fit-machine.cz

Balanční podložka inSPORTline Dome Rim

Často hledaný produkt Balanční podložka inSPORTline Dome od této skvělé značky Insportline seženete zrovna dneska za báječnou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 990 Kč.
EAN: 8596084126221
Balanční podložka inSPORTline Dome

Univerzální cvičební pomůcka, plastová základna pro větší stabilitu, protiskluzová úprava, pro začátečníky i pokročilé, pumpa je součástí balení.. Balanční podložka inSPORTline Dome Rim je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Podložka může být používána dvojím způsobem – měkkou částí nahoru nebo dolů. To vše nabízí širokou škálu balančních cviků při fitness tréninku i při rekonvalescenci. Balanční podložka přispívá k rozvoji koordinace pohybu a schopnosti udržet rovnováhu. Při opakovaném používání posiluje svalové partie uložené v hlubších vrstvách, které se velmi obtížně procvičují.

Prováděním běžných cviků jako jsou kliky, dřepy či různé vzpory zapojíte i hluboký stabilizační systém a zlepšíte tak držení těla. Toto dynamické cvičení na balanční podložce inSPORTline Dome Rim efektivně pomáhá při odstraňování bolesti zad i kloubů a dochází při něm ke zpevnění postavy. Upouštěním a napouštěním vzduchu lze regulovat obtížnost cvičení, takže je podložka vhodná pro začátečníky i pokročilé.Technický popis:

vyrobeno z vysoce pevných materiálů
jednokomorová vzduchová podložka
upravení obtížnosti upuštěním tlaku
materiál: PVC
průměr balanční plochy: 55 cm
celkový průměr: 61 cm
výška: 20 – 26 cm (lze regulovat dohuštěním)
maximální nosnost: 200 kg
hmotnost: 6,7 kg
vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů
možnost upevnění posilovacích lanek nebo expandérů k rámu podložky
součastí balení je pumpa 
není určeno pro komerční používání

Na hladké podlahy doporučujeme přikoupit ochrannou podložku, která zamezí případnému klouzání.