fit-machine.cz

Posilovací stojan Steelflex Mega Power MSM Smith Machine

Tento neodolatelný produkt Posilovací stojan Steelflex Mega od top výrobce Steelflex pohodlně seženete v aktuální nabídce trvale výhodně. Nabídky již od 93 990 Kč.
Posilovací stojan Steelflex Mega Power
Ověřit dostupnost »
Značka: Steelflex
93 990

Profesionální posilovací klec s vodícími tyčemi a úchopy pro shyby na hrazdě!. Steelflex Mega Power MSM Smith Machine je profesionální posilovací klec typu „Smith Machine“, se kterou se můžete bezpečně pustit i do toho nejnáročnějšího workoutu! Posílíte paže, nohy, záda a břišní i hrudní svaly, a to vše bez nutnosti vzít si s sebou spottera.

Vodící tyče totiž zajistí bezpečný trénink i bez asistence další osoby s tím, že tyč můžete bez problémů kdykoliv vrátit zpět do stojanu. Pohyb tyče je navíc minimálně hlučný i při té nejvyšší zátěži. Na horní části rámu navíc najdete několik úchopů pro shyby na hrazdě.

K zajištění tyče slouží dohromady 10 zarážek. Konstrukce je také vybavena 6 odkládacími trny, takže pro kotouče nemusíte shánět dodatečné stojany. Dvouvrstvá povrchová úprava pak zajistí dokonalou odolnost rámu , ideální pro vytíženou posilovnu.Technický popis:

profesionální smith machine
hřídel s vodícími tyčemi pro bezpečný trénink
kvalitní ložiska vhodná pro komerční účely
protiskluzové plochy na zadní části rámu
6 trnů pro olympijské kotouče
hrazda s několika možnostmi úchopu
ocelová konstrukce ošetřená práškovým lakem
protiváha vodicích tyčí: 5,8 kg
rozměry: d219 x š139 x v225 cm
profil rámu: 50 x 150 mm
hmotnost: 210 kg
nosnost: 450 kg
kotouče nejsou součástí balení