Dětská láhev NALGENE Grip'n

Boční tvarování pro dětské ručičky, gumové víko, odolná vůči vzniku skvrn, neobsahuje BPA.. Dětská láhev NALGENE Grip'n Gulp 350 ml je výjimečná svým bočním tvarováním, které umožňuje snadné uchopení pro dětské ručičky. Láhev má praktické gumové víko a náustek z jemného plastu. Závity na láhvi dobře těsní a zabraňují, aby se tekutina vylila. Láhev je vyrobena z panenské pryskyřice, materiál nepředává nápoji žádné pachutě a je odolná vůči vzniku skvrn po barevných nápojích. Použitý výrobní materiál je vysoce odolný a zdravotně nezávadný, neobsahuje zdraví škodlivou látku BPA (Bisfenol-A). 

Dětská láhev NALGENE Grip'n Gulp 350 ml je velmi praktická i pro rodiče, nevyžaduje náročnou údržbu, lze ji snadno otevřít a mýt v myčce. Doporučuje se však umístit láhev do horní části myčky, kde se nenachází topné těleso. Dětská láhev NALGENE Grip'n Gulp 350 ml je vhodná pro batolata i děti předškolního a školního věku. Technický popis:

boční tvarování
speciální uchopení pro dětské ručičky
pogumované víko
náustek z jemného plastu
dobře těsnící závit
odolný materiál bez obsahu BPA
láhev nepředává nápoji žádné pachutě
odolná vůči vzniku skvrn po barevných nápojích
snadná údržba
lze mýt v myčce (pouze v horní části)
vhodná po batolata, předškoláky i školáky
materiál: panenská pryskyřice
objem: 350 ml

Dětská láhev NALGENE OTF 350 ml

Odolný materiál, sací náustek, gumový uzávěr, lehká, nárazuvzdorná, neobsahuje BPA.. Dětská láhev NALGENE OTF 350 ml je stylová láhev na pití pro děti. Je vybavena sacím náustkem, který je zajištěný gumovým uzávěrem. Dětská láhev NALGENE OTF 350 ml je extrémně odolná proti poškození, ale zároveň velmi lehká. Je odolná vůči vzniku skvrn po barevných nápojích. Praktické širší hrdlo napomáhá snadné údržbě, láhev lze mýt také v myčce nádobí, snese vysoké teploty, nicméně doporučujeme jí umístit do horní části myčky – dále od ohřívacího tělesa. Láhev je vyrobena z panenské pryskyřice, použitý materiál neobsahuje zdraví škodlivou látku BPA (bisfenol-A). Dětská láhev NALGENE OTF 350 ml je tedy zdravotně zcela nezávadná, nezanechává pachy a skvěle se hodí do školy i na výlety. Je vhodná pro studené i teplé nápoje. 
 Technický popis:

sací náustek
širší hrdlo pro snadnou údržbu
lehká
transparentní
nárazuvzdorná
praktická do školy i na výlety
odolná vůči vzniku skvrn po barevných nápojích
lze mýt v myčce (pouze v horní části)
neobsahuje škodlivý BPA (Bisfenol-A)
vhodná pro studené i teplé nápoje
materiál: panenská pryskyřice
objem: 350 ml