fit-machine.cz

Ohrádka Sulov celo-dřevěná

Tento velmi žádaný výrobek Ohrádka Sulov celo-dřevěná od skvělé a známé značky Sulov snadno získáte momentálně na našich stránkách napořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 590 Kč.
EAN: 4891223084658
Ohrádka Sulov celo-dřevěná
Ověřit dostupnost »
Značka: Sulov
590

Celodřevěná ohrádka na sáně z kvalitního bukového dřeva, spojovací materiál, povrchová úprava lakem.. Ohrádka Sulov je celodřevěná ohrádka na sáně, která se hodí pro všechny typy dřevěných saní. Je vyrobena z kvalitního bukového dřeva s povrchovou úpravou transparentním lakem. Ohrádka se dodává včetně spojovacího materiálu pro snadné a rychlé připevnění k saním. 

Tato ohrádka je ideální pro rodiny s dětmi nebo pro jezdce, kteří chtějí více bezpečnosti. Materiál z kvalitního odolného dřeva, který je navíc povrchově ošetřen, zaručuje dlouhou životnost.Technický popis:

celodřevěná ohrádka na sáně
vhodná pro všechny typy dřevěných saní
včetně spojovacího materiálu
povrchová úprava transparentním lakem
materiál: bukové dřevo
rozměry: š26,5/35 x v22 x h36 x t2 cm
hmotnost: 700 g
UPOZORNĚNÍ: Dřevo je materiál, který neustále pracuje např. vlivem vlhkosti, proto se může stát, že tvar ohrádky nebude přesně kopírovat tvar saní. V takovém případě je třeba ohrádku upevnit nejprve k jedné straně saní a poté ji pomocí hrubší síly přizpůsobit i druhé straně saní (roztáhnutím nebo stlačením).