fit-machine.cz

Twist stepper inSPORTline Legro

Tento skvělý výrobek Twist stepper inSPORTline Legro od skvělého výrobce Insportline můžete najít zrovna ve slevě. Nyní zakoupíte za 2 290 Kč.
EAN: 8596084099907
Twist stepper inSPORTline

Robustní, ale zároveň skladný stepper s nastavitelnými gumovými táhly, se kterým v pohodlí domova spálíte přebytečná kila a vrátíte své tělo zpět do formy!. Twist Stepper inSPORTline Legro si díky jeho jednoduchosti a tichosti okamžitě zamilujete. Jak již z názvu vyplývá, pohyb, který na stepperu provádíte, je zaměřen na vnitřní a vnější stranu stehen a zároveň při něm posílíte i svůj zadeček!

Délkově nastavitelné gumové expandery, které připevníte pomocí dvou malých karabin, vám navíc zajistí, že s ním skvěle a rozmanitě procvičíte celé tělo. Nastavit si můžete i výšku kroku a to opět naprosto jednoduše, lehkým povolením nastavitelného šroubu v přední části stroje.

Displej umístěný v přední části stepperu vám vždy bude zobrazovat počet kroků za minutu, čas cvičení, počet kroků při tréninku, spotřebu kalorií a celkový počet kroků, takže budete mít svůj trénink vždy pod naprostou kontrolou. Vaše pohodlí a zároveň bezpečnost vždy zajistí široké neklouzavé nášlapy.

Jistě oceníte i jeho kompaktní tvar usnadňující skladování. Ačkoliv na stepperu imitujete chůzi do schodů, šetříte přitom klouby, díky čemuž bývá často využíván jako alternativa pro kondiční trénink v domácím prostředí. 

Twist stepper inSPORTline Legro v kostce:

 
Délkově nastavitelné gumové expandery
 

 
Přehledný, jednoduchý displej
 

 
Stabilní a přesto lehká konstrukce
 

Snadné nastavení výšky kroku
Technický popis:

gumové úchyty
nastavitelná výška kroku
nastavitelná délka expandéru: 60 – 90 cm
napájení: 1 x AAA baterie (mikrotužková)
displej zobrazuje: počet kroků za minutu, čas cvičení, počet kroků, spotřebu kalorií, celkový počet kroků
maximální výška cvičence: bez omezení
nosnost: 100 kg
hmotnost: 8,7 kg
rozměry nášlapů: 14,5 x 34 cm
rozměry stepperu: d52 x š23,5 x v50 cm
rozměry balení: d39 x š28 x v48 cm
kategorie HC (dle normy EN957): vhodné pro domácí využití

Další produkty z kategorie Twist steppery