Stojan středový M-Wave AL

Hliníkový stojánek, délkově plynule nastavitelný, montáž za středem šlapání.. Cyklostojan středový M-Wave s „oldskoolovým“ designem výtečně poslouží na bicyklech s 12 až 20 palcovými koly. Ocení jej tedy děti a juniorští jezdci, kteří tak už nebudou muset kolo odkládat na zem. Stojánek je lehký, vyrobený z hliníku, a je plynule nastavitelný dle velikosti kola. Disponuje protikusem k upnutí k rámu a bezpečnostní koncovkou.Technický popis:

hliníkový stojan
délkově plynule nastavitelný
montáž za středem šlapání
vhodný pro jízdní kola s velikostí kol 12″ – 20″
s protikusem a bezpečnostní koncovkou

Stojan na elektrokolo Pletscher Comp Zoom

Pevný hliníkový stojan s nastavitelnou délkou pro velikost kol 26″-29″, vhodný i pro elektrokola.. Stojan na elektrokolo Pletscher Comp Zoom 40 je univerzální doplněk vhodný pro 26″-29″ elektrokola s přípravou pro stojánek na zadní stavbě (řetězové vzpěře). Jeho délku si jednoduše nastavíte, a to v rozmezí 315 – 380 mm po jednotlivých krocích o 7,5 mm. Cyklostojan je vyrobený z kvalitní hlinkové slitiny s vyztuženým plastovým podstavcem. Jeho robustní konstrukce si pak snadno poradí i s vyšší hmotností elektrokol. S modelem od špičkové švýcarské značky Pletcher už nebudete muset svého miláčka nikdy pokládat na zem!Technický popis:

stranový stojan pro kola s přípravou na zadní stavbě
vhodný pro kola s rozměry 26″-29″
snadno nastavitelný
bezpečnostní patka
vysoká nosnost (i pro elektrokola)
materiál: hliníková konstrukce, plastová patka vyztužená skleněmými vlákny
nastavení výšky stojanu: 315 – 380 mm (po 7,5 mm)
rozteč montážních otvorů: 40 mm
hmotnost: 275 g
nosnost: 25 kg (odzkoušeno na elektrokolech)
montážní materiál součástí balení

Cyklostojan zadní Kellys Kickflip 019

Hliníkový, gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu, nastavitelný, montáž na zadní vzpěru.. Hliníkový stojan na kolo Kellys Kickflip je nastavitelný stojan pro horské a crossové bicykly s rozměrem kol 26″-29″ a přípravou na rámu. Upevňuje se na zadní vzpěru za středem kola. Má gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu před poškozením rámu.Technický popis:

hliníkový stojan
pro horská a crossová kola (26″-29″)
nastavitelný
maximální možná hmotnost nákladu na zadním nosiči: 10 kg
hmotnost: 327 g
montáž na zadní vzpěru (nutná příprava na vzpěře, vzdálenost šroubků 40 mm)

Stojan zadní Tranz-X AL

Stavitelný zadní stojan na kolo, snadná instalace, možnost nastavení pro velikost rámu 15-23″.. Stojan zadní Tranz-X AL 24-28″ na řetězovou vzpěru je stavitelný stojan na kolo vyrobený z kvalitního hliníku. Slouží k montáži na řetězovou vzpěru, přičemž je jeho instalace velmi snadná a rychlá. Díky univerzálnímu úchytu lze stojan použít pro 15-23″ rámy bicyklů s 24-28″ koly, včetně oversize trubek.Technický popis: 

stavitelný zadní stojan 
k montáží na řetězovou vzpěru
rychlá a snadná instalace 
univerzální použití pro rámy o velikosti: 15-23″ včetně oversize trubek bicyklů s 24-28″ koly
materiál: hliník 

Cyklostojan zadní Kellys Kickdown 019

Hliníkový, gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu, nastavitelný, montáž na zadní vzpěru.. Hliníkový stojan na kolo Kellys Kickdown je nastavitelný stojan pro horské a crossové bicykly s rozměrem kol 24″-29″. Upevňuje se na zadní vzpěru. Má gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu před poškozením rámu.Technický popis:

hliníkový stojan
pro horská a crossová kola (24″-29″)
gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu
nastavitelný
montáž na zadní vzpěru
rozměry otvoru pro uchycení: cca š3,2 x v2 cm

Stojan na kolo Kellys Kickup 019

Hliníkový stojan, gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu, nastavitelný, montáž na zadní vzpěru.. Hliníkový stojan na kolo Kellys Kickup je nastavitelný stojan pro horské a crossové bicykly s rozměrem kol 24″-29″. Upevňuje se na zadní vzpěru za středem kola. Má gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu před poškozením rámu.Technický popis:

hliníkový stojan
pro horská a crossová kola (24″-29″)
gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu
nastavitelný
montáž na zadní vzpěru

Stojan středový KELLYS DOUBLEKICK

Teleskopický dvojnožkový stojan, upevnění na planžetu za středem kola, s plastovou protiskluzovou koncovkou.. KELLYS Doublekick je dvounožkový teleskopický středový stojan určený pro 24-29″ kola. Instaluje se na planžetu, která se nachází za středem kola. Tento stojan vaše jízdní kolo zaručeně podrží!Technický popis:

teleskopický stojan
přizpůsobitelný na jakýkoliv bicykl s velikostí kol 24-29″
upevnění na planžetu za středem kola
s plastovou protiskluzovou koncovkou
materiál: dural

