fit-machine.cz

Volitelné příslušenství k Body Craft GX – leg press

Super produkt Volitelné příslušenství k Body od skvělého výrobce Body craft jednoduše můžete najít tady a teď právě výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 13 890 Kč.
EAN: 8595153673758
Volitelné příslušenství k Body Craft GX
Ověřit dostupnost »
Značka: Body craft
13 890

Robustní konstrukce, nosnost 180 kg, hmotnost závaží 90 kg, jednoduché nastavení, ortopedická opěrka, nylonové kladky s kuličkovými ložisky.. Volitelné příslušenství k Body Craft GX – leg press je doplněk pro posilování dolních končetin, zejména stehen a lýtek. Cvičení minimálně zatěžuje klouby, a díky tomu je celkový efekt z cvičení vyšší. Posílit svalstvo v oblasti spodní částí dolních končetin, především lýtek, je mnohdy velmi obtížné. Leg press Vám s tímto snadno pomůže. Robustní ocelová konstrukce s profilem rámu 8,5 x 4,5 cm je stříkána speciální barvou Platinum Gray, která chrání konstrukci před škrábanci. Polstrování vysoké 6 cm je pokryto vinylovým materiálem s dvojitým prošíváním, což zvyšuje celkovou životnost.Technický popis:

přislušenství k posilovací věži Body Craft GX
oválné ocelové trubky s profilem 8,5 x 4,5 cm
speciální povrchová úprava Platinum Gray (rám stříkán speciální barvou, která chrání konstrukci před škrábanci)
ortopedická opěrka poskytující oporu zad a beder (snižuje tlak na páteř)
opěrka pokryta vinylovým materiálem s dvojitým prošíváním
jednoduché nastavení zátěže
sklolaminátové impregnované nylonové kladky s kuličkovými ložisky
pružná ocelová lanka pokryta nylonem
průměr kladek: 10 cm / 7,5 cm
hmotnost závaží: 90 kg (20 ks cihliček)
výška polstrování: 6 cm
rozměry: šířka 51 cm x délka 155 cm
nosnost: 180 kg
kategorie S (dle normy EN957) – vhodné pro všechny komerční posilovny

 
Vysoká stabilita a nosnost
Robustní ocelová konstrukce s profilem rámů 8,5 x 4,5 cm zaručuje vysokou stabilitu během cvičení. Díky vysoké odolnosti je na rám při domácím využití poskytována doživotní záruka. K tomu napomáhá i speciální povrchová úprava Platinum Gray, která chrání rám před škrábanci či jiným odřeninám. S robustností je spojena i vysoká nosnot 180 kg.

Závaží a kladky
Uživatel si může pomocí jednoduchého mechanismu nastavit zátěž od 4,5 kg až po 90 kg. Sklolaminátové impregnované nylonové kladky s kuličkovými ložisky se starají o hladký a plynulý chod věže.