fit-machine.cz

Posilovací věž Steelflex Jungle Gym JG5000S Five-Stack

Tento designový produkt Posilovací věž Steelflex Jungle od značky s dlouholetou historií Steelflex je k dostání zde nyní levně! V současnosti pořídíte za cenu 289 990 Kč.
Posilovací věž Steelflex Jungle Gym
Ověřit dostupnost »
Značka: Steelflex
289 990

Profi věž propojená s rámem pro protisměrnou kladku vhodná až pro 4 uživatele zároveň!. Steelflex Jungle Gym JG5000S Five-Stack je všestranná posilovací věž propojená s rámem pro protisměrnou kladku, která přinese 5 tréninkových stanovišť do každé profesionální posilovny a fitness centra! Díky unikátnímu designu na ní mohou najednou cvičit až 4 uživatelé, aniž by si vzájemně překáželi. Jednotlivé stanice zahrnují stahování kladky v sedě, přítahy v leže, triceps na kladce, protisměrné kladky a hrazdu s několika úchopy.

Práškovaný ocelový rám každodenní zátěž zvládne bez problémů a zároveň přinese do prostoru ladné elegantní prvky. Všechny kladky využívají ocelová lanka s pevností v tahu 950 kg. Pokud si budete chtít od práce se závažím odpočinout, na horní části rámu najdete úchopy pro shyby a přítahy na hrazdě.

Zátěž lze regulovat pomocí cihliček rozdělených do pěti bloků, které jsou částečně zakryté ocelovo-akrylovou zástěnou. Ta pomáhá tlumit hluk, které pohybující závaží vydává. Celková hmotnost cihliček je pak 488 kg a nabízí tak široký rozsah využití pro všechny stanice. U každé z nich navíc najdete plastový držák na lahev, abyste mohli bez přerušení dodržovat svůj pitný režim.Technický popis:

profi posilovací věž se 5 tréninkovými stanicemi
odolný ocelový rám
elegantní design
prášková povrchová úprava
regulace zátěže pomocí cihliček
izolační zástěna závaží
volně nastavitelné protisměrné kladky
4 držáky na lahev
převodový poměr: 1:2, 1:1 pro triceps
profil ocelových lanek: 7 x 19 mm
pevnost v tahu: 950 kg
rozměry: d524 x š358 x v224 cm
hmotnost závaží: 488 kg
počet cihliček: 100 x 4,54 kg + 5 x 6,8 kg
profil rámu: 50 x 100 mm
hmotnost konstrukce: 536 kg
celková hmotnost: 1024 kg
nosnost: 120 kg pro každou stranu

Tréninková stanoviště:

stahování kladky v sedě
přítahy v leže
triceps na kladce
protisměrné kladky
hrazda s několika úhly úchopu