Nafukovací karimatka Yate Scout

Pohodlná nafukovací karimatka s oddělenými vzduchovými komorami a výbornou izolací! Je lehká a snadno se přenáší.. Nafukovací karimatka Yate Scout představuje novou generaci nafukovacích matrací s oddělenými komorami pro vyšší pohodlí a izolaci. Díky své konstrukci je matrace pohodlná a výborně se přizpůsobuje tvaru těla. Nadstandardní výška karimatky 5,5 cm zaručuje dokonalý komfort, zatímco oddělené komory zabraňují pohybu vzduchu a vylepšují tak izolační vlastnosti. Karimatka je zároveň velmi lehká a vysoce skladná.

Váží pouhých 400 gramů a po složení měří jen 10 x 23 cm. Například v batohu tak zabere minimum místa a minimálně ho zatíží. Rychlejšímu nafukování a vyfukování pomáhá unikátní ventil. Nafukovací karimatka Yate Scout je skvělou volbou pro odpočinek při vysokohorské turistice či horolezectví, ale i třeba jako rezervní matrace pro návštěvy.Technický popis:

praktická nafukovací karimatka
oddělené vzduchové komory
vysoké pohodlí a výborná izolace
velmi nízká hmotnost
minimální přepravní rozměry
ventil pro snadné a rychlé nafukování a vyfukování (možnost přikoupit vak na nafukování)
materiál: Nylon 20D
hmotnost: 400 g
rozměry: 185 x 55 x 5,5 cm
rozměry balení: 10 x 23 cm
tepelný odpor: 1,2
přepravní obal součástí balení
vhodná pro vysokohorskou turistiku či horolezectví

Karimatka skládací Yate Wave Forest 2.0 180x56x2

Skládací karimatka s uzavřenou buňkovou strukturou a vyšším tepelným odporem. Hladký povrch, který nesaje vodu. Praktický obal součástí balení.. Karimatka skládací Yate Wave Forest 2.0 180x56x2 cm s profilovaným povrchem má vyšší tepelný odpor (2,2) a poskytuje tak vyšší pohodlí. Po sbalení však zabere méně místa! A to ocení nejeden nadšenec několikadenních výletů. Materiál má uzavřenou buňkovou strukturu a hladký povrch, takže nesaje vodu. Balení obsahuje praktický obal a gumičky na stažení.Technický popis:

karimatka s vyšším tepelným odporem – 2,2
hladký a příjemný povrch
uzavřená buňková struktura
nesaje vodu
praktický obal a gumičky součástí balení
materiál: 100% polyethylen
rozměry: 185 x 56 x 2 cm
rozměry po sbalení: 13 x 56 x 16 cm
hmotnost: 320 g

Samonafukovací karimatka FERRINO Bluenite 5

Protiskluzová spodní strana, mosazný ventil chráněný gumou, postranní pásy ze suchého zipu, opravná sada součástí balení.. Samonafukovací karimatka FERRINO Bluenite 5 s praktickou protiskluzovou spodní stranou poskytuje pohodlné podmínky pro spánek mimo domov. Speciální úprava spodní strany zabraňuje klouzání spacáku. Samonafukovací karimatka FERRINO Bluenite 5 je vybavena mosazným ventilem chráněným gumou, kterým se karimatka rychle nafoukne.

Tato oblíbená samonafukovací karimatka o výšce 5 cm je vyrobena z odolného polyesteru. Karimatka je opatřena postranními pásy ze suchého zipu, aby bylo možné sepnout dvě a více karimatek k sobě. Součástí balení je uzavíratelný vak, stahovací gumičky a opravná sada na případné poškození. Parametry samonafukovací karimatky FERRINO Bluenite 5 poskytují opravdu pohodlné podmínky pro spánek v přírodě.Technický popis:

oblíbená karimatka o výšce 5 cm
spodní strana se speciální nesmekavou úpravou
mosazný ventil chráněný gumou
suché postranní zipy pro možnost spojení dvou a více matrací
transportní obal
stahovací gumičky
sada na opravu případného poškození
kompresní popruhy
materiál: Polyester
hmotnost: 2150 g
rozměry sbalené karimatky: ø 19 x 70 cm
rozměry rozbalené karimatky: 193 x 63 x 5 cm

Samonafukovací karimatka FERRINO Dream 183x51x2

Pevný materiál odolný vůči roztržení, suchý zip pro spojování karimatek, kompresní popruhy, opravná sada s lepením.. Samonafukovací karimatka FERRINO Dream 2,5 je vyrobena z pevného polyesterového materiálu, který je odolný vůči roztržení. Karimatka je opatřena suchým zipem umožňujícím spojení několika karimatek k sobě. Pomocí mosazného ventilu, chráněného gumou, se karimatka rychle nafoukne. Polyesterový pevný materiál umožňuje sbalení do kompaktního tvaru. Praktický obal a kompresní popruhy jsou součástí balení samonafukovací karimatky FERRINO Dream 2,5. Pro případné poškození je karimatka vybavena sadou na opravu nářadí. Karimatka má své nezastupitelné místo v izolaci od chladu země, proto má vliv i na komfort nocování. Samonafukovací karimatka FERRINO Dream 2,5 je zárukou pohodlného přespání v přírodě. Technický popis:

karimatka o výšce 2,5 cm
pevný polyesterový materiál
mosazný ventil chráněný gumou
suché zipy pro spojování matrací
praktický obal
kompresní popruhy
sada na opravu případného poškození
materiál: Polyester
hmotnost: 1050 g 
rozměry sbalené karimatky: 18 x 28 cm
rozměry rozbalené karimatky: 183 x 51 x 2,5 cm

