fit-machine.cz

Verticon inSPORTline Home

Nejprodávanější výrobek Verticon inSPORTline Home od oblíbené značky se zárukou kvality Insportline pořídíte právě dnes v akci. Stojí teď u nás 24 690 Kč.
EAN: 8596084119643
Verticon inSPORTline Home
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
24 690

Domácí lezecký trenažer a stepper 2v1, na kterém překročíte hranice svých možností! Skvělý pro intenzivní workout, CORE trénink i trénování výdrže a koordinace.. Verticon inSPORTline Home je unikátní trenažer, na kterém budete spalovat kalorie jedna radost!

Na cvičení není nic složitého, stačí nastoupit a začít „šplhat“ – a nebo jenom šlapat! Tento simulátor lezení má totiž tak promyšlenou konstrukci, že se díky postranním madlům osvědčí i jako klasický stepper. Při zapojení rukou ale perfektně procvičíte veškeré svalstvo a zapracujete na zpevnění středu těla (CORE). Úchopy si navíc můžete nastavit tak, aby jejich poloha odpovídala výšce vaší postavy.

Intenzitu cvičení si určujete sami, podle toho, jak rychle se pohybujete. Pokud hledáte ještě větší výzvu, můžete si pomocí regulačního kolečka navýšit zátěž až o 8 úrovní.

Díky magnetickému brzdnému systému je chod trenažeru krásně tichý a plynulý a při tréninku nedochází k žádným nárazům. Konstrukce je navíc nakloněna do 75° úhlu takže cvičíte v poloze, která odlehčuje vašim kloubům. Pro každý „krok“ máte rozmezí přibližně 50 cm – to, jak moc chcete do pedálů šlápnout potom záleží pouze na vás.

Na jednoduchém displeji uvidíte základní údaje o tréninku. Tlačítkem můžete přepínat mezi jednotlivými hodnotami – uvidíte dobu trvání tréninku, rychlost, uraženou vzdálenost, přibližný počet spálených kalorií nebo počet kroků. Pokud budete chtít stroj po tréninku přesunout na úplně jiné místo, jsou tu od toho praktická kolečka!

 

Dva stroje v jednom

Největší výhodou tohoto lezeckého trenažeru je, že na něm lezení vůbec simulovat nemusíte! Díky pohodlným postranním opěrám můžete nechat ruce odpočinout a soustředit se jen na šlapání.

Při zapojení rukou ale zažijete super intenzivní kardio trénink, kterým posílíte všechny svalové skupiny. Díky tomu, že si můžete diktovat vlastní tempo, je stroj vhodný jak pro zahřátí před tréninkem, tak pro cvičení typu HIIT.

Plynulá práce se zátěží

Díky magnetickému brzdnému systému je chod stroje tichý a plynulý. I při tom nejintenzivnějším tréninku tak můžete spoléhat na hladký a ničím nerušený pohyb.

Přechod mezi 8 úrovněmi zátěže také probíhá bez problému. Zátěž je připojená na pevné lanko, které při pohybu nevytváří téměř žádný hluk.

Vhodný pro každý typ postavy

Každý má jiné tělesné proporce a u strojů jako Verticon Home je důležité na tento fakt brát ohled. Díky jednoduchému šroubovacímu mechanismu si proto přizpůsobíte výšku úchopů podle výšky vlastní.

Výhodou jsou také prostorné pedály s ložisky, které kopírují sklon vašeho chodidla. Výsledkem je přirozený pohyb, a to i během namáhavého tréninku.

Efektivní trénink, který je šetrný na klouby

I když Verticon na první pohled vypadá jednoduše, nevyplatí se ho podceňovat! Díky prakticky neomezené intenzitě cvičení je jako stvořený pro intervalové tréninky, na rozdíl od jiných typů strojů ale nezatěžuje vaše klouby. 

Kromě hubnutí vám také pomůže vylepšit koordinaci a vytrvalost a posílit prakticky celé tělo. Toho všeho dosáhnete naprosto přirozeným pohybem!

 

Klíčové vlastnosti:

vertikální lezecký trenažer pro efektivní spalování kalorií a posílení klíčových svalových skupin
díky postranním madlům ho lze využít i jako stepper
simuluje pohyb šplhání
tichý a plynulý chod
5 nastavitelných výšek úchytů
8 stupňů zátěže
velké pedály s nastavitelnými přezkami
transportní kolečka
systém pro vyrovnání nerovnosti podlahy
computer zobrazuje: čas, rychlost, vzdálenost, přibližný počet spálených kalorií, počet kroků, scan
Technický popis:

brzdný systém
magnetický

ovládání zátěže
manuální

počet stupňů zátěže
8

výška nástupu
18 cm

rozměry pedálů
11 x 11 cm

sklon
75°

manuální program
ano

počet programů
0

přijímač hrudního pásu
ne

hrudní pás součástí balení
ne

transportní kolečka
ano

systém vyrovnání nerovností
ano

celkové rozměry
v235 cm x š80 cm x d109,4 cm

šířka zadní základny
62 cm

vzdálenost základen
103 cm

rozměry balení
d151 x š57 x v32 cm

maximální nosnost
136 kg

hmotnost
32,5 kg

zdroj napájení
2x AAA baterie

kategorie
HC (dle EN 957)

použití
domácí