fit-machine.cz

Vyhřívané palčáky Glovii GZ1 M

Hodně žádaný výrobek Vyhřívané palčáky Glovii GZ1 od naší známé značky Glovii snadno seženete v naší online nabídce za příznivou cenu! Nabídka již od 4 199 Kč.
EAN: 5908246726270
Vyhřívané palčáky Glovii GZ1
Ověřit dostupnost »
Značka: Glovii
4 199

Rukavice s vyhříváním, dobíjecí baterie s dlouhou výdrží, rovnoměrná distribuce tepla, pro sport i běžné nošení.. Vyhřívané palčáky Glovii GZ1 vám umožní udržet si teplotní komfort i v nejchladnějších dnech roku. Vyhřívání obstarávají karbonová vlákna, která jsou umístěna na horní straně rukavic. Uhlíková vlákna zajišťují nejen rovnoměrnou distribuci tepla, ale díky vyzařování infračervených paprsků mají pozitivní vliv i na krevní oběh. Dále disponují dlouhou životností a vysokou spolehlivostí.

Tři módy umožní každému zvolit si ideální intenzitu ohřívání podle aktuální potřeby nebo podle počasí. Dobíjecí lithiová baterie poskytuje dostatek energie pro až 6 hodin nepřetržitého ohřevu.

Vyhřívané palčáky Glovii GZ1 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Dlaň je z přírodní kůže a nepromokavost a prodyšnost zajišťuje vnější membrána Hypora. Díky tomu jsou rukavice vhodné pro lyžaře, pro běžné nošení, ale třeba i pro motorkáře na skútr. Aby dokonale padly, nabízejí možnost stažení v oblasti zápěstí i v oblasti předloktí. V oblasti dlaní se nachází zip, pomocí kterého v případě potřeby rychle uvolníte prsty bez nutnosti sundávání rukavic. Potěší i povedený design a jednoduchost ovládání jediným tlačítkem.

Glovii GZ1 oceníte při zimním sportování, na motorce, ale jsou vhodné i pro běžné nošení za chladného počasí. Součástí balení je i praktická taška s kapsami na baterie a nabíječku, ve které rukavice snadno přenesete či uschováte.Technický popis:

zimní rukavice s vyhříváním
rovnoměrná distribuce tepla
3 režimy vyhřívání
baterie v kapse na zip
snadné ovládání
indikace stavu baterie
zip v oblasti dlaní pro rychlé uvolnění prstů
možnost ovládání zařízení s dotykovým displejem
stahování v oblasti zápěstí a předloktí
topné těleso: karbonové vlákno, 8 W
baterie: Li-Poly 2100 mAh (15,54 Wh), dobíjecí
módy: 33 % (low, 34°C), 66 % (medium, 39°C), 100 % (high, 44°C)
výdrž baterie: 6 hod (low), 4 hod (medium), 2 hod (high)
materiál: přírodní kůže (50 %), nylon (50 %), polyester (podšívka, 100 %)
hmotnost: 270 g (bez baterie), 450 g (s baterií)
včetně praktického obalu
baterie (GLP7421) a nabíječka (G2CHR) součástí balení

Velikostní tabulka:

Pokud si nejste jisti velikostí (jste na rozhraní), volte menší variantu.