Samonafukovací karimatka FERRINO Dream

Karimatka se samonafukovacím ventilem, pohodlná, dlouhá životnost, nízká hmotnost a přepravní rozměry.. Samonafukovací karimatka FERRINO Dream 3,5 je pohodlná karimatka vhodná i pro přespání v přírodě. Díky unikátnímu samonafukovacímu mechanismu se karimatka během chvíle bez nutnosti Vaší práce nafoukne a je přiravena k použití. Tloušťka 3,5 cm poskytuje maximální komfort i v náročnějších podmínkách. Kamínky či jiné nerovnosti na zádech neucítíte a tepelně izolační vlastnosti karimatky jsou také výborné. Dlouhou životnost zajišťuje povrchová úprava proti roztržení. 

Samonafukovací karimatka FERRINO Dream 3,5 je velmi lehká a vysoce skladná. Rozměry po složení jsou pouhých 20 x 30 cm a karimatka tak nebude zabírat cenné místo v batohu. Součástí balení je praktický obal, kompresní popruh a sada pro opravu případného poškození. Tato karimatka je skvělou volbou pro občasné i časté navštěvníky přírody, milovníky campingu, ale i pro domácí využití.Technický popis:

kvalitní karimatka o výšce 3,5 cm
samonafukovací funkce
povrchová úprava vůči roztržení
dobrá izolace
snadná údržba
transportní obal
sada na opravu případného poškození
kompresní popruh
materiál: Polyester
hmotnost: 1200 g
rozměry sbalené karimatky: 20 x 30 cm
rozměry rozbalené karimatky: 183 x 51 x 3,5 cm

Karimatka skládací Yate Wave Alu

Skládací karimatka s aluminiovou folií a uzavřenou buňkovou strukturou. Hladký povrch nesaje vodu a stříbrná alu vrstva perfektně odráží vyzařované teplo ze spacáku zpět.. Karimatka skládací Yate Wave Alu 185x56x1,8 cm s profilovaným povrchem má vyšší tepelný odpor (2,2), poskytuje vyšší pohodlí a po sbalení zabere méně místa. Skvělý tepelný komfort je ještě zvýšen tím, že na jedné straně karimatky je Alu vrstva, která odráží vyzařované teplo ze spacáku zpět. Materiál má uzavřenou buňkovou strukturu a hladký povrch, takže nesaje vodu.Technický popis:

karimatka s aluminiovou folii
vyšší tepelný odpor 2,2
používá se alu vrstvou ke spacáku
hladký a příjemný povrch
uzavřená buňková struktura
materiál: 100% polyethylen
rozměry: 185 x 56 x 1,8 cm
rozměry po sbalení: 56 x 16 x 13 cm
hmotnost: 420 g

Samonafukovací karimatka Yate Guide červená 183x51x3

Karimatka se samonafukovací schopností, velmi pohodlná, minimální přepravní rozměry, nízká hmotnost.. Samonafukovací karimatka Yate Guide je maximálně odlehčený model samonafukovací karimatky. Lehký je jak materiál svršku, tak samotné jádro. Karimatka vyniká svou kvalitou materiálu i celkovým zpracováním. Úprava povrchu karimatky zabraňuje klouzání spacáku mimo karimatku a spodní část je ze zesíleného polyesteru, který je více odolný proti poškození. Dokonalé pohodlí a skvělou izolaci zajišťuje technologie Warm Zone, která spočívá v umístění většího množství pěny v oblasti zad.

Propracovaný je i samotný „Push in“ ventil, který stačí bez šroubování jen zamáčknout a už těsní. Otočením se pouze zajistí. Při balení lze samonafukovací karimatku Yate Guide přehnout na polovinu, takže vznikne balíček 14×26 cm, který se pohodlně vejde do batohu. Nízká hmotnost, minimální přepravní rozměry a dlouhá životnost dělají z této karimatky ideálního pomocníka pro camping, vysokohorskou turistiku či horolezectví. Proto si ji pro své výpravy vybírá i jeden z nejúspěšnějších českých horolezců Radek Jaroš.

Součástí balení je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu.Technický popis:

neklouzavý vrchní povrch
odlehčené jádro – horizontální a vertikální kanálky
Warm Zone pro dokonalou izolaci
velmi pohodlná
lze přeložit na polovinu
zamačkávací ventil Push In
materiál: Polyester
hmotnost: 650 g
rozměry: 183x51x3,8 cm
rozměry balení: 14×26 cm
tepelný odpor: 4,0
přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu součástí balení
vhodná pro kempování, turistiku, vysokohorskou turistiku, horolezectví

Nafukovací karimatka FERRINO Air

Ultralehká nafukovací karimatka s buněčným systémem, který vám zaručí maximální komfort a jednoduchou sbalitelnost.. Ultralehká nafukovací karimatka FERRINO Air Lite New s buněčným systémem, který vám zaručí maximální komfort a jednoduchou sbalitelnost. Je vyrobena z odolného povrchového materiálu s ripstop úpravou, díky kterému je karimatka chráněna před roztržením. Součástí je nepromokavý vak, který slouží jako obal pro karimatku, ale zároveň jako pumpa, pomocí které během chvilky dokážete karimatku nafouknout. Technický popis:

ultralehká nafukovací karimatka
pohodlná karimatka o výšce 5 cm
dvojitý ventil – vnějším karimatku nafouknete, vnitřním vyfouknete
odolný povrchový materiál s ripstop úpravou a PFC Free
pumpa na nafouknutí sloužící jako obal 
transportní obal
materiál: 40D Nylon Ripstop
hmotnost: 400 g
rozměry sbalené karimatky: 9 x 25 cm
rozměry rozbalené karimatky: 190 x 57 x 5 cm

