fit-machine.cz

Moto přilba W-TEC Cruder Delacro modro-bílo-červená XS (53-54)

Velmi žádaný produkt Moto přilba W-TEC Cruder Delacro s pečetí kvality od značky W-tec jde sehnat zde teď trvale výhodně. Ve skvělé akci za 3 690 Kč.
EAN: 8596084125538
Moto přilba W-TEC Cruder Delacro
Ověřit dostupnost »
Značka: W-tec
3 690

Lehká sklolaminátová skořepina, působivý retro design, bezpečné zapínání na D-kroužky.. Moto přilba W-TEC Cruder je působivá helma s retro designem i tvarem. Její luxusní zpracování navíc decentně podtrhují chromové lemy. Stylově se tak hodí především na motocykly typu Café Racer, veteránské modely, skútry a samozřejmě pro ty, co mají rádi atmosféru 70. let. I zapínání je provedeno klasicky – na dvojité D-kroužky. Rafinovaně zaoblené ventilační otvory na bradě a v oblasti čela nejen doplňují stylový vzhled přilby, ale také zajišťují přísun čerstvého vzduchu dovnitř helmy.

Není to ovšem jen o vintage image této přilby. Skořepina helmy je vyrobena ze sklolaminátového materiálu, který zaručuje vysoký stupeň ochrany, ale i relativně nízkou hmotnost přilby. Helma tedy na hlavě působí velmi přirozeně. Přilba pak také splňuje bezpečnostní standard daný homologací ECE 22.05. Vraťte se do starých dobrých časů vkusně nakombinovaných s moderním zpracováním skrze moto přilbu W-TEC Cruder.Technický popis:

retro design
hledí s úpravou proti poškrábání
pohodlná, měkká vnitřní výstelka
vyjímatelné a pratelné lícnice
ventilační vstupy na bradě a v oblasti čela
dekorativní chromové lemy
dekorativní chromové štítky s logem W-TEC vpředu i vzadu
zapínání na D-kroužky
homologace ECE R-22.05 (norma pro evropský trh)
jemně perleťový bílý lak
materiál: sklolaminátová skořepina
hmotnost: 1250 g
přepravní vak součástí balení