fit-machine.cz

Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 2×25 kg

Oblíbený a kvalitní produkt Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 2x25 od top značky Insportline jde sehnat v naší internetové nabídce za mimořádně nízkou cenu. Momentálně k dispozici za 7 190 Kč.
Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
7 190 8 990 Kč Sleva -20%

Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva řetězy a dvě objímky v balení.. Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 25 kg jsou skvělou pomůckou pro zintenzivnění každého tréninku. Prostřednictvím objímky s průměrem 50 mm se stejně jako kotouč nasadí na hřídel a působí jako zátěž. Princip využití řetězů spočívá v tom, že v dolní poloze cviku část jejich hmotnosti leží na podlaze. Zvedáním tyče se „zvyšuje“ i hmotnost řetězů a vy tak musíte vynakládat čím dál vyšší sílu. Svaly jsou tak naplno zapojené v celém rozsahu pohybu a cvičení je maximálně efektivní. 

Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 25 kg jsou vhodné pro širokou škálu cviků. Využijete je při bench pressu, mrtvém tahu, dřepování či posilování bicepsů. Alternativně můžete řetěz použít jako zátěž na tělo při posilování vlastní hmotnosti a zvýšit náročnost shybů nebo dipů. Možnosti jsou opravdu neomezené. 

Řetězy jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Díky tomu jsou velmi pevné a nehrozí rychlé opotřebení. Délka řetězů je dostatečná i pro vyšší uživatele. Pokud hledáte způsoby, jak zlepšit výsledky svého tréninku, řetězy na hřídel inSPORTline Chainbos jsou pro Vás skvělou volbou.Technický popis:

řetěz na hřídel pro silový trénink
objímka s průměrem 50 mm
široká škála možných cviků
materiál: ocel
délka: 178 cm
délka bez objímky: 171 cm
průměr objímky: 50 mm
vnější průměr objímky: 65 mm
počet článků řetězu: 24
vnější délka článku: 123 mm
vnitřní délka článku: 73 mm
vnější šířka článku: 86 mm
vnitřní šířka článku: 36 mm
tloušťka článku: 25 mm
dva řetězy a dvě objímky součástí balení