fit-machine.cz

Vyhřívané podkolenky Glovii GQ2 černá M

Unikátní a žádaný výrobek Vyhřívané podkolenky Glovii GQ2 černá od přední značky Glovii pohodlně seženete aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu. Výhodně za cenu 2 999 Kč.
EAN: 5908246725525
Vyhřívané podkolenky Glovii GQ2
Ověřit dostupnost »
Značka: Glovii
2 999

Ponožky s vyhříváním, napájení powerbankami (součástí balení), příjemný materiál, vhodné pro sport, turistiku i běžné nošení.. Vyhřívané podkolenky Glovii GQ2 představují skvělý způsob, jak si udržet teplotní komfort i v tom nejchladnějším počasí. Vyhřívání obstarávají karbonová vlákna, která jsou umístěna na chodidlech. Uhlíková vlákna zajišťují nejen rovnoměrnou distribuci tepla, ale díky vyzařování infračervených paprsků mají pozitivní vliv i na krevní oběh. Dále disponují dlouhou životností a vysokou spolehlivostí.

Ponožky jsou napájeny prostřednictvím libovolných powerbank (dvě jsou součástí balení), které se vkládají do boční kapsy. Přiložené baterie zaručují dobu vyhřívání až 6 hodin. Použitím vlastní powerbanky s větší kapacitou navíc můžete tento čas až několikanásobně prodloužit.

Intenzitu vyhřívání (3 stupně) jednoduše zvolíte přiloženým dálkovým ovladačem, pomocí kterého lze samozřejmě výhřev i zapínat či vypínat. Vyhřívané podkolenky Glovii GQ2 jsou vyrobeny z příjemných materiálů, které Vás udrží v teple, i když zrovna vyhřívání zapnuté mít nebudete. Ponožky jsou ideální pro zimní sportování, horskou turistiku, ale i pro běžné nošení.Technický popis:

podkolenky s vyhříváním
rovnoměrná distribuce tepla
3 režimy
baterie v kapse na zip
snadné ovládání dálkovým ovladačem
topné těleso: karbonové vlákno, 8 W
napájení: powerbanky s USB vstupem, 2400 mAh
3 režimy: 33 % (low, 34°C), 66 % (medium, 39°C), 100 % (high, 44°C)
výdrž baterie: 6 hod (low), 3 hod (medium), 2 hod (high)
rozměry kapsy pro powerbanku: 12 x 6 cm
materiál: bavlna
hmotnost: 150 g (bez powerbanky), 270 g (s powerbankou)
2 powerbanky (P2400G), nabíječka (GW2CHR) a dálkové ovládání (GW2RC) součástí balení

Velikostní tabulka: