fit-machine.cz

Tlaky na nohy Steelflex Jungle Gym JGLP500 Leg Press

Akční kousek Tlaky na nohy Steelflex Jungle od předního výrobce Steelflex snadno pořídíte zrovna levně! Výhodně za super cenu 89 990 Kč.
Tlaky na nohy Steelflex Jungle Gym
Ověřit dostupnost »
Značka: Steelflex
89 990

Moderní leg press s cihličkovým závažím a nastavitelným pojezdem, vhodný pro širokou škálu uživatelů a ideální pro profesionální střediska.. Steelflex Jungle Gym JGLP500 Leg Press je špičkový profesionální stroj pro posilování stehenních a hýžďových svalů, který při tréninku poskytne maximální komfort a stabilitu. Díky nastavitelné poloze pojezdu a snadné regulaci zátěže bude vyhovovat jak začátečníkům, tak již ostříleným borcům.

Sklon opěrky snižuje zatížení zad a díky silnému polstrování o vysoké hustotě se vám dostane pohodlné opory. Potah ze syntetické kůže zase dodává stroji stylový vzhled, který vynikne v jakémkoliv tréninkovém prostoru.

Zátěž lze regulovat pomocí cihliček, které jsou částečně zakryté ocelovo-akrylovou zástěnou. Ta pomáhá tlumit hluk, které pohybující závaží vydává. Celková hmotnost cihliček je pak 97,5 kg a nabízí tak široký rozsah využití pro všechny uživatele.Technický popis:

profi posilovač stehenních svalů
nastavitelná poloha sedáku
odolný ocelový rám
elegantní design
prášková povrchová úprava
regulace zátěže pomocí cihliček
kvalitní polstrování o vysoké hustotě
převodový poměr: 2:1
profil ocelových lanek: 7 x 19 mm
pevnost v tahu: 950 kg
rozměry: d174 x š123 x v198 cm
hmotnost závaží: 97,5 kg
počet cihliček: 20 x 4,54 kg + 1 x 6,8 kg
profil rámu: 50 x 100 mm
tloušťka polstrování: 10 mm
hmotnost konstrukce: 188 kg
celková hmotnost: 285,5 kg
nosnost: 120 kg