fit-machine.cz

Moto helma W-TEC V127 Red Light XS (53-54)

Vysoce kvalitní výrobek Moto helma W-TEC V127 Red Light XS od značky se zárukou kvality W-tec jde pořídit zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za super cenu 2 790 Kč.
EAN: 8596084105677
Moto helma W-TEC V127 Red Light
Ověřit dostupnost »
Značka: W-tec
2 790

Přilba na silniční motorku s vnitřními slunečními brýlemi, příprava pro Pinlock, nízká hmotnost 1380 g, druhé zrcadlové plexi součástí balení.. Atraktivní a agresivně vyhlížející moto helma W-TEC V127 je ideální pro silniční či cestovní motocykly. Hlavní přednosti této přilby je kvalitní skořepina z multikompozitového vlákna, vysoký bezpečnostní standard splňující evropskou homologaci ECE R-22.05 a zasunovací sluneční clona. Neopomenutelným prvkem je také plně odnímatelné, měkké vnitřní polstrování s možností jeho praní. Pro maximální komfort je helma opatřena větracími otvory a krytem brady.

Přilba se mimo jiné vyznačuje i nízkou hmotností 1380 g, aniž by tratila na úrovni bezpečnosti a pevnosti. Ve speciální variantě Red Light je helma provedena v exkluzivním a poutavém barevném designu a k tomu ještě disponuje zrcadlovým hledím v ceně. Díky praktickým vlastnostem a kvalitnímu zpracování se jedná o helmu s příjemným poměrem ceny a funkčnosti.Technický popis:

homologace ECE R-22.05 (norma pro evropský trh)
plexi odolné proti poškrábání, s přípravou pro Pinlock 30
vnitřní zasouvací sluneční clona
aerodynamická skořepina přilby z multikompozitového vlákna
plně odnímatelné, měkké vnitřní polstrování, možnost praní
odnímatelné a pratelné lícní vystýlky přilby
bradový deflektor
uzavíratelná ventilace v horní části
zadní výstupní otvory ventilace
lakovaný povrch odolný vůči UV záření
jednoduše rozepínatelný podbradní řemínek
rychlý systém odnímání hledí
čiré plexi přímo na přilbě, druhé zrcadlové plexi součástí balení
hmotnost: 1380 g