fit-machine.cz

Moto přilba W-TEC Black Heart Kustom Starter, matně černá

Zajímavý produkt Moto přilba W-TEC Black Heart Kustom od společnosti s úžasnou pověstí W-tec black heart máte možnost získat tady teď právě za skvělou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 2 390 Kč.
EAN: 8596084130129
Moto přilba W-TEC Black Heart Kustom

Originální grafický motiv, měkká vnitřní výstelka, odnímatelné stínítko, jednoduché zapínání na přezku, punc jedinečnosti.. Moto přilba W-TEC Kustom asi nejvíce vyzve pro jízdu chopperu, motocyklům typu „hárlej“, ale proč ji klidně nevzít i na váš jakýkoli starší retro model či skútr. Na jejím nepřehlédnutelném stylu a originálním grafickém zpracování se značka W-TEC spojila s českým progresivním designérským brandem Black Heart. Pekelný motiv jasně ukazuje, jaké srdce udává směr bublajícímu stroji!

K tomu je pro maximální komfort helma opatřena měkkým, velmi pohodlným polstrováním, jehož lícnice jsou vyjímatelné a pratelné. Přilba je ještě doplněna o praktické, jednoduše odnímatelné stínítko a zadní poutko na uchycení motocyklových brýlí. Luxusní zpracování podtrhují chromové lemy. Moto přilba W-TEC Kustom je vyrobena technologií skořepiny ABS / polykarbonát, která je zárukou vysoké odolnosti, pevnosti, ale zároveň i pružnosti, a splňuje bezpečnostní standard daný homologací ECE 22.05, takže můžete zůstat v klidu před případnou silniční kontrolou.Technický popis:

homologovaná přilba (ECE 22.05)
originální grafický motiv
pohodlná, měkká vnitřní výstelka
vyjímatelné a pratelné lícnice
odnímatelné stínítko
jednoduché zapínání na přezku
zadní poutko na uchycení brýlí
dekorativní chromové lemy (upozornění: varianta Skull Horn ve velikostech M a L může mít lemy černé)
materiál: ABS/polykarbonátová skořepina
hmotnost: 1200 g
přepravní vak s ramenními popruhy součástí balení