fit-machine.cz

Tlaky na prsa Steelflex Jungle Gym JGBP100 Chest Press

Oblíbený a kvalitní produkt Tlaky na prsa Steelflex Jungle Gym JGBP100 od výrobce se skvělou pověstí Steelflex je k dostání tady teď ve výprodejové akci. Aktuálně stojí u nás 79 990 Kč.
Tlaky na prsa Steelflex Jungle Gym
Ověřit dostupnost »
Značka: Steelflex
79 990

Moderní posilovač prsních svalů s dvojitými úchopy, cihličkovým závažím a nastavitelným sedákem, ideální pro profesionální střediska.. Steelflex Jungle Gym JGBP100 Chest Press je špičkový profesionální stroj pro posilování prsních svalů, ramenních svalů a tricepsů, který při tréninku poskytne maximální komfort a stabilitu. Díky speciálně tvarovaným úchopům můžete trénovat s užším nebo širším rozpětím paží. Ramena se navíc pohybují nezávisle na sobě, takže svalstvo posílíte rovnoměrně.

Lehce skloněná opěrka zad snižuje zatížení zad a díky silnému polstrování o vysoké hustotě poskytuje také pohodlnou oporu. Potah ze syntetické kůže zase dodává stroji stylový vzhled, který vynikne v jakémkoliv tréninkovém prostoru.

Zátěž lze regulovat pomocí cihliček, které jsou částečně zakryté ocelovo-akrylovou zástěnou. Ta pomáhá tlumit hluk, které pohybující závaží vydává. Celková hmotnost cihliček je pak 97,5 kg a nabízí tak široký rozsah využití pro všechny uživatele.Technický popis:

profi posilovač prsních svalů
nastavitelná výška sedáku
nezávislý pohyb ramen
odolný ocelový rám
elegantní design
prášková povrchová úprava
regulace zátěže pomocí cihliček
kvalitní polstrování o vysoké hustotě
převodový poměr: 1:2
profil ocelových lanek: 7 x 19 mm
pevnost v tahu: 950 kg
rozměry: d149 x š123 x v168 cm
hmotnost závaží: 97,5 kg
počet cihliček: 20 x 4,54 kg + 1 x 6,8 kg
profil rámu: 50 x 100 mm
tloušťka polstrování: 10 mm
hmotnost konstrukce: 161 kg
celková hmotnost: 258,5 kg
nosnost: 120 kg