fit-machine.cz

Univerzální návlek Newline Bike Loose Legs na nohy S

Tento velmi oblíbený produkt Univerzální návlek Newline Bike Loose Legs na originál od značky Newline máte možnost získat na našich stránkách v akci. Ceny od 350 Kč. EAN: 5705375320498
Univerzální návlek Newline Bike Loose Legs na nohy
Ověřit dostupnost »
Značka: Newline
350 479 Kč Sleva -26%
Popis produktu

Univerzální návleky pro ty nejnáročnější sporty, jejich nošení přirozeně vylepší váš výkon.. Univerzální návlek Newline Bike Loose Legs na nohy je vyrobený z vysoce funkčního materiálu, je velmi pohodlný a komfortní. Univerzální návlek Newline na nohy má ergonomické tvarování a chrání nohy proti chladu. Vhodné při cyklistice, běhu, ale i jako doplněk na běžkách či jiných outdoorových aktivitách.
Historie dánské sportovní značky Newline se začala psát přímo v terénu – mezi nebem a zemí. V roce 1981 totiž jeden vášnivý dánský parašutista začal během seskoku přemýšlet, proč je jeho oblečení vždy mokré, zatímco padák suchý. Jeho zvídavost nakonec vyústila v to, že z materiálu padáku vyrobil jednu z prvních funkčních souprav. Využil k tomu své vědomosti ze speciálních armádních sil a také dlouhodobé zkušenosti z aktivního běhání. Sportovní oblečení značky Newline poté začalo dobývat svět.Technický popis:

kvalitní univerzální návlek na nohy
funkční materiál
vysoký komfort
ergonomické tvarování
chrání nohy proti chladu
materiál: 78 % Polyamid, 22% elastan 
barva: černá
vhodné při cyklistice, běhu či jiných outdoorových aktivitách

Jak si vybrat správnou velikost:

 

rozměr kolem kotníku: 

rozměr kolem lýtka:

S

10-16 cm

22-30 cm 

M

13-19 cm

25-33 cm

L

16-22 cm

28-36 cm

XL

19-25 cm

31-39 cm