fit-machine.cz

Eliptický trenažer inSPORTline inCondi ET2000i

Povedený produkt Eliptický trenažer inSPORTline inCondi od této skvělé značky Insportline můžete najít teď extra se slevou. V akci za 59 990 Kč.
EAN: 8596084099013
Eliptický trenažer inSPORTline inCondi
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
59 990 73 490 Kč Sleva -18%

Super moderní profesionální eliptikal s nastavitelnou délkou kroku a WiFi připojením! Připojte se k zábavným i sportovním aplikacím a obohaťte tak svůj trénink!. Rádi byste trénovali na eliptickém trenažeru, ale nechcete být omezeni fixní délkou kroku? A co takhle zábava? Nebylo by skvělé mít během tréninku přístup k internetu nebo své oblíbené hudbě?

Trenažer inSPORTline inCondi ET2000i je tím, po čem ve skrytu duše toužíte! Jeho jedinečný systém nastavení délky kroku totiž nabízí 5 úrovní v rozmezí 41 – 66 cm. Krok si tak můžete upravit nejen podle výšky postavy, ale také podle toho, chcete-li simulovat chůzi, jogging nebo běh. Silné zátěžové kolo s magnetickým brzdným systémem pak poskytuje plynulý přechod mezi 16 úrovněmi zátěže. Pohyblivá madla můžete uchopit rovnou na 6 různých místech, zatímco na fixních madlech pod displejem si můžete kontrolovat tep.

Stroj se může chlubit také WiFi připojením, díky kterému se vám během cvičení otevřou dosud nevídané obzory. Trénink si tak zpříjemníte sledováním YouTube, surfováním po internetu nebo virtuálním během po trasách kdekoliv na světě! Vše je přístupné přímo z dotykového 10″ displeje, na kterém se snadno zorientujete a nastavíte si všechny parametry tréninku. 

Můžete si pohrát s 12 přednastavenými programy a nastavit si vlastní uživatelský profil hned pro 4 lidi. K dispozici jsou také oblíbené HRC a WATT programy, které automaticky mění zátěž podle zadané cílové tepovky nebo výkonu. Největším lákadlem však zůstává využití aplikací přímo z ovládacího panelu, bez nutnosti instalovat je na telefon či tablet!

O krok napřed

Největší výhodou trenažeru inCondi ET2000i je pětistupňový systém nastavení délky kroku. Jediným stisknutím tlačítka si tak zvolíte tu nejlepší polohu pro váš preferovaný styl tréninku a výšku vaší postavy. Rozdíl mezi nejkratší a nejdelší vzdáleností je rovných 25 cm a všech 5 úrovní je odstupňovaných podle toho, jestli chcete simulovat chůzi, jogging, nebo běh. Ergonomicky tvarované pedály s odpružením pak přