fit-machine.cz

Boxovací pytel inSPORTline 33x100cm / 20-50kg

Tento akční produkt Boxovací pytel inSPORTline 33x100cm od dodavatele s dobrým jménem Insportline pohodlně získáte momentálně na webu ve výhodné akci. Ve skvělé akci za 1 990 Kč.
EAN: 8595153618643
Produkt bez obrázku

20 kg boxovací pytel s možnosti naplnění do 50 kg, vak pro doplnění, domácí využití, chromovaný řetěz součástí.. Plnící boxovací pytel inSPORTline 20-50 kg je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, techniky kopu, ale i pro nácvik správného držení těla. Boxovací pytel, který je vysoký 100 cm, je vyroben z kvalitního PVC materiálu. Pokud vám k tréninku stačí 20 kg, není třeba pytel naplňovat a můžete začít hned trénovat. Naplněním vnitřního tubusu pískem nebo jiným podobným materiálem lze hmotnost pytle navýšit až na 50 kg.

Přídavný plnící materiál (není součástí) se umístí do přiloženého polyesterového vaku a ten se následně vloží do dutého tubusu uvnitř pytle. Tento prostor je implementován tak, aby jeho přítomnost nebyla při tréninku znát – pytel disponuje homogenní tvrdostí po celé své ploše. Boxovací pytel inSPORTline 20-50 kg je vhodný pro box, kickbox i jiné bojové sporty. Součástí pytle je i chromový řetěz, který slouží k zavěšení boxovacího pytle.Technický popis:

kvalitní plnící boxovací pytel
pytel je předvyplněný na 20 kg
homogenní tvrdost po celé ploše a dokonalá absorpce úderu
chromovaný řetěz a polyesterový vak na dodatečnou výplň součástí balení
vnitřní dutý tubus pro vložení dodatečné výplně
standardní hmotnost: 20 kg
maximální doplnění: do 50 kg
vnější materiál: syntetická kůže (PVC)
materiál výplně: textilní řezanka a kombinace dalších materiálů
možnost doplňující výplně (není součástí balení): kožená/textilní řezanka, suchý písek, pro maximální doplnění hmotnosti – kovové třísky (špony)
stupeň napěchovanosti: střední
průměr boxovacího pytle: 33 cm
výška boxovacího pytle: 100 cm
vhodné pro nácvik úderů či správného postoje
určené pro domácí využití