fit-machine.cz

Elektrická koloběžka Hikerboy Urban Comfort 10″

Tento zlevněný produkt Elektrická koloběžka Hikerboy Urban Comfort od společnosti s dlouholetou tradicí Hikerboy máte možnost pořídit právě nyní na našich stránkách za super peníze. Cenově vychází na 19 990 Kč.
EAN: 8596084100443
Elektrická koloběžka Hikerboy Urban
Ověřit dostupnost »
Značka: Hikerboy
19 990

Robustní skládací konstrukce, tempomat, bohatá bezpečnostní výbava, nafukovací kola, vhodná zejména pro dospělé.. Elektrokoloběžka Hikerboy Urban Comfort nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. Maximální rychlost koloběžky je 30 km/h, její bezkartáčový motor umístěný v zadním kole nevyžaduje žádnou údržbu a při doporučené zátěží 120 kg si bez potíží poradí i s 10° stoupáním. Ani prudké kopce tak nebudou překážkou. Koloběžka s elektromotorem výborně poslouží pro cesty do práce či do školy, ale užijete si s ní spoustu zábavy i při obyčejných projížďkách a na jiných výletech.

 

Robustní, ale lehká a skladná

I přes své rozměry váží koloběžka díky lehkému rámu z leteckého hliníku pouze 16 kg a několika rychlými pohyby ji snadno složíte či zas rozložíte do stavu připraveného k jízdě. Přenášení a skladování tak nebude žádný problém.
 

Dobíjení jen občas

O dlouhý dojezd až 25 km se stará lithiová baterie o kapacitě 10 Ah. S jedním nabitím, které na plnou kapacitu trvá 4-6 h, tak zvládnete hned několik cest. Koloběžka je pojízdná i bez využití motoru, takže i v případě vybití na místo dorazíte. Baterie je umístěna přímo v nášlapu koloběžky, takže při jízdě nijak nepřekáží a ani vzhledově nepůsobí rušivým dojmem. Nabíjí se standardní kompaktní nabíječkou, kterou budete moci nosit kamkoliv s sebou. 
 

Vše pod kontrolou

Elektrická koloběžka Hikerboy Urban Comfort má řídítka nastavitelná v rozmezí 82 až 114 cm, takže se pohodlně svezou jezdci menší i vyšší postavy. Na přehledném barevném displeji si můžete zobrazit všechny potřebné údaje jako aktuální rychlost, stav baterie, ujetou vzdálenost na aktuální trase, celkově ujetou vzdálenost či čas. Navíc je na displeji umístěný USB port, díky kterému můžete z baterie koloběžky nabíjet mobilní telefon.

 

Tempomat

Vyrážíte na výlet, kde je cesta spíše rovná a přehledná? Využijte tempomat. Stačí, pokud necháte koloběžku chvíli jet stejnou rychlostí a tempomat se automaticky aktivuje. Můžete pak pustit plynovou páčku a věnovat se jízdě. Při brždění dojde k vypnutí tempomatu. Pokud nechcete tempomat vůbec používat, je možné jej deaktivovat v menu koloběžky.
 

Pohodlí i bezpečnost

Elektrokoloběžka Hikerboy Urban Comfort je skvěle vybavena. Nafukovací 10“ kola s kvalitními plášti zaručují hladkou jízdu a skvělé jízdní vlastnosti. Koloběžku bezpečně krotí i v nejvyšších rychlostech dvojice spolehlivých kotoučových brzd.

 

Rozjezdy pro hvězdy 🙂

Koloběžka se nerozjede sama od sebe tím, že nechtíc zavadíte o plynovou páčku. Počká na to, až jí uvedete sami do pohybu odrážením od země, podobně jako na klasické koloběžce. Pokud se ovšem chcete rozjíždět s dopomocí motoru hned z místa, není problém – lze to nastavit v menu displeje. V takovém případě zde můžete také upravit, zda takový rozjezd má být plynulého nebo agresivnějšího rázu.
 

A ještě něco navíc?

Jistě! Dalším důležitým bezpečnostním prvkem je osvětlení. Urban Comfort disponuje předním i zadním světlem napojeným na baterii. Zapínaní je automatické pomocí stmívacího sensoru. Nechybí ani brzdové světlo, které se rozbliká automaticky ihned po stisknutí brzdy. Výbava také zahrnuje hlasitý zvonek a dvojici blatníků, kterou v nepříznivých podmínkách jistě oceníte. Rozměrný nášlap umožní každému najít si pohodlný postoj při jízdě i na delších trasách.

Tento trendový dopravní prostředek je ideální pro rychlé přesuny a výlety, zamilují si jej i milovníci rychlé jízdy.Technický popis:

materiál rámu
hliník

výkon motoru
350 W

typ motoru
bezkartáčový

maximální otáčky motoru
800/min

maximální rychlost
30 km/h

rychlostní režimy
15/23/30 km/h

maximální stoupání
10° (17,6%)

baterie
Li-Ion 10 Ah, 36 V

dojezd na jedno nabití
až 25 km

čas pro plné nabití
4 – 6 h

brzdy
přední i zadní kotoučová

pneumatiky
přední i zadní nafukovací

velikost pneumatik
10″ (25,4 cm)

maximální nahuštění
3,1 bar / 45 psi

rozměry nášlapu
44 x 24,5 cm

výška nášlapu (horní)
17 cm

výška nášlapu (spodní)
10 cm

výška řídítek
82 – 114 cm

šířka řídítek
54 cm

osvětlení
přední a zadní světlo (automatické zapínání na stmívací sensor), automatické brzdové

rozměry koloběžky
110 x 58 x 110 cm

rozměry složené koloběžky
109 x 22,4 x 36 cm

minimální doporučená výška jezdce
150 cm

nosnost
120 kg

hmotnost
16 kg

možnosti nastavení
tempomat, start s odrazem/bez odrazu, plynulost rozjezdu

další vybavení
skládací mechanismus, barevný multifunkční displej (napájený centrální baterií), stojánek, blatníky, zvonek, USB port pro nabíjení mobilního telefonu

Další produkty od výrobce Hikerboy