Nafukovací karimatka FERRINO Air Lite Pillow

Ultralehká inovativní nafukovací karimatka s integrovaným polštářkem sloužícím pro nafouknutí karimatky.. Nafukovací karimatka FERRINO Air Lite Pillow je inovativní ultralehká karimatka s integrovaným polštářkem, který lze využít jako pumpu k nafouknutí samotné karimatky. Oblast polštáře je vyplněna absorpční pěnou, takže má stejné vlastnosti jako samonafukovací karimatka. Stlačením polštáře se vzduch postupně dostane do komor karimatky. Jakmile v polštáři už není žádný vzduch, stačí jej uvolnit a opět do sebe sám natáhne vzduch, pak stačí znovu stlačit a vzduch začne proudit do karimatky. Tento krok stačí opakovat přibližně 4x do úplného nafouknutí karimatky. Takovýto způsob nafukování karimatky je velmi šetrný, jelikož se do karimatky nedostává příliš vlhkosti a uvnitř se tak netvoří plísně, které ji mohou postupem času zničit.Technický popis:

nafukovací karimatka s integrovaným polštářem
pohodlná karimatka o výšce 5 cm
samonafukovací polštář, kterým nafouknete celou karimatku 
odolný povrchový materiál s ripstop úpravou
transportní obal
materiál: 40D Nylon Ripstop
hmotnost: 640 g
rozměry sbalené karimatky: 12 x 40 cm
rozměry rozbalené karimatky: 192 x 58 x 5 cm

Nafukovací karimatka FERRINO Swift Lite 185x60x8

Nízká hmotnost, protiskluzová úprava na horní i spodní straně, odolný materiál, stahovací popruhy, opravná sada.. Nafukovací karimatka FERRINO Swift Lite se skládá z 21 horizontálních tubusů. V horní části karimatky je tvarovaný polštář, který slouží pro vaše maximální pohodlí. Součástí balení je pumpa, kterou rychle a jednoduše nafouknete celou karimatku, potom ji můžete využít jako nepromomkavý obal na osobní věci. Karimatka Swift Lite se může pyšnit svou nízkou hmotností a to pouhých 550 g, takže ani při delších túrách neucítíte, že ji nesete.Technický popis:

pohodlná karimatka o výšce 8,5 cm
složená z 21 horizontálních válců
integrovaný polštář pro větší pohodlí
transportní obal
pumpa k nafouknutí součástí balení
materiál: 40D Nylon Ripstop, PFC Free
hmotnost: 550 g
rozměry sbalené karimatky: 13 x 25 cm 
rozměry rozbalené karimatky: 185 x 60 x 8,5 cm

Samonafukovací karimatka FERRINO Bluenite

Nízká hmotnost, protiskluzová úprava, mosazný ventil chráněný gumou, gumový potisk pro lepší přilnavost spacáku.. Samonafukovací karimatka FERRINO Bluenite 3,8 New je inovovanou verzí oblíbené karimatky s gumovým potiskem pro lepší přilnavost spacáku a protiskluzovou spodní stranou. Poskytuje pohodlné podmínky pro spánek mimo domov. Samonafukovací karimatka FERRINO Bluenite 3,8 je vybavena mosazným ventilem chráněným gumou, kterým se karimatka rychle nafoukne. 

Tato oblíbená samonafukovací karimatka o výšce 3,8 cm je vyrobena z odolného polyesteru. Součástí balení je uzavíratelný vak, stahovací gumičky a opravná sada na případné poškození. Parametry samonafukovací karimatky FERRINO Bluenite 3,8 poskytují opravdu pohodlné podmínky pro spánek v přírodě a oblíbíte si ji především díky její nízké hmotnosti.Technický popis:

oblíbená karimatka o výšce 3,8 cm
spodní strana se speciální nesmekavou úpravou
mosazný ventil chráněný gumou
transportní obal
gumové popruhy
sada na opravu případného poškození
materiál: Polyester
hmotnost: 1350 g
rozměry sbalené karimatky: ø 22 x 27 cm
rozměry rozbalené karimatky: 183 x 51 x 3,8 cm

Samonafukovací karimatka FERRINO Bluenite

Nízká hmotnost, protiskluzová úprava na horní i spodní straně, odolný materiál, stahovací popruhy, opravná sada.. Samonafukovací karimatka FERRINO Bluenite 2,5 New je inovovanou verzí oblíbené karimatky. Novinkou oproti předchozímu modelu je gumový potisk na přední straně, který zajišťuje dokonalou přilnavost spacáku ke karimatce. Protiskluzová úprava na spodní straně zase spolehlivě drží karimatku na svém místě. Samonafukovací karimatka FERRINO Bluenite 2,5 New díky své výšce 2,5 cm a kvalitnímu polyesteru poskytuje pohodlné podmínky pro spánek mimo domov. Je vybavena mosazným ventilem chráněným gumou, kterým se karimatka rychle nafoukne. Součástí balení je transportní obal, gumové stahovací popruhy a opravná sada na případné poškození. Parametry samonafukovací karimatky FERRINO Bluenite 2,5 New poskytují opravdu pohodlné podmínky pro spánek v přírodě a oblíbíte si ji především díky její nízké hmotnosti.Technický popis:

pohodlná karimatka o výšce 2,5 cm
spodní strana se speciální nesmekavou úpravou
gumový potisk na horní straně pro lepší přilnavost spacáku
mosazný ventil chráněný gumou
transportní obal
stahovací gumové popruhy
sada na opravu případného poškození
transportní obal
materiál: Polyester
hmotnost: 1150 g
rozměry sbalené karimatky: ø 20 x 27 cm
rozměry rozbalené karimatky: 183 x 51 x 2,5 cm

Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 700 183x51x3

Extrémně lehká karimatka, funkce samonafukování, minimální přepravní rozměry, obal, popruhy a opravná sada součástí balení.. Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 700 je ultralehká karimatka, která nabízí vysoký komfort. Váží pouhých 700 gramů a její rozměry ve sbaleném stavu jsou také minimální – 18 x 27 cm. Na váze i prostoru šetří oříznutý tvar, který ale nijak neovlivňuje Vaše pohodlí při spánku či odpočinku. Podložka je vyrobena z inovatovního materiálu 210T Polyester s úpravou Diamond Ripstop 70D, která dodává karimatce vysokou odolnost. Zároveň poskytuje skvělou izolaci od chladu země. Součástí balení je obal, kompresní popruhy a opravná sada s lepením. Díky své minimálně váze a přepravním rozměrům je samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 700 ideální na dlouhé túry, pro cyklisty a horolezce.Technický popis:

ultralehká karimatka o výšce 3,8 cm
pevný polyesterový materiál
ořížnutý tvar pro úsporu místa a hmotnosti
praktický obal
kompresní popruhy
sada na opravu případného poškození
ideální pro camping, cyklisty a horolezce
materiál: Polyester 210T, Diamond Ripstop 70D úprava
hmotnost: 700 g 
rozměry sbalené karimatky: 18 x 27 cm
rozměry rozbalené karimatky: 183 x 51 x 3,8 cm

Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 600

Extrémně lehká karimatka, funkce samonafukování, minimální přepravní rozměry, obal, popruhy a opravná sada součástí balení.. Samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 600 je ultralehká karimatka, která nabízí vysoký komfort. Váží pouhých 600 gramů a její rozměry ve sbaleném stavu jsou také minimální – 15 x 33 cm. Na váze i prostoru šetří oříznutý tvar, který ale nijak neovlivňuje Vaše pohodlí při spánku či odpočinku.

Podložka je vyrobena z inovatovního materiálu 210T Polyester s úpravou Diamond Ripstop 70D, která dodává karimatce vysokou odolnost. Zároveň poskytuje skvělou izolaci od chladu země. Součástí balení je obal, kompresní popruhy a opravná sada s lepením. Díky své minimálně váze a přepravním rozměrům je samonafukovací karimatka FERRINO Superlite 600 ideální na dlouhé túry, pro cyklisty a horolezce.Technický popis:

ultralehká karimatka o výšce 2,5 cm
pevný polyesterový materiál
ořížnutý tvar pro úsporu místa a hmotnosti
praktický obal
kompresní popruhy
sada na opravu případného poškození
ideální pro camping, cyklisty a horolezce
materiál: Polyester 210T, Diamond Ripstop 70D úprava
hmotnost: 600 g 
rozměry sbalené karimatky: 15 x 33 cm
rozměry rozbalené karimatky: 183 x 51 x 2,5 cm

Samonafukovací karimatka Yate Extrem Lite

Karimatka mumiového tvaru se samonafukovací schopností, nízká hmotnost, minimální přepravní rozměry.. Samonafukovací karimatka Yate Extrem Lite 2,5 je velmi pohodlná karimatka ve tvaru mumie vhodná do náročných podmínek. Mumiový tvar a odlehčené jádro obstarává extrémně nízkou hmotnost a minimální přepravní tozměry. I přesto karimatka poskytuje vynikající pohodlí a izolační schopnosti, a to i díky technologii Warm Zone, která spočívá v umístění většího množství pěny v oblasti zad, kde je nejvíce potřebná. Skvěle si tak na karimatce odpočinete.

Materiál Polyester Microbrushed 75D zabraňuje klouzání spacáku mimo karimatku. Při balení lze karimatku přehnout na polovinu, takže vznikne balíček 12×26 cm, který se pohodlně vejde do batohu. Ventil „Push In“ stačí bez šroubování jen zamáčknout a už těsní, otočením se poté pouze zajistí. Součástí výrobku je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu. Se samonafukovací karimatkou Yate Extrem Lite 2,5 nenosíte zbytečné gramy navíc a přitom se pohodlně vyspíte.Technický popis:

neklouzavý vrchní povrch
mumiový tvar
odlehčené jádro – horizontální a vertikální kanálky
Warm Zone pro dostatečnou izolaci
lze přeložit na polovinu
zamačkávací ventil Push In
materiál: Polyester 75D Microbrushed
hmotnost: 610 g
rozměry: 183x51x2,5 cm
rozměry balení: 12×26 cm
tepelný odpor: 2,5
přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu součástí balení
vhodná pro vysokohorskou turistiku, horolezectví

Samonafukovací karimatka Yate Guide

Karimatka se samonafukovací schopností, velmi pohodlná, minimální přepravní rozměry, nízká hmotnost.. Samonafukovací karimatka Yate Guide je nový a maximálně odlehčený model samonafukovací karimatky. Lehký je jak materiál svršku, tak samotné jádro. Karimatka vyniká svou kvalitou materiálu i celkovým zpracováním. Úprava povrchu karimatky zabraňuje klouzání spacáku mimo karimatku a spodní část je ze zesíleného polyesteru, který je více odolný proti poškození. Dokonalé pohodlí a skvělou izolaci zajišťuje technologie Warm Zone, která spočívá v umístění většího množství pěny v oblasti zad.