Stranový cyklostojan pro elektrokola

Univerzální hliníkový stojan, vysoká nosnost, nastavitelná délka, pro elektrokola s přípravou na zadní stavbě.. Stranový cyklostojan pro elektrokola Crussis 24″ – 29″ je univerzální doplněk vhodný pro elektrokola s přípravou pro stojánek na zadní stavbě (řetězové vzpěře). Jednoduše a bez nářadí nastavíte jeho délku a můžete jej tak použít pro kola s rozměry 24″ až 29″. Cyklostojan pro elektrokola Crussis je vyrobený z hliníku a jeho robustní konstrukce si snadno poradí i s vyšší hmotností elektrokol. I díky bezpečnostní protiskluzové patce tak již nikdy nebudete muset svého miláčka pokládat na zem.Technický popis:

stranový stojan pro kola s přípravou na zadní stavbě (vzdálenost šroubků 20 nebo 40 mm)
vhodný pro kola s rozměry 24“- 29“
snadno nastavitelný bez použití nářadí
bezpečnostní patka
vysoká nosnost (i pro elektrokola)
materiál: hliník
montážní materiál součástí balení

Středový stojan Kellys Kickback 018

Hliníkový, gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu, nastavitelný.. Hliníkový středový stojan Kellys Kickback 018 je nastavitelný stojan pro městské, horské i crossové bicykly s rozměrem kol 24″-29″. Upevňuje se do otvoru za středem kola. Má gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu před poškozením rámu.Technický popis:

hliníkový středový stojan
pryžové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu
nastavitelný bez potřeby nářadí
pro městská, krosová i horská kola (24″-29″)

Středový stojan Nexelo AL

Hliníkový, vhodný pro běžná kola i elektrokola, nastavitelný.. Hliníkový středový stojan Nexelo AL 24″-29″ je nastavitelný stojan, který je se svou nosností vhodný nejen pro běžné městské, horské i crossové bicykly, ale i pro elektrokola s rozměrem kol 24″-29″.Technický popis:

hliníkový středový stojan
nastavitelný bez potřeby nářadí
pro elektrokola, městská, krosová i horská kola (24″-29″)
hmotnost: 384 g
nedoporučujeme pro elektrokola se středovým pohonem

Cyklostojan zadní Kellys e-Kick

Pro kola s přípravou na zadní stavbě, nosnost do 25 kg, nastavitelný bez použití nářadí, hliníkový, s nerezavějící povrchovou úpravou.. Zadní stojan Kellys e-Kick je dostatečně silný pro oporu naloženého trekingového kola nebo e-biku. Je jednoduše nastavitelný bez nutnosti použití nářadí, hodí se na kola s 24 až 29 palcovými koly.Technický popis:

zadní stojan pro kola s přípravou na zadní stavbě
vhodný pro kola kategorie e-bike (například Crussis) a trekking, 24“- 29“
snadno nastavitelný bez použití nářadí
s nerezavějící povrchovou úpravou
montáž z vnitřní strany rámu
rozteč šroubů: 40 mm
maximální nosnost: 25 kg
hmotnost: 363 g
materiál: hliník
2 ocelové šrouby M6x20 mm součástí balení

Cyklostojan středový Kellys Kickstart

Nastavitelný stojan pro juniorská a dětská kola (14″-20″), gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu.. Cyklostojan středový Kellys Kickstart dobře poslouží na bicyklech s 14 až 20 palcovými koly. Ocení jej tedy děti a juniorští jezdci. Stojánek je lehký, vyrobený z hliníku, a je nastavitelný dle velikosti kola. Disponuje praktickými gumovými výstelkami pro lepší úchyt a ochranu rámu.Technický popis:

středový stojan
pro juniorská a dětská kola (14″-20″)
gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu
nastavitelný
materiál: hliník

Cyklostojan KELLYS Kicker 26-28"

Nastavitelný hliníkový stojan, se zadní vzpěrou, gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu.. Cyklostojan KELLYS Kicker 26-28″ je nastavitelný stojan na kolo vyrobený z kvalitního hliníku. Gumové výstelky zajišťují lepší úchyt a ochranu rámu v místě upevnění. Díky univerzálnímu úchytu lze stojan použít pro všechna 26-28″ horská a krosová kola.Technický popis:

pro horská a krosová kola (26-28″)
gumové výstelky pro lepší úchyt a ochranu rámu
nastavitelný
se zadní vzpěrou
materiál: hliník

Stojan zadní Tranz-X 24-28"

Stavitelný stojan na kolo z kvalitního hliníku a speciální povrchovou úpravou, možnost nastavení pro velikost rámu 15-23″.. Stojan zadní Tranz-X 24-28″ je 2x stavitelný stojan na kolo z kvalitního hliníku se speciální povrchovou úpravou. Díky univerzálnímu úchytu lze stojan použít pro 15-23″ rámy bicyklů s 24-28″ koly, včetně oversize trubek.Technický popis:

univerzální stojan na kolo
speciální povrchová úprava pro vyšší odolnost proti opotřebení
jednoduchá a rychlá instalace
univerzální použití pro rámy o velikosti: 15-23″ včetně oversize trubek bicyklů s 24-28″ koly
materiál: hliník