Vyhřívaný nákrčník Glovii GA2 černá M

Tento akční kousek Vyhřívaný nákrčník Glovii GA2 černá od výrobce s dobrým jménem Glovii najdete na našich stránkách teď právě ve slevě! Cenově vychází na 1 999 Kč. EAN: 5908246727123
Vyhřívaný nákrčník Glovii GA2
Značka: Glovii
1 999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Vyhřívaný límec s prodlouženou hrudní částí, který lze obléct i pod oblečení! Napájen powerbankou.. Vyhřívaný nákrčník Glovii GA2 vás udrží v teple a pohodlí i za těch nejchladnějších dnů! Nákrčník má formu roláku s prodlouženou částí, která pokryje větší část hrudníku. Zezadu zahalí i vaše ramena, takže vám bude hezky teplo i za krkem. U krku pak najdete kapsu na zip, do které pohodlně vložíte powerbanku na nabíjení.

Vyhřívání probíhá pomocí karbonových vláken umístěných v hrudní části a v zadní části krku. Uhlíková vlákna zajišťují nejen rovnoměrnou distribuci tepla, ale díky vyzařování infračervených paprsků mají pozitivní vliv i na krevní oběh. Dále disponují dlouhou životností a vysokou spolehlivostí. Napájet je lze jakoukoliv powerbankou s USB konektorem typu A.

Tento druh vyhřívaného oblečení byl navržen tak, abyste ho mohli používat i při sportování. Nákrčník tak můžete snadno obléct jako spodní vrstvu a vyrazit třeba na kolo nebo na lyže. Vyhřívání určitě přijde vhod i při práci venku a ocení ho i starší lidé při procházkách po venku. Zůstaňte v teple počasí navzdory!Technický popis:

vyhřívaný nákrčník s prodlouženou přední částí
3 režimy
distribuce tepla pomocí karbonových vláken
vyhřívání na hrudi a zadní části krku
kapsa na powerbanku
snadné ovádání
topné těleso: karbonová vlákna, 9W
baterie: libovolná vlastní powerbanka s USB Type A výstupem (není součástí balení)
módy: 33 % (low, 34 °C), 66 % (medium, 39 °C), 100 % (high, 44 °C)
výdrž baterie: 4 hod (pro 10000 mAh powerbanku)
materiál: 100 % polyester
obvod kolem krku: 32-45 cm
hmotnost: 120 g (bez powerbanky)