fit-machine.cz

Závěsný posilovací systém inSPORTline MultiTrainer žlutá

Tento zlevněný produkt Závěsný posilovací systém inSPORTline od známé společnosti Insportline lze nakoupit tady a teď právě opravdu výhodně. Teď v akci 999 Kč.
EAN: 8595153690717
Závěsný posilovací systém inSPORTline MultiTrainer
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
999 1 690 Kč Sleva -40%

Skladný a lehký, cvičení doma i venku, posilování celého těla s vlastní hmotností, široké možnosti nastavení délky.. inSPORTline MultiTrainer je víceúčelový posilovač fungující na principu posilování vlastní hmotností. Jedná se o závěsný systém, který se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod. Konce popruhů jsou opatřeny kvalitními gumovými úchopy pro ruce a nohy, které vynikají skvělou přilnavostí. Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování proti vlastní hmotnosti se stal rychle velice oblíbeným druhem posilování u všech typů uživatelů hlavně pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady.

Po snadné instalaci MultiTraineru umožňuje maximálně efektivně posilovat svalstvo celého těla. Součástí posilovače je inSPORTline tréninkové DVD s trenéry inSPORTline a uzavíratelný obal, díky kterému lze MultiTrainer inSPORTline snadno přenášet.

Možnosti uchycení

Multitrainer lze používat jak zakotvený o zavřené dveře, tak jej můžete pomocí karabiny zavěsit například za stropní držák. Lano lze též provléknout skrze karabinu a uchytit tak kolem větve stromu, okolo trámu nebo příčky žebřin.

 

Široké nastavení

Jednoduchá a rychlá změna délky popruhů (145-247 cm) pomocí přezkového systému přijde vhod především, pokud na posilovacím systému cvičí více lidí, je měněno jeho umístění nebo jsou cvičeny různé typy cviků. Každý si tak může popruhy nastavit dle potřeby.

Zapojení nohou i rukou

Gumové úchopy pro ruce působí příjemným dojmem na dotek a mají protiskluzové vlastnosti. Díky širokým třmenům pro chodidla lze provádět i nepřeberné množství cviků se zavěšenými nohami. Do cvičení vlastní vahou tak zapojíte všechny tělesné partie.

Mobilita

Systém lze sbalit do přiloženého obalu, ve kterém zabírá minimum místa a lze jej velmi snadno přenášet. Možnost posilování si tak můžete užít prakticky kdekoliv.

Návod ke cvičení

Řádné a správné provedení cviků je základ. Součástí balení je praktické DVD i brožura s představením, ukázkami a možnostmi cvičení.

 Technický popis:

jednoduchý a účinný posilovací systém
konce popruhů opatřeny protiskluzovými gumovými úchopy pro ruce
třmeny pro chodidla
umožňuje velmi efektivní posilování všech svalových partií
snadná a rychlá instalace
široké možnosti délkového nastavení
minimální rozměry
snadná manipulace
nízké pořizovací náklady
maximální délka při napnutí: 247 cm
minimální délka při napnutí: 145 cm
průměr madel: 3,5 cm
délka madel: 13 cm
hmotnost: 850 g
nosnost: 150 kg
univerzální systém uchycení umožňuje využití doma, v přírodě, na dovolené

Součástí balení:

sada posilovacích lan vč. karabiny a koncovky pro uchycení do zavřených dveří
instruktážní DVD inSPORTline (česky, popis cvičení na závěsném systému)
český návod
obal pro snadné uskladnění a manipulaci

Upozornění: MultiTrainer inSPORTline není originál TRX