fit-machine.cz

Úchopy na činku inSPORTline Gripes Ball

Povedený produkt Úchopy na činku inSPORTline Gripes od známé kvalitní značky Insportline máte možnost sehnat v naší nabídce za příznivou cenu! Ceny od 209 Kč.
EAN: 8596084079008
Úchopy na činku inSPORTline Gripes
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
209 439 Kč Sleva -52%

Kulatá rukojeť na osu či hrazdu, efektivní posílení předloktí, zápěstí a prstů, dva kusy v balení.. Úchopy na činku inSPORTline Gripes Ball představují efektivní způsob, jak posílit a zpevnit zápěstí, předloktí, případně i dlaně či prsty při cvičení s činkou, kladkou, na hrazdě nebo s podobným posilovacím náčiním.

Silikonový adaptér kulatého tvaru o průměru 7 cm jednoduše nasadíte na úchopovou část a jednotlivé cviky provádíte stejně jako bez úchopů. Díky jinému stylu držení činky rozšíříte své tréninkové možnosti. Zvětšením průměru tyče se intenzivněji zapojuje předloktí, zpevňujete zápěstí a posilujete i grip.

Úchopy na činku inSPORTline Gripes Ball jsou vyrobeny ze silikonu, který je velmi odolný, zachovávý si stálý tvar, příjemně se drží a neklouže ani ve zpocených rukách. Otvor na tyč má průměr 25 mm, ale přizpůsobí se i olympijským hřídelím s průměrem úchopové části 28 mm.

Pokud hledáte způsoby, jak ozvláštnit a pozměnit svůj trénink, úchopy na činku inSPORTline Gripes Ball jsou skvělým řešením. Posílíte zejména prsty, zápěstí a svalstvo předloktí.Technický popis:

kulatá rukojeť na osu
vhodná pro jednoruční i obouruční činky, kladky či hrazdy
posílení prstů, zápěstí a svalů předloktí
protiskluzový povrch
materiál: silikon
průměr: 7 cm
průměr otvoru: 25 mm
hmotnost: 182 g (kus)
cena za dva kusy