fit-machine.cz

Balanční podložka inSPORTline Dome UNI modrá

Kvalitní a levný výrobek Balanční podložka inSPORTline Dome UNI od spolehlivého výrobce Insportline lze koupit právě teď u nás za báječnou cenu. V akci za 1 790 Kč.
EAN: 8596084088833
Balanční podložka inSPORTline Dome UNI

Univerzální cvičební pomůcka, plastová základna pro větší stabilitu, protiskluzová úprava, pro začátečníky i pokročilé, expandéry a pumpa v balení.. Balanční podložka inSPORTline Dome UNI je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Podložka může být používána dvojím způsobem – měkkou částí nahoru nebo dolů. To vše nabízí širokou škálu balančních cviků při fitness tréninku i při rekonvalescenci.

Balanční podložka inSPORTline Dome UNI přispívá k rozvoji koordinace pohybu a schopnosti udržet rovnováhu. Při opakovaném používání posiluje svalové partie uložené v hlubších vrstvách, které se velmi obtížně procvičují.

Prováděním běžných cviků jako jsou kliky, dřepy či různé vzpory zapojíte i hluboký stabilizační systém a zlepšíte tak držení těla. Toto dynamické cvičení na balanční podložce inSPORTline Dome UNI efektivně pomáhá při odstraňování bolesti zad i kloubů a dochází při něm ke zpevnění postavy.

Dva odnímatelné expandéry s pohodlnými pěnovými madly, které jsou součástí balení, dále rozšiřují možnosti cvičení nebo vám pomohou při udržování rovnováhy. Upouštěním a napouštěním vzduchu lze regulovat obtížnost cvičení, takže je podložka vhodná pro začátečníky i pokročilé.Technický popis:

vyrobeno z vysoce pevných materiálů
jednokomorová vzduchová podložka
upravení obtížnosti upuštěním tlaku
základna podložky z tvrzeného PVC
2 expandéry rozšiřující možnosti cvičení
průměr balanční plochy: 54,5 cm
celkový průměr: 57,5 cm (v oblasti úchytů pro expandéry 63,5 cm)
výška: 22 cm (lze regulovat dohuštěním)
délka expandérů: 80 cm
maximální nosnost: 200 kg
hmotnost: 5 kg
vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů
nožní pumpa součástí balení
není určeno pro komerční používání

Na hladké podlahy doporučujeme přikoupit ochrannou podložku, která zamezí případnému klouzání.