fit-machine.cz

Alkohol tester W-TEC Beerster černá

Tento kvalitní a žádaný výrobek Alkohol tester W-TEC Beerster od společnosti se zárukou kvality W-tec můžete koupit již dnes za skvělou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 890 Kč.
EAN: 8596084137937
Alkohol tester W-TEC Beerster
Ověřit dostupnost »
Značka: W-tec
890

Příruční alkoholový tester vybavený 6 náustky, digitálním displejem i přívěškem na klíče!. Alkohol tester W-TEC Beerster dodá pocit bezpečí před jízdou a řekne vám, jak jste na tom! Možná jste si dali menší pivko nebo ještě dojíždíte včerejší flám – v každém případě nikdy neuškodí zjistit, jestli něco náhodou nenadýcháte. Tento digitální tester vám během 10 vteřin změří promile alkoholu v krvi a vy se tak můžete rozhodnout, zda s vyjížďkou ještě chvíli nepočkat. Horní hranice měření je 1,9 promile.

K dispozici máte hned 6 vyměnitelných náustků a výsledek měření se dočtete na podsvíceném displeji. Přístroj se ovládá velmi jednoduše pomocí jediného tlačítka a na začátek a konec měření vás vždy upozorní zvukovým signálem. Při výsledku mezi 0,2 a 0,5 promile se zobrazí upozornění „Caution“, tedy varování. V případě, že nadýcháte více než 0,5 promile, bude displej hlásit „Danger“ (nebezpečí).

Díky ergonomickému zakřivení se navíc dobře drží v ruce. Je to neskutečně praktická pomůcka pro všechny, kdo se chtějí vyhnout problémům na silnici. Ať už preferujete auto, kolo nebo motorku, tester alkoholu v krvi se hodí vždycky!Klíčové vlastnosti

kompaktní tester alkoholu pro domácí použití
sada vyměnitelných náustků
ergonomický tvar
digitální displej
ovládání pomocí 1 tlačítka
automatické vypnutí po dokončení měření
zvukové upozornění
přívěsek na klíče

Technický popis:

čidlo
polovodičové

rozsah měření
0,0-1,9‰ (0,00-0,19 % BAC)

odchylka
0,01 %

výsledky
CAUTION (varování): 0,2-0,5‰ / DANGER (nebezpečí): nad 0,5‰

náustek
ano (6 ks)

čas přípravy měření
10 s

čas měření
5-10 s

provozní teplota
10°C – 40°C

napájení
2x AAA baterie (nejsou součástí balení)

rozměry
11,8 x 7 x 2,8 cm

hmotnost
68 g