Bezpružinová jumping fitness trampolína inSPORTline Cordy 114 cm

Velmi oblíbený výrobek Bezpružinová jumping fitness trampolína inSPORTline Cordy 114 od skvělého výrobce Insportline jde koupit aktuálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Akční cena již od 3 290 Kč. EAN: 8596084044020
Bezpružinová jumping fitness trampolína
Značka: Insportline
3 290 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Tichá bezpružinová technologie, pro komerční i domácí využití, nastavitelné a odnímatelné madlo.. Jumping fitness trampolína s držadlem inSPORTline Cordy 114 cm je speciální trampolína bez pružin. Systém zavěšení skákací plochy totiž zajišťuje 32 elastických gumových lanek. Tím je zajištěno komfortní a především tiché skákání bez rušivých kovových zvuků. Výhodou je i vyšší bezpečnost, jelikož v největší blízkosti skákací plochy není žádný tvrdý materiál. Osm ocelových nohou s gumovými koncovkami podpírá ocelovou konstrukci, která disponuje nosností 110 kg. Odrazová plocha jako taková je vyrobena ze kvalitního neklouzavého a voděodolného materiálu.

Trampolína je vybavena praktickým madlem, díky kterému se můžete při skákání přidržovat. Je výškově nastavitelné, takže se dokáže přizpůsobit výšce cvičence. Trampolínu lze používat i bez něj, jelikož je jednoduše demontovatelné.

Jumping fitness trampolína s držadlem inSPORTline Cordy 114 cm je vhodná pro dynamické fitness cvičení kombinující rychlé a pomalé skoky se sprintovými pasážemi i silovými prvky. Tento typ cvičení příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic i celkovou vytrvalost. Ve výsledku také slouží ke komplexnímu posilování svalů celého těla. Používána může být jak v komerčních provozech, klubech a fitness centrech, tak v domácí prostředí.Technický popis:

bezpružinová konstrukce
nožičky s gumovými koncovkami
odnímatelné madlo
materiál rámu a madla: ocel
průměr trubek rámu: 25 mm (síla materiálu: 1,2 mm)
průměr trubek madla: 25 mm (síla materiálu: 1,5 mm)
materiál skákací plochy: polypropylenová síťovina (mesh)
počet nohou: 8
počet pružných poutek: 32
výška skákací plochy od země: 34 cm
výška madla od země: 118,5-128,5 cm
šířka madla: 51 cm
celkový průměr: 114 cm
užitný průměr skákací plochy: 78 cm
nosnost: 110 kg
hmotnost: 12,04 kg
vhodná pro komerční i domácí použití
odpovídá bezpečnostní normě EN 13219 a EN 913
lze sestavit bez použití nářadí
nelze používat jako odrazový můstek