fit-machine.cz

Vibrační plošina inSPORTline Devyn

Super produkt Vibrační plošina inSPORTline Devyn od kvalitní společnosti Insportline lze nakoupit právě za výborné peníze. Aktuálně v akci od 4 190 Kč.
EAN: 8596084098948
Vibrační plošina inSPORTline

Skladná vibrační plošina pro efektivní domácí posilování a uvolňování svalů. Prohnutý tvar, oscilační vibrace, 50 rychlostí, nastavitelné expandéry, dálkové ovládání.. Vibrační plošina inSPORTline Devyn je ideální pomůckou pro posilování a formování postavy, uvolnění svalů nebo rychlou regeneraci po nadměrné fyzické námaze. Masáže jsou velmi efektivní, uvolňující, bezpečné a časově nenáročné. Posilovat nebo uvolňovat můžete různé svalové skupiny. Záleží jen na poloze, jakou na plošině zaujmete. Můžete na ní stát, sedět, provádět dřepy, kliky nebo různé formy vzporů. Volba je jen na vás a možností je spousta.

Využít můžete i odnímatelné expandéry s měkkými madly a nastavitelnou délkou. Cvičení na vibrační plošině zvyšuje účinnost cviků, zapojujete i hluboké stabilizační svalstvo. Díky mírně prohnutému tvaru plošiny je cvičení komfortnější a zároveň stabilnější, především při širším rozkročení nebo při sedu.

S vibrační plošinou inSPORTline Devyn posílíte díky oscilačním vibracím (vertikální houpání). Na výběr máte z 50 rychlostí vibrací. Snadno si tak zvolíte náročnost posilování nebo intenzitu masáže. Vibrační plošina disponuje 3 přednastavenými programy a jedním manuálním, v rámci kterého máte vše pod svou kontrolou. Měnit nastavení můžete pomocí přiloženého dálkového ovládání nebo přímo na panelu s LED displejem. Ten přehledně zobrazuje aktuální rychlost a čas cvičení.

I přes menší rozměry, které umožňují snadné skladování, je vibrační plošina velmi bezpečná. Protiskluzové gumové nožky v kombinaci s přiloženou gumovou podložkou zajišťují, že se během cvičení plošina ani nehne. Protiskluzová je i samotná cvičební plocha. Vibrační plošina inSPORTline Devyn se hodí do každé domácnosti. Svaly s ní výborně posílíte i uvolníte.Technický popis:

skladná vibrační plošina pro efektivní posilování a uvolnění svalů
mírně prohnutá nášlapná plocha
široké možnosti využití
zapojení hlubokého stabilizačního svalstva
pro zlepšení rovnováhy
50 rychlostí
4 programy (3 přednastavené a 1 manuální)
odnímatelné expandéry
stabilní protiskluzové nožky
protiskluzová gumová podložka v balení
protiskluzová cvičební plocha
přehledný LED displej
dálkové ovládání (2x mikrotužková AAA baterie – součástí balení)
napájení ze sítě (220 V)
typy vibrací: vertikální (oscilační / houpačka)
frekvence vibrací: 6 – 14 Hz
rozměry: délka 60 x šířka 35 x výška 15 cm
rozměry cvičební plochy: délka 53 x šířka 27 cm
rozměry balení: délka 70 x šířka 41 x výška 20 cm
výkon: 200 W
hmotnost: 9,5 kg
maximální nosnost: 100 kg
vhodné pro domácí použití