Propracovaný je i samotný „Push in“ ventil, který stačí bez šroubování jen zamáčknout a už těsní. Otočením se pouze zajistí. Při balení lze samonafukovací karimatku Yate Guide přehnout na polovinu, takže vznikne balíček 14×26 cm, který se pohodlně vejde do batohu. Nízká hmotnost, minimální přepravní rozměry a dlouhá životnost dělají z této karimatky ideálního pomocníka pro camping, vysokohorskou turistiku či horolezectví. Proto si ji pro své výpravy vybírá i jeden z nejúspěšnějších českých horolezců Radek Jaroš.

Součástí balení je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu.Technický popis:

neklouzavý vrchní povrch
odlehčené jádro – horizontální a vertikální kanálky
Warm Zone pro dokonalou izolaci
velmi pohodlná
lze přeložit na polovinu
zamačkávací ventil Push In
materiál: Polyester
hmotnost: 650 g
rozměry: 183x51x3,8 cm
rozměry balení: 14×26 cm
tepelný odpor: 3,9
přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu součástí balení
vhodná pro kempování, turistiku, vysokohorskou turistiku, horolezectví

Samonafukovací karimatka Yate Guide Plus

Karimatka se samonafukovací schopností, speciální Reverse ventil, velmi pohodlná, minimální přepravní rozměry, nízká hmotnost.. Samonafukovací karimatka Yate Guide Plus je nový a maximálně odlehčený model samonafukovací karimatky. Lehký je jak materiál svršku, tak samotné jádro. Karimatka vyniká svou kvalitou materiálu i celkovým zpracováním. Úprava povrchu karimatky zabraňuje klouzání spacáku mimo karimatku a spodní část je ze zesíleného polyesteru, který je více odolný proti poškození. Dokonalé pohodlí a skvělou izolaci zajišťuje technologie Warm Zone, která spočívá v umístění většího množství pěny v oblasti zad. Inovaci představuje nový „Reverse“ ventil, který nafukování a vyfukování karimatky usnadňuje a urychluje.

Při balení lze samonafukovací karimatku Yate Guide Plus přehnout na polovinu, takže vznikne balíček 14×26 cm, který se pohodlně vejde do batohu. Nízká hmotnost, minimální přepravní rozměry a dlouhá životnost dělají z této karimatky ideálního pomocníka pro camping, vysokohorskou turistiku či horolezectví. Proto si ji pro své výpravy vybírá i jeden z nejúspěšnějších českých horolezců Radek Jaroš. Součástí balení je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu.Technický popis:

neklouzavý vrchní povrch
odlehčené jádro – horizontální a vertikální kanálky
Warm Zone pro dokonalou izolaci
velmi pohodlná
lze přeložit na polovinu
Reverse ventil
materiál: Polyester
hmotnost: 650 g
rozměry: 183x51x3,8 cm
rozměry balení: 14×26 cm
tepelný odpor: 3,9
přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu součástí balení
vhodná pro kempování, turistiku, vysokohorskou turistiku, horolezectví

Dvouvrstvá karimatka Yate 180x50x1 cm

Podložka ideální na cvičení, ale i na stanování, turistiku nebo pláž, skvěle izoluje teplo.. Dvouvrstvá karimatka Yate 10 mm je multifunkční podložkou. Dá se použít nejen jako velmi pohodlná karimatka na cvičení, ale skvěle svůj účel plní i při stanování, turistice nebo výletech na pláž. Velmi dobře izoluje teplo, což je výhodou při chladných večerech nebo na studených podlahách. Karimatka Yate je vyrobena z polyethylenu, který zajišťuje dlouhou životnost a především snadnou údržbu. Karimatka je velikosti 180 x 50 cm, což postačí i větším postavám a o síle 10 mm, díky čemuž je pohodlná i na nerovném podkladu.Technický popis:

pohodlná karimatka
snadná údržba
vhodná na cvičení, kempování, turistiku či na pláž
dlouhá životnost
materiál: polyetylen 
rozměr: 180 x 50 x 1 cm 
hmotnost: 280 g

Dvouvrstvá karimatka Yate 180x50x1

Podložka ideální na cvičení, ale i na stanování, turistiku nebo pláž, skvěle izoluje teplo.. Dvouvrstvá karimatka Yate 12 mm je multifunkční podložkou. Dá se použít nejen jako velmi pohodlná karimatka na cvičení, ale skvěle svůj účel plní i při stanování, turistice nebo výletech na pláž.

Velmi dobře izoluje teplo, což je výhodou při chladných večerech nebo na studených podlahách. Karimatka Yate je vyrobena z polyethylenu, který zajišťuje dlouhou životnost a především snadnou údržbu. Karimatka je velikosti 180 x 50 cm, což postačí i větším postavám a o síle 12 mm, díky čemuž je pohodlná i na nerovném podkladu.Technický popis:

pohodlná karimatka
snadná údržba
vhodná na cvičení, kempování, turistiku či na pláž
dlouhá životnost
materiál: polyetylen
rozměr: 180 x 50 x 1,2 cm 
hmotnost: 310 g

Samonafukovací matrace FERRINO Superlite 450 120x51x2

Ergonomický tvar, vhodná pro děti a juniory, snadné přeložení karimatky, odlehčená pěna, spolehlivá izolace.. Samonafukovací matrace FERRINO Superlite 450 je lehká karimatka ergonomického tvaru vhodná pro děti a juniory. Speciální povrchová úprava umožňuje snadné přeložení karimatky na polovinu. Lze ji proto sbalit do kompaktního tvaru. Matrace se nafukuje pomocí mosazného ventilu, který je chráněný gumou. Vnitřní materiál je tvořen z odlehčené pěny, která výrazně snižuje hmotnost. 

Samonafukovací matrace FERRINO Superlite 450 je navržena tak, aby zlepšila pohodlí a zajistila spolehlivou izolaci při spánku v přírodě. Součástí balení je praktický obal s kompresními popruhy a sada pro opravu případného poškození. Samonafukovací matrace FERRINO Superlite 450 je vhodná na horolezectví, turistiku i cykloturistiku. Technický popis:

ergonomický tvar
vhodná pro děti a juniory
speciální povrchová úprava
snadné přeložení karimatky na polovinu
mosazný ventil chráněný gumou
spolehlivá izolace
komfortní spánek
praktický obal
kompresní popruhy
materiál: Nylon Oxford
hmotnost: 450 g
rozměry sbalené matrace: 12 x 22 cm
rozměry rozbalené matrace: 120 x 51 x 2,5 cm

 

Samonafukovací karimatka Yate Trekker 183x51x3

Karimatka se samonafukovací schopností, lze ji přeložit na polovinu, odlehčené jádro pro nižší hmotnost.. Samonafukovací karimatka Yate Trekker vyniká svou kvalitou materiálu a zpracováním. Vrchní materiál Polyester Microbrushed 75D zabraňuje klouzání spacáku mimo karimatku a spodní část je ze zesíleného Polyesteru 150D, který je více odolný proti poškození. Odlehčené jádro a Warm Zone zaručuje, že pod zády je více pěny pro zajištění dostatečné izolace i při zajištění nízké hmotnosti karimatky.

Při balení lze karimatku Yate Trekker přehnout na polovinu, takže vznikne balíček 14×26 cm, který se pohodlně vejde do batohu. Ventil „Push In“ stačí bez šroubování jen zamáčknout a už těsní. Otočením se pouze zajistí. Součástí výrobku je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu.Technický popis:

neklouzavý vrchní povrch
odlehčené jádro – horizontální a vertikální kanálky
Warm Zone pro dostatečnou izolaci
lze přeložit na polovinu
zamačkávací ventil Push In
vrchní materiál: Polyester 75D Microbrushed
spodní materiál: Polyester 150D
hmotnost: 850 g
rozměry: 183x51x3,8 cm
rozměry balení: 14×26 cm
tepelný odpor: 3,9
přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu součástí balení
vhodná pro kempování, turistiku, vysokohorskou turistiku, horolezectví

Samonafukovací karimatka Yate Extrem Lite

Karimatka se samonafukovací schopností, lze ji přeložit na polovinu, ve tvaru mumie s odlehčeným jádrem pro nižší hmotnost.. Samonafukovací karimatka Yate Extrem Lite 3,8 je lehká a přitom luxusně pohodlná karimatka ve tvaru mumie do náročných podmínek. Materiál Polyester Microbrushed 75D zabraňuje klouzání spacáku mimo karimatku. Odlehčené jádro a Warm Zone zaručuje, že pod zády je více pěny pro zajištění dostatečné izolace i při zajištění nízké hmotnosti karimatky.

Při balení lze karimatku přehnout na polovinu, takže vznikne balíček 14×26 cm, který se pohodlně vejde do batohu. Ventil „Push In“ stačí bez šroubování jen zamáčknout a už těsní. Otočením se pouze zajistí. Součástí výrobku je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu. S karimatkou Yate Extrem Lite 3,8 nenosíte zbytečné gramy navíc a přitom se pohodlně vyspíte.Technický popis:

neklouzavý vrchní povrch
tvar mumie
odlehčené jádro – horizontální a vertikální kanálky
Warm Zone pro dostatečnou izolaci
lze přeložit na polovinu
zamačkávací ventil Push In
materiál: Polyester 75D Microbrushed
hmotnost: 720 g
rozměry: 183x51x3,8 cm
rozměry balení: 14×26 cm
tepelný odpor: 3,9
přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu součástí balení
vhodná pro vysokohorskou turistiku, horolezectví

Nafukovací matrace s izolací Yate

Nafukovací matrace, s tloušťkou 7 cm pro perfektní izolaci, malé rozměry při složení.. Nafukovací matrace s izolací Yate 183 x 50 cm je outdoorová matrace s izolací uvnitř trubic, která zajišťuje potřebné pohodlí. Snadné nafouknutí lze provést ústy, ale i pumpou s vhodnou redukcí. Složená nafukovací matrace s izolací Yate nezabírá moc místa a nízká hmotnost téměř neovlivňuje celkovou hmotnost batohu. Má klasický obdélníkový tvar a tloušťka 7 cm obstarává vysoký komfort v jakémkoli terénu. Uvnitř každé trubice je nalepena 8mm vrstva PU pěny, která zabraňuje úniku tepla a zajišťuje excelentní tepelnou izolaci při zhoršených podmínkách. Nafukovací matrace s izolací Yate je skvělým doplňkem při různých outdoorových sportech jako je extrémní turistika, horolezectví, cyklistika a mnoho dalších.Technický popis:

matrace s izolací uvnitř trubic
nafouknutí pomocí pumpy
malé rozměry při složení
nízká hmotnost 
klasický obdélníkový tvar
tloušťka 7 cm pro pohodlí
8 mm vrstva PU pěny uvnitř každé trubice
rozměry: délka 183 x šířka 50 x tloušťka 7 cm
rozměry při složení: 17 x 9 cm
hmotnost: 520 g 
materiál: polyester 75 D
vhodná pro 1 osobu

Karimatka Yate 8 Soft

Univerzální a lehká podložka, vhodná pro přenášení díky své skladnosti.. Karimatka Yate Soft Foam je univerzální karimatka určená pro pro aerobic, fitness cvičení i pro běžné použití jako podložka při stanování. Karimatka je vyrobena z měkké pěnoviny a poskytuje tak nadstandardní komfort. Materiál karimatky je voděodolný a karimatku lze použít ve všech ročních obdobích. Rozměr karimatky 180 x 50 x 0,8 cm.Technický popis:

pěnová karimatka s univerzálním využitím
vhodná jako podložka na spaní pro jaro až podzim.
materiál: 100% Polyethylen
rozměry: 180 x 50 x 0,8 cm
hmotnost: 312 g

Karimatka Yate Classic Wide 190x60x1

Lehká podložka, z měkké a tvarově stálé pěny, pro všechny druhy sportů, popruhy pro sbalení.. Karimatka Yate Classic Wide je univerzální karimatka určená pro pro aerobic, fitness cvičení i pro běžné použití jako podložka při stanování. Materiál EVA je vyráběn pod vysokým tlakem a díky tomu má rovnoměrnou a uzavřenou buňkovou strukturu. Pro své vynikající vlastnosti jsou hojně používané pro vysokohorskou turistiku a horolezectví a používají je expedice do nejvyšších hor. Cena je včetně gumiček. Karimatka je vyrobena z měkkého pěnového materiálu a poskytuje tak nadstandardní komfort. Rozměr karimatky je 190 x 60 x 1 cm.Technický popis:

pěnová karimatka s univerzálním využitím
vhodná jako podložka na spaní pro jaro až podzim
materiál EVA má velmi pevnou strukturu a je tvarově stálý
materiál: 100% polyethylen
rozměry: 190 x 60 x 1 cm
hmotnost: 350 g 

Karimatka Yate skládací 90x50x0

Skládací třídílná karimatka, vhodná na pláž i cvičení, s nízkou hmotností, díky přeložení se vejde do tašky, batohu či kufru.. Karimatka Yate skládací 90 x 50 cm z kvalitního pěnového materiálu je vhodná na pláž i na každodenní cvičení. Textilní povrch je příjemný na dotyk, neklouže a absorbuje vlhkost. Skládací karimatka Yate nabízí praktický moderní design a nízkou hmotnost. Technický popis:

pěnová karimatka s univerzálním využitím
vhodná jako podložka na pláž, ale také na cvičení
materiál: 100% polyethylen
rozměry: 90 x 50 x 0,8 cm
hmotnost: 250 g

Samonafukovací karimatka FERRINO Dream 188x60x5

Pevný polyesterový materiál, suchý zip umožňuje spojování matrací, praktický obal, kompresní popruhy, opravná sada.. Samonafukovací karimatka FERRINO Dream 5 je vyrobena z pevného polyesterového materiálu. Karimatka je opatřena suchým zipem, který umožňuje spojení několika karimatek k sobě. Pomocí mosazného ventilu, chráněného gumou, se karimatka rychle nafoukne. 

Polyesterový pevný materiál umožňuje sbalení do kompaktního tvaru. Praktický obal a kompresní popruhy jsou součástí balení samonafukovací karimatky FERRINO Dream 5. Pro případné poškození je karimatka vybavena sadou na opravu nářadí.

Karimatka má své nezastupitelné místo v izolaci od chladu země, proto má vliv i na komfort nocování. Samonafukovací karimatka FERRINO Dream 5 je zárukou pohodlného přespání v přírodě.Technický popis:

karimatka o výšce 5 cm
pevný polyesterový materiál
mosazný ventil chráněný gumou
suché zipy pro spojování matrací
praktický obal
kompresní popruhy
sada na opravu případného poškození
materiál: 190 T Polyester
hmotnost: 1950 g 
rozměry sbalené karimatky: 17 x 70 cm
rozměry rozbalené karimatky: 188 x 60 x 5 cm
koeficient tepelného odporu R-Value: 7

Nafukovací karimatka inSPORTline Jurre 196x58x6 cm

Ultralehká nafukovací karimatka s integrovaným polštářkem pro pohodlné spaní.. Nafukovací karimatka inSPORTline Jurre 196x58x6 cm je ultralehká karimatka s integrovaným polštářkem. Hmotnost pouhých 780 gramů přijde vhod, když jste odkázání pouze na sílu svých ramen a zad při dlouhých túrách.

