fit-machine.cz

Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1 černá S

Tento výjimečný kousek Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1 značky Glovii máte možnost koupit právě ve slevě. Levně za 3 659 Kč.
EAN: 5908246724573
Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1
Ověřit dostupnost »
Značka: Glovii
3 659

Tričko s vyhříváním, rovnoměrná distribuce tepla, dobíjecí baterie s dlouhou výdrží, vhodné pro zimní sporty, turistiku i běžné nošení.. Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1 vám umožní udržet si teplotní komfort i v nejchladnějších dnech roku. Je ideální jako spodní vrstva oblečení pro běžné nošení i pro sport, například na svah. Nosit jej však můžete i doma. Vyhřívání obstarávají karbonová vlákna, která jsou umístěna v oblasti pasu a zad. Uhlíková vlákna zajišťují nejen rovnoměrnou distribuci tepla, ale díky vyzařování infračervených paprsků mají pozitivní vliv i na krevní oběh. Dále disponují dlouhou životností a vysokou spolehlivostí.

Tři módy umožní každému zvolit si ideální intenzitu ohřívání podle aktuální potřeby nebo podle počasí. Dobíjecí lithiová baterie je umístěna v kapse na zip a poskytuje dostatek energie pro až 6 hodin nepřetržitého ohřevu. Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1 je vyrobeno z příjemného materiálu, který výborně absorbuje vlhkost. Vyhřívání oceníte doma, na cestách i při zimních sportech.Technický popis:

tričko s vyhříváním
rovnoměrná distribuce tepla
3 režimy
kapsa na baterii
snadné ovládání
indikace stavu baterie
topné těleso: karbonové vlákno, 9 W
baterie: Li-Ion 2600 mAh (19,24 Wh), dobíjecí
módy: 33 % (low, 34°C), 66 % (medium, 39°C), 100 % (high, 44°C)
výdrž baterie: 6 hod (low), 3 hod (medium), 2 hod (high)
materiál: polyester, spandex
hmotnost: 380 g (bez baterie), 490 g (s baterií)
baterie (GLI7426) a nabíječka (G1CHR) součástí balení

Velikostní tabulka: