fit-machine.cz

Vyhřívaná fleecová vesta Glovii GV1 černá M

Tento diskontní produkt Vyhřívaná fleecová vesta Glovii GV1 černá od našeho výrobce Glovii snadno můžete sehnat právě teď v nabídce v akci. Teď za akční cenu 3 149 Kč.
EAN: 5908246725211
Vyhřívaná fleecová vesta Glovii GV1
Ověřit dostupnost »
Značka: Glovii
3 149

Elegantní vesta s vyhříváním, dobíjecí baterie s dlouhou výdrží, příjemný materiál, vhodná i do společnosti.. Vyhřívaná fleecová vesta Glovii GV1 vás udrží v teple i v tom nejchladnějším počasí. Je velmi univerzální, ideální je na doma, na cesty i na sport. Díky elegantnímu vzhledu vestu však můžete nosit například i v kanceláři. Vyhřívání obstarávají karbonová vlákna, která jsou umístěna na zádech a na hrudníku. Uhlíková vlákna zajišťují nejen rovnoměrnou distribuci tepla, ale díky vyzařování infračervených paprsků mají pozitivní vliv i na krevní oběh. Dále disponují dlouhou životností a vysokou spolehlivostí.

Tři módy umožní každému zvolit si ideální intenzitu ohřívání podle aktuální potřeby nebo podle počasí. Dobíjecí lithiová baterie poskytuje dostatek energie pro až 8 hodin nepřetržitého ohřevu. Vyhřívaná fleecová vesta Glovii GV1 je vyrobena z příjemného materiálu, který i přes nízkou hmotnost poskytuje výbornou tepelnou izolaci a udrží vás v teple. K dispozici jsou Vám dvě kapsy.Technický popis:

elegantní vesta s vyhříváním
rovnoměrná distribuce tepla
3 režimy
baterie v kapse na zip
indikace stavu baterie
snadné ovládání
dvě kapsy
topné těleso: karbonové vlákno, 9 W
baterie: Li-Poly 4000 mAh (29,6 Wh), dobíjecí
módy: 33 % (low, 34°C), 66 % (medium, 39°C), 100 % (high, 44°C)
výdrž baterie: 8 hod (low), 5 hod (medium), 3 hod (high)
materiál: polyester
hmotnost: 250 g (bez baterie), 440 g (s baterií)
baterie (GLI7440) a nabíječka (G1CHR) součástí balení

Velikostní tabulka: