fit-machine.cz

Testosteronový booster Androrganics Megandrol 140 caps

Tento kvalitní a levný kousek Testosteronový booster Androrganics Megandrol od známé společnosti Androrganics jednoduše získáte na našich stránkách nyní v bezva akci! Akční ceny od 999 Kč.
EAN: 8588008766316
Testosteronový booster Androrganics Megandrol

Extrémně silný a maximálně nadupaný testobooster s obrovskou dávkou těch nejúčinnějších látek v podobě 140 kapslí.. Megandrol je extrémně silný a maximálně nadupaný testobooster nové generace s obrovskou dávkou těch nejúčinnějších látek v maximální možné koncentraci a čistotě. Přestaň tolerovat výrobky, které jednoduše nefungují. Naše revoluční složení přináší nezpochybnitelné výsledky, na rozdíl od všeho, co už jste zkoušeli a zažili.

Garantujeme, že Megandrol je úplný vrchol v kategorii testoboosterů a že nic podobného nikde jinde neseženete! V kombinaci s kvalitní stravou a správným cvičením je Megandrol navržen tak, aby měl tyto účinky:

zvyšuje hladinu volného testosteronu
maximalizuje výkonnost a sílu
podporuje tvorbu svalstva
pomáhá snížit tělesný tuk
zvyšuje spokojenost a sebevědomí
zvyšuje sexuální funkce a libido
vhodný pro muže i ženy
bez vedlejších účinků, nejedná se o doping
Maca černá peruánská
Účinné látky nacházející se v tomto unikátním extraktu působí na stimulaci výroby testosteronu. Maca černá je silné afrodiziakum a díky lepšímu uvolnění hladkého svalstva podporuje erekci. Zlepšuje cirkulaci krve ve všech částech těla a zásobuje tak organismus důležitými živinami, které jsou pro budování svalstva klíčové.

Protodioscin

Je silný přírodní anabolický steroidní saponin, který zvýšením hladiny testosteronu způsobuje dramatické zvýšení sexuálního libida u mužů a žen všech věkových skupin. Pomáhá kulturistům a sportovcům při tréninkové zátěži, regeneraci a růstu svalové hmoty. Protodioscin se získává z kotvičníku zemního (Tribulus Terrestris) původem z Bulharska. Je to bezpečná přírodní alternativa k syntetickým anabolickým hormonům a nemá žádné známé negativní účinky.

Muira Puama

Používá se jako silný stimulant pro zvýšení libida. Zároveň odstraňuje stres a pomáhá při nervovém vyčerpání a slabosti. Působí také jako antioxidant.

Serenoa plazivá (Saw Palmetto)

Podporuje správné fungování močového ústrojí a prostaty. U mužů podporuje přirozený růst vlasů.

Schizandra čínská

Posiluje činnost jater a organismu celkově. Zvyšuje výkonnost, sílu a vytrvalost. Taktéž zlepšuje prokrvení svalstva díky zvýšení hladiny oxidu dusnatého.

Ženšen pravý

Zvyšuje fyzickou a duševní výkonnost, podporuje činnost mozku, zlepšuje paměťové funkce pozornost. Příznivě působí i na sexuální aktivitu.

Bioperin

Zvyšuje využitelnost všech obsažených látek a zabezpečuje jejich správné vstřebání do organismu. 
 
Dávkování:

doporučená denní dávka: 3 až 5 kapslí denně
denní dávku rozdělte na dvě části – ráno a po obědě
užívejte po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody

Tabulka nutričních hodnot:

Doporučená denní dávka:
5 kapslí

Počet dávek v balení:
28

Účinné látky v produktu:
v 5 kapslích

Maca peruánská extrakt 1000:1
2 300 mg

Kotvičník zemní extrakt
600 mg

Muira puama extrakt
200 mg

Serenoa plazivá extrakt
200 mg

Schizandra čínská extrakt
200 mg

Ženšen pravý extrakt
95 mg

Bioperin
5 mg

Složení: Maca peruánská (lepidium peruvianum) extrakt, kotvičník zemní (tribulus terrestris) speciálně purifikovaný a upravovaný extrakt z plodů s obsahem 99 % saponinů standardizovaný na protodioscin, muira puama (ptychopetalum olacoides) extrakt, serenoa plazivá (serenoa chinensis) extrakt, ženšen pravý (panax ginseng) extrakt, Bioperine® standardizovaný extrakt černého pepře (piper nigrum) na piperin

Omezení: Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování: Skladovat mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25°C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete.

Další produkty od výrobce Androrganics