fit-machine.cz

Vakuový čistič pórů inSPORTline Suckage

Levný výrobek Vakuový čistič pórů inSPORTline od dodavatele zboží Insportline je dostupný zrovna výhodně! Stojí teď u nás 690 Kč.
EAN: 8596084130822
Vakuový čistič pórů inSPORTline

Přístroj, který dokáže odstraňovat černé tečky a čistit póry. Pomocí podtlaku odstraňuje nečistoty a maz do hloubky.. Už vás nebaví neustále mačkat černé tečky, které se objevují znovu a znovu? Zatočte s nimi s našim vakuovým čističem Suckage! Vakuový čistič pórů inSPORTline Suckage je šikovný skladný pomocník při boji proti černým tečkám, pórům a akné. Dejte sbohem všem krémům a maskám vhodným pro odstranění nedostatků pleti, které jsou velmi často bez viditelných výsledků. Stačí pořídit jediný přístroj, který se stane vašim nepostradatelným společníkem. Přístroj Suckage při kontaktu s kůží vytváří podtlak a za pomocí sání dokáže odstranit z pleti nečistoty a přebytečný maz.

Vakuový čistič dokáže odstraňovat i odumřelé buňky a navracet tak pleti pevnost a pružnost. Pravidelným užíváním docílíte nejen čisté pleti, ale i zlepšení krevního oběhu a stimulace tvorby kolagenu a elastinu, což má za následek zpomalení stárnutí buněk. Díky nastavení intenzity ve třech stupních je vhodný pro všechny typy pleti. Jednoduché ovládání pomocí jediného tlačítka navíc zvládne opravdu každý! 

Použití

Pleť důkladně odličte s našimi pomocníky – odličovací ručník na obličej inSPORTline Reggi a čisticí micelární voda inSPORTline 3v1. Po vyčištění je potřeba pleť zahřát, aby se otevřely póry a bylo snadnější pomocí přístroje odstranit nečistoty. Obličej můžete zahřát několika způsoby:

pomocí obličejové sauny inSPORTline Cison 
při teplé koupeli 
zahřátím odličovacího ručníku na obličej inSPORTline Reggi v horké vodě a položit ho na obličej (nechat působit dokud nezchladne a celý proces 2x opakovat)
nad hrncem/mísou s vroucí vodou a ručníkem přehozeným přes hlavu (obličej držte cca 15 cm nad vodou, napařujte 5 až 10 minut)

Na přístroj nasaďte hlavici, dle vašich potřeb. Pro spuštění přístroje přidržte tlačítko po dobu 2 sekund. Automaticky je přednastavena nejnižší intenzita. Opakovaným stisknutím tohoto tlačítka si můžete nastavit intenzitu sání přístroje. Doporučujeme začínat s nejnižší intenzitou, aby nedošlo k podráždění pokožky. Přejíždějte hlavicí přístroje v místech, kde dochází k nevyšší tvorbě mazu – nos, brada, čelo, případně další problémové partie.

Hlavici nepřikládejte kolmo k pleti, ale pod úhlem 65° a na přístroj lehce přitlačte. Nenechávejte přístroj intenzivně kůži nasát a nezůstávejte na jednom místě déle než tři vteřiny, mohlo by dojít k zarudnutí kůže! Pod zmíněným úhlem a s lehkým tlakem přiložte přístroj na výše zmíněná místa a tahejte přístroj do stran a mírně nahoru, aby docházelo i k lehkému liftingu pleti. Pomoci si můžete přidržením a napnutím kůže druhou rukou. Po dokončení čištění pleti přístrojem, pleť dočistěte od případných zbylých nečistot odličovacím ručníkem Reggi. Poté na obličej naneste lehký hydratační krém inSPORTline, ultra hydratační krém inSPORTline, revitalizační liftingový krém inSPORTline či intenzivní hydratační sérum inSPORTline. Po použití očistěte nástavce přístroje kosmetickým hadříkem či pod tekoucí vodou. 

Nástavce

malá kulatá hlavice – pro citlivou pokožku, na méně dostupná místa
střední kulatá hlavice – odstraňuje tukové váčky a černé tečky
velká kulatá hlavice – pro větší problémové partie obličeje a facelifting
malá oválná hlavice – zjemňuje pokožku a intenzivně odstraňuje nečistoty na méně dostupných místech
mikrokrystalická hlavice – odstraňuje mrtvou tkáň pokožky (ztvrdlá kůže), nepoužívejte na obličej

 
Technický popis: 

pomocí podtlaku účinně bojuje proti nedokonalostem pleti 
odstraňuje nečistoty, černé tečky, akné a přebytečný maz
perfektně prokrví pokožku
při pravidelném užívání dokáže stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu
nastavení 3 stupňů intenzity
stupeň nabití baterie se zobrazuje na displeji
stylový design
snadné ovládání pomocí jednoho tlačítka
5 různých nástavců součástí balení
nabíjení přes micro USB (napájecí kabel součástí balení)
čas nabíjení: 3 hodiny
doba provozu na jedno nabití: 2 hodiny
kapacita baterie: 700 mAh
materiál: ABS, polykarbonát 
rozměry: d16,5 x š6 x v4,3 cm
hmotnost: 132 g