Konstrukce karimatky je složena z více komor, díky kterým je zajištěna stabilita a přizpůsobení se tvaru těla. Ve spodní části karimatky najdete klasický ventil, kterým nafouknete karimatku pumpou nebo ústy a nahoře druhým ventilem dofoukáte polštářek.Technický popis:

nafukovací karimatka s integrovaným polštářem
odolný povrchový materiál s ripstop úpravou
transportní obal pro snadný přenos
materiál: 40D Nylon Ripstop, termoplastický polyuretan
hmotnost: 780 g
rozměry sbalené karimatky: v30 x š12 cm
rozměry rozbalené karimatky: d196 x š58 x v6 cm

Karimatka Yate 180x50x0

Velmi lehká karimatka z měkké pěny, vhodná pro cvičení i stanování.. Karimatka Yate 180 x 50 cm je univerzální karimatka určená pro aerobic, fitness cvičení, ale je vhodná i jako podložka při stanování. Karimatka je vyrobena z měkkého pěnového polyethylenu a poskytuje jak nadstandardní komfort v každém terénu, tak i skvělou tepelnou izolaci. Navíc je karimatka Yate voděodolná a lze ji používat ve všech ročních obdobích.Technický popis:

ideální pro aerobic, fitness cvičení
vhodná jako podložka při stanování
vyrobena z měkkého pěnového materiálu
materiál: polyethylen
rozměr: 180 x 50 x 0,8 cm
hmotnost: 210 g
vhodná pro jednu osobu

Dvouvrstvá pěnová karimatka Yate

Odolná a lehká podložka, vhodná pro různé cvičení i turistiku, poskytuje výbornou izolaci a pohodlí.. Dvouvrstvá pěnová karimatka Yate Maxi 190x70x1,2 cm je kvalitní pěnová karimatka, která vytváří dostatečnou ochranu nejen proti chladu, ale i špíně. Tloušťka materiálu 12 mm poskytuje výbornou tepelnou izolaci a také velmi dobré pohodlí i na zvlněném povrchu.

Karimatka se perfektně hodí pro cvičení, rehabilitaci, kempování či na pláž. Díky speciálnímu materiálu, který je více houževnatý a připomíná pěnový EVA materiál, karimatka méně klouže po podlaze a při zatížení je více poddajná. Zároveň je karimatka vysoce odolná proti poškození a opotřebení.  Technický popis:

pohodlná karimatka
snadná údržba
vhodná na cvičení, turistiku či na pláž
dlouhá životnost
tepelný odpor 1,8
materiál: polyetylen
rozměr: 190 x 70 x 1,2 cm
hmotnost: 480 g

Dvouvrstvá pěnová karimatka Yate

Odolná a lehká podložka, vhodná pro kempování a turistiku i pohybová cvičení, vyšší tloušťka pro lepší izolaci a měkkost.. Dvouvrstvá pěnová karimatka Yate Maxi je velmi vhodná pro ty, kdo nechtějí utrácet za samonafukovací karimatku. Zesítěný polyetylen zaručuje trvanlivost a mechanickou odolnost. Tloušťka 12 mm poskytuje nejen výbornou tepelnou izolaci, ale také velmi dobré pohodlí a to i na zvlněném povrchu. Tento model nabízí větší rozměr délky i šířky.Technický popis:

trvanlivá, mechanicky odolná
materiál: zesítěný polyetylen
hmotnost: 360 g
rozměr: 190x70x1,2 cm
vhodná pro kempování, turistiku i pohybová cvičení
polyethylenový obal v balení

Samonafukovací karimatka FERRINO Dream

Pevný polyesterový materiál, suchý zip umožňuje spojování matrací, praktický obal, kompresní popruhy, opravná sada.. Samonafukovací karimatka FERRINO Dream 5 je vyrobena z pevného polyesterového materiálu. Karimatka je opatřena suchým zipem, který umožňuje spojení několika karimatek k sobě. Pomocí mosazného ventilu, chráněného gumou, se karimatka rychle nafoukne. Polyesterový pevný materiál umožňuje sbalení do kompaktního tvaru. Praktický obal a kompresní popruhy jsou součástí balení samonafukovací karimatky FERRINO Dream 5. Pro případné poškození je karimatka vybavena sadou na opravu nářadí. Karimatka má své nezastupitelné místo v izolaci od chladu země, proto má vliv i na komfort nocování. Samonafukovací karimatka FERRINO Dream 5 je zárukou pohodlného přespání v přírodě.Technický popis:

karimatka o výšce 5 cm
pevný polyesterový materiál
mosazný ventil chráněný gumou
suché zipy pro spojování matrací
praktický obal
kompresní popruhy
sada na opravu případného poškození
materiál: Polyester
hmotnost: 1950 g 
rozměry sbalené karimatky: 17 x 70 cm
rozměry rozbalené karimatky: 188 x 60 x 5 cm

Nafukovací matrace Yate Aven

Nafukovací matrace, malé rozměry při složení, obdélníkový tvar, 7 cm tloušťka pro pohodlí.. Nafukovací matrace Yate Aven 183 x 50 cm je outdoorová matrace s šesti trubicemi, která zajišťuje potřebné pohodlí. Snadné nafouknutí lze provést ruční pumpou, ale i ústy. Složená nafukovací matrace Yate Aven nezabírá moc místa a nízká hmotnost téměř neovlivňuje celkovou váhu batohu. Má klasický obdélníkový tvar a tloušťka 7 cm obstarává vysoký komfort v jakémkoli terénu. Nafukovací matrace Yate Aven je skvělým doplňkem při různých outdoorových sportech jako je extrémní turistika, horolezectví, cyklistika a mnoho dalších, ale matraci je možné používat například u kempinku.Technický popis:

malé rozměry při složení
nízká hmotnost 
klasický obdélníkový tvar
tloušťka 7 cm pro pohodlí
rozměry: délka 183 x šířka 50 x tloušťka 7 cm
rozměry při složení: 17 x 9 cm
hmotnost: 520 g 
materiál: polyester 75 D
vhodná pro 1 osobu