Sada násadek Harrows Supergrip Tri

Balení 9 násadek na šipky Supergrip Medium ve třech různých provedeních!. Harrows Supergrip Tri Pack Medium Pro je zvýhodněná sada letek na šipky značky Harrows. V jednom balení tak najdete hned 9 legendárních násadek Supergrip, a to ve 3 různých designech. Na rozdíl od tradičních násadek je pro připevnění letek není třeba otevírat, což zajistí neuvěřitelně silný stisk.Technický popis:

sada 9 násadek značky Harrows
3 různá barevná provedení
na rozdíl od tradičních násadek je pro nasazení letky není třeba otevírat
typ násadek: Supergrip Medium
délka: 47 mm
hmotnost: 1,2 g

Sada násadek Harrows Supergrip Tri

Balení 9 násadek na šipky Supergrip Medium ve třech různých provedeních!. Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour je zvýhodněná sada letek na šipky značky Harrows. V jednom balení tak najdete hned 9 legendárních násadek Supergrip, a to ve 3 různých designech. Na rozdíl od tradičních násadek je pro připevnění letek není třeba otevírat, což zajistí neuvěřitelně silný stisk.Technický popis:

sada 9 násadek značky Harrows
3 různá barevná provedení
na rozdíl od tradičních násadek je pro nasazení letky není třeba otevírat
typ násadek: Supergrip Medium
délka: 47 mm
hmotnost: 1,2 g
poznámka: odstíny jednotlivých barev se mohou mírně lišit od ilustrační fotky

Násadky a letky Harrows Twin Pack

Zvýhodněná sada značkových násadek a letek Harrows. Oboje po 3 kusech.. Harrows Twin Pack Medium je zvýhodněná sada násadek a letek na šipky značky Harrows. V jednom balení tak najdete legendární násadky Supergrip a aerodynamické letky o síle 100 micronů, od každého po 3 kusech.Technický popis:

sada 3 násadek a 3 letek značky Harrows
osvědčené násadky Supergrip
aerodynamické letky o síle 100 micronů
typ násadek: Supergrip
typ letek: Retina (varianta Red), Supergrip (varianta White)

Násadka Harrows Anodised Aluminium Medium Blue

Jednoduchá stylová násadka z tvrzeného hliníku, s příčným otvorem, pro složení vlastní šipky.. Násadka Harrows Anodised Aluminium Medium Blue vyniká svou jednoduchostí, je stylová a má extrémní životnost. Tyto násadky z tvrzeného hliníku disponují příčným otvorem, který usnadní zašroubování a umožní perfektní dotažení násadky.Technický popis:

s příčným otvorem
hmotnost: 1,5 g
délka násadky bez závitu: 46 mm
závit: 2BA
materiál: tvrzený hliník
počet kusů v balení: 3 ks