fit-machine.cz

Vyhřívaný pelíšek pro domácí mazlíčky Glovii GPETB Large

Tento akční kus Vyhřívaný pelíšek pro domácí mazlíčky od skvělé značky Glovii máte možnost dostat v naší internetové nabídce za příznivou cenu! Aktuálně v akci od 2 959 Kč.
EAN: 5908246725518
Vyhřívaný pelíšek pro domácí mazlíčky
Ověřit dostupnost »
Značka: Glovii
2 959

Středně velký vyhřívaný pelech, vyjímatelné topné tělísko, vyhřívání pomocí karbonových vláken, odolné materiály.. Vyhřívaný pelíšek pro domácí mazlíčky Glovii GPETB Large představuje skvělý způsob, jak udržet vaše čtyřnohé kamarády v teple i za chladných měsíců. Je vyhříván pomocí karbonových vláken, která vyzařují infračervené záření a tím stimulují krevní oběh zvířete.

Pelíšek je vhodný zejména pro starší mazlíky, kteří mají problémy s klouby a vyhřívání jim tak uleví od ztuhnutí a bolesti. Využijí ho také zvířata s krátkou nebo řídkou srstí, popřípadě velice hubení jedinci, jako jsou například chrti. Velikostně je vhodný pro všechny psy většího vzrůstu, popřípadě pro vícero koček.

Protože se zvířecí pelechy rychle špiní, lze výhřevnou podložku z pelíšku vyjmout a nechat ho vyprat v pračce. Polstrování je také velice odolné a nenáročné na údržbu.

Vyhřívaný pelíšek pro domácí mazlíčky Glovii GPETB Large má dva teplotní senzory a silnou napájecí šňůru, čímž poskytuje maximální komfort a bezpečí pro vaše čtyřnohé miláčky. Pořiďte jim kvalitní zateplený pelíšek a zajistěte tak, že budou mít vždy tlapky v teple.Technický popis:

vyhřívaný pelíšek pro psy většího vzrůstu nebo pro několik koček
vyhřívání pomocí karbonových vláken
infračervené záření pro stimulaci krevního oběhu
odolné materiály
vyjímatelná výhřevná podložka
lze prát v pračce
zapnutí zapojením do zásuvky
rozměry: 55 x 38 x 33 cm
teplota vyhřívání: 35-39°C
topné těleso: karbonové vlákno, 45W
napětí: 220-240V, 50-60 Hz