Sedlo KELLYS Diversa

Sedlo s výřezem, ergonomický tvar pro ženy, pěna s vysokou hustotou, stupnice pro přesné nastavení.. KELLYS Diversa je pohodlné sedlo vystlané pěnou s vysokou hustotou. Rafinovaný výřez sedla účinně snižuje tlak na citlivá místa. Speciální ergonomický tvar je pak určen ženám. Klasická stupnice na kolejničkách umožňuje přesné donastavení polohy sedla. Užijte si vyjížďky s precizním sedlem KELLYS Diversa.Technický popis:

ergonomický tvar vhodný pro ženy
výřez pro snížení tlaku na citlivá místa
pěna s vysokou hustotou
stupnice pro přesné nastavení
rozměry: 274 x 158 mm
hmotnost: 299 g

Sedlo KELLYS SOFTLINE 017

Pohodlné gelové sedlo pro univerzální využití, stupnice pro přesné nastavení.. Sedlo KELLYS SOFTLINE 017 Gel ve své pohodlné konstrukci kombinuje použití měkkého gelu s vysoce hustou pěnou. Odolnost a robustnost sedla pak je podpořena plastovou výztuží. Samozřejmostí je stupnice na kolejničkách pro přesné nastavení. Toto univerzální sedlo užijete při širokém spektru vyjížděk.

Technický popis:

gel kombinovaný s vysoce hustou pěnou
plastová ochrana sedla pro vyšší odolnost
stupnice pro přesné nastavení sedla
navrženo pro každodenní jízdu kdekoliv
rozměry: 257 x 187 mm
hmotnost: 555 g

Sedlo KELLYS FLUO

Vyvinuté pro každodenní trénink, ergonomický tvar, pěna s vysokou hustotou, stupnice pro přesné nastavení.. KELLYS Fluo je pohodlné sedlo vystlané pěnou s vysokou hustotou. Samozřejmostí je ergonomický tvar a také klasická stupnice na kolejničkách pro přesné nastavení. Užijte si vyjížďky s precizním sedlem KELLYS Fluo.Technický popis:

vyvinuté pro každodenní trénink
ergonomický tvar
pěna s vysokou hustotou
stupnice pro přesné nastavení
rozměry: 270 x 125 mm
hmotnost: 282 g

Sedlo KELLYS Styx

Ideální na enduro, ergonomický tvar, eliptický výřez v podélném směru, odlehčené kolejničky.. Sedlo KELLYS Styx vychází z koncepce užšího sedla s prodlouženým tvarem pro dynamickou změnu mezi širokou variací posedů bez omezení v sjezdech, jízdě či výšlapech technicky náročným terénem při enduro dobrodružstvích. Optimalizovaného rozložení tlaku je dosaženo dvojicí ergonomického polstrování a centrálním tvarováním s otvorem, který uvolňuje tlak na partie a napomáhá ventilaci.Technický popis:

ergonomický tvar
polstrování pomocí pěny s vysokou hustotou
eliptický výřez v podélném směru pro výrazné snížení tlaku na perineum
chróm-molybdénová ocel pro větší tuhost odlehčených kolejniček
vytvořeno pro kategorii enduro
velikost: 277 x 162 mm
hmotnost: 295g ±5%
vhodné pro všechny běžné sedlovky

Gelový potah sedla M-Wave Standard

Kvalitní potah na sedlo, gelový materiál, stahovací provázek, určený pro úzké sedáky..  Gelový potah sedla M-Wave Standard úzký je univerzální potah určený pro úzké sedáky jízdních kol. Potah je připevněn pomocí stahovacích provázků, které zajišťují stabilitu při jízdě. S tímto gelovým potahem na sedlo bude vaše jízda ještě více komfortní.

Technický popis:

kvalitní gelový potah na sedlo
zajišťuje komfortnější posed
stahovací provázek
vhodný pro úzké sedáky, především silničních a horských kol

Gelový potah sedla M-Wave

Kvalitní potah na sedlo, gelový materiál, stahovací provázek, určený pro široké sedáky..  Gelový potah sedla M-Wave Standard široký je univerzální potah určený pro široké sedáky jízdních kol. Potah je připevněn pomocí stahovacích provázků, které zajišťují stabilitu při jízdě. S tímto gelovým potahem na sedlo bude vaše jízda ještě více komfortní.

Technický popis:

kvalitní gelový potah na sedlo
zajišťuje komfortnější posed
stahovací provázek
vhodný pro široké sedáky, především městských kol
rozměr: cca 260 x 235 mm (délka x šířka)

Dětské sedlo Kellys Emma

Úchyt pro lehčí manipulaci s jízdním kolem, pěna s vysokou hustotou, stupnice pro přesné nastavení.. Dětské sedlo Kellys Emma 018 potěší především princezny na jízdních kolech. Pěna s vysokou hustotou nabízí pohodlný posed. Úchyt na zadní části umožní jednodušší manipulaci s celým kolem.Technický popis:

vhodné pro dětská (dívčí) kola
úchyt pro lehčí manipulaci s jízdním kolem
pěna s vysokou hustotou
kolejničky se stupnicí pro přesné nastavení
standardní uchycení na sedlovku jako na kole pro dospělé
šířka: 14,3 cm v nejširším místě, 4,5 cm v nejužším
délka: 20 cm bez madla, 24,5 cm s madlem
pro průměr sedlovky: 27,2 mm

Sedlo Kellys Driveline

Pohodlné sedlo na kolo, anatomický tvar pro maximální komfort, ocelové vzpěry, vhodné na všechny typy kol.. Sedlo Kellys Driveline je pohodlné sedlo na kolo značky Kellys ze syntetické kůže. Díky anatomicky navrženému tvaru je při jízdě maximálně komfortní a snižuje tlak na měkkou tkáň. Sedlo Kellys Driveline je vhodné na všechny typy kol.Technický popis: 

pohodlné sedlo značky Kellys
anatomický tvar
snižuje tlak 
ocelové vzpěry
vhodné na všechny typy kol
rozměry: 268 x 155 mm
hmotnost: 390 g