fit-machine.cz

Světlo přední Kellys Perseus USB

Kvalitní a levný výrobek Světlo přední Kellys Perseus od známého dodavatele Kellys jednoduše můžete najít v naší online nabídce skutečně výhodně. Za bezkonkureční cenu 649 Kč.
EAN: 8585019389558
Světlo přední Kellys Perseus
Ověřit dostupnost »
Značka: Kellys
649 869 Kč Sleva -25%

Světlo s efektivním optickým systémem, pevný držák s možností aretace, USB nabíjení.. Světlo Kellys Perseus USB je určeno pro náročnější cyklisty, kteří hledají spolehlivý nástroj, který je provede při jízdě tmou. Optický systém má vyvinutý tak, aby dobře osvětloval překážky, které jsou před vámi – i ve vyšší rychlosti. Osvětluje i periferní uhly pohledu ve směru jízdy. Perseus tak poskytuje jezdci maximální přehled o terénu před ním, a nezáleží, jestli je to strmý single-trail, lesní, či asfaltová cesta. Jízda ve tmě může být proto sebevědomější a rychlejší.

Pevný držák světla je možné aretovat v dostatečném rozsahu tak, aby jste vykompenzovali různé uhly vyosení řídítek. Pomocí micro USB kabelu světlo kdykoliv nabijete a nemusíte více nakupovat další baterie. Kromě toho také šetříte přírodu. Baterie zvládne 500 nabíjecích cyklů bez viditelné ztráty výkonu. Světlo splňuje náročnou německou legislativu StVZO o silničním provozu.Technický popis:

optický systém pro optimální a efektivní osvětlení
pevný držák s možností aretace
nabíjení pomocí micro USB kabelu (součástí balení)
splňuje německou legislativu StVZO o silničním provozu
světelný výkon: 130 lm
zdroj světla: 1x LED
funkce: 100%, 50%
výdrž baterie: 3 hodiny (100%), 6 hodin (50%)
indikátor baterie: zelená (100-25%), červená (24-5%), blikající červená (