fit-machine.cz

Turistický batoh FERRINO Overland 65+10 New

Tento kvalitní a levný kus Turistický batoh FERRINO Overland 65+10 od kvalitní značky Ferrino lze zakoupit právě zde za akční cenu. Nyní pořídíte za 4 390 Kč.
EAN: 8014044953712
Turistický batoh FERRINO Overland
Ověřit dostupnost »
Značka: Ferrino
4 390 5 479 Kč Sleva -19%

Velmi lehký, nastavitelný a prodyšný zádový systém, pohodlné ramenní a bederní popruhy, řada kapes a úchytů.. Turistický batoh FERRINO Overland 65+10 New je inovovanou verzí oblíbeného trekového batohu. Oproti předchozí generaci je o poznání lehčí, ale zachoval si svou pevnost, odolnost a maximální pohodlí. S celkovým objemem 75 l představuje skvělý úložný prostor pro Vaše túry.

Do hlavní komory je přístup z horní, dolní i přední strany, o uspořádání svých věcí tak budete mít dokonalý přehled. Komora může být rozdělena do dvou pomocí přepážky. Kapsy naleznete na bočních stranách batohu, na čelní straně a dvě na víku. Výhodou je i přední víko, do kterého je možné vložit mapu, mikinu, bundu apod. Samozřejmostí je odnímatelná pláštěnka, možnost využití vaku na vodu a úchyty na trekingové hole či cepíny.

Pohodlné nošení i v dlouhých časových intervalech obstarává praktický a komfortní zádový systém D.E.A. s možností výškoveho nastavení. Pohodlné jsou i ergonomické a polstrované ramenní popruhy. Zadní strana batohu je anatomicky tvarovaná a z prodyšného materiálu, který zaručuje dokonalou cirkulaci vzduchu. Prodyšné jsou i měkké bederní popruhy, které poskytují nejen lepší oporu při nošení batohu, ale zároveň mají kapsy. 

Turistický batoh FERRINO Overland 65+10 New je vyrobený z Polyesteru Invisible Ripstop 210D. Tento materiál dodává batohu extrémní pevnost a odolnost proti roztržení a oděru.Technický popis:

velkoobjemový batoh
výškově nastavitelný zádový systém D.E.A.
pevný materiál odolný vůči roztržení a oděru
možnost čelního vstupu do batohu
hlavní komora s přepážkou a horním i dolním vstupem
zadní strana z ultraprodyšného materiálu
ergonomické, polstrované a prošívané ramenní popruhy
bočné kompresní popruhy
dvojitá kapsa ve víku
boční kapsy
čelní kapsa
kapsy na bederním pásu
horní elastický pavouk
dva úchyty na trekingové hole či cepíny
odnímatelná pláštěnka
možnost využití vaku na vodu
materiál: Polyester Invisible Ripstop 210D
hmotnost: 2,2 kg
rozměry: 80 x 45 x 30 cm
objem: 65+10 l