fit-machine.cz

Moto brýle W-TEC Epoch

Oblíbený a akční produkt Moto brýle W-TEC Epoch od skvělého výrobce W-tec máte možnost sehnat v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu! Momentálně k dispozici za 1 090 Kč.
EAN: 8596084123466
Moto brýle W-TEC
Ověřit dostupnost »
Značka: W-tec
1 090

Retro brýle na motorku, velká čirá skla, rámečky v kombinaci kovu a plastu, pěnová výstelka a PU kožený povrch.. Moto brýle W-TEC Epoch zaujmou hned na první pohled elegantním retro designem, stylovým tvarem, rámečky s kovovými lemy a velkými čirými skly. Ty nabízí skvělý zorný úhel, takže budete mít vždy přehled o aktuální situaci na silnici.

Pro co nejkomfortnější nošení jsou vybaveny silným pěnovým polstrováním o tloušťce 15 mm a povrchem z umělé kůže, který krásně dokresluje vintage vzezření brýlí. A aby bylo minimalizováno zamlžování skel, disponují rámečky brýlí rafinovaně zapuštěnými ventilačními otvory, které přivedou dovnitř čerstvý vzduch. Navíc jsou skla ošetřena protizamlžovací aplikací.

Ať už budete brýle používat přes helmu nebo přímo na hlavě, jejich sklouzávání je zabráněno pomocí silikonové aplikace na vnitřní straně nastavitelného popruhu. Ta správná atmosféra starých dobrých časů – ovšem za použití moderních technologií – to jsou vkusné moto brýle W-TEC Epoch.Technický popis:

retro design
čirá skla
široký periferní výhled
pružný a nastavitelný popruh s protiskluzovým silikonovým proužkem
velký počet průduchů v rámečku kolem skel
vhodné pro muže i ženy
materiál hledí: polykarbonát, s UV ochranou, odolný vůči poškrábání, ošetřené vůči zamlžování
materiál rámečků: ABS (plast), zinková slitina
povrchový materiál: PU kůže
výstelka: 15 mm pěna
hmotnost: 83 g
transportní taštička z jemného textilu součástí balení