvělý společník na venkovní posezení, kterého díky lehké a kompaktní konstrukci můžete navíc rovnou sbalit do přírody! Pevná kovová konstrukce unese až 75 kg a odolný plátěný potah je vodný i do nepříznivých povětrnostních podmínek. Pro pohodlnější posed je pak křeslo vybaveno rozšířenými plastovými opěrkami rukou. Ať už se tedy chystáte na ryby, k vodě nebo do kempu, lehká skládací židle určitě přijde vhod. Využijí ho určitě i chalupáři.Technický popis:

zahradní a campingové křeslo se skládací konstrukcí
pevný kovový rám
voděodolný látkový potah
rozšířené plastové opěrky
vhodné pro venkovní využití
kompaktní a skvělé na přenášení
rozměry: 53 x 45 x 40/77 cm
rozměry ve složeném stavu: 57 x 70 x 5 cm
průměr trubky: 18 mm
hmotnost: 1,2 kg
nosnost: 75 kg

Skládací stůl FERRINO 50 x

Aluminiová konstrukce, lehká manipulace, vhodný pro četné venkovní použití pro celou rodinu.. Skládací stůl FERRINO 50 x 50 cm z aluminiové konstrukce je určený pro četné venkovní využití s celou rodinou. Malé rozměry jsou zajištěny při složení do hloubky, která je pouze 15 cm, což se hodí především při častém přesunu a manipulaci. Skládací stůl FERRINO 50 x 50 cm umožňuje nosnost do 30 kg. Technický popis:

skládací konstrukce
nízká váha
lehká manipulace
materiál: hliník 
hmotnost: 2,1 kg
rozměry rozloženého stolu: 50 x 50 x 38 cm
rozměry složeného stolu: délka 50 cm, průměr 15 cm
nosnost: 30 kg
přepravní taška součástí balení

Skládací křeslo FERRINO Slim

Skládací nastavitelné křeslo, pohodlné, odolná konstrukce, jednoduchý skládací mechanismus.. Skládací křeslo FERRINO Slim s opěradlem a područkami je nastavitelné v šesti polohách. Konstrukce z leštěného hliníku je na vnitřní straně zesílená ocelí pro maximální pevnost. Potah z pevné textilie zaručuje dlouhou životnost. Skládací křeslo FERRINO Slim je všestranně využitelné. Oceníte ho při kempingu, na pikniku nebo při relaxaci na zahradě. Křeslo jednoduchým pohybem složíte a můžete ho bez problémů skladovat a přenášet.Technický popis:

nastavitelné v 6 polohách
odolná konstrukce
jednoduchý skládací systém
vhodné pro kemping, piknik nebo relaxaci na zahradě
rozměry: 48 x 42 x 45,5 cm
materiál: leštěný hliník vyztužený ocelí, umělá textilie o vysoké pevnosti
hmotnost: 4,25 kg
nosnost: 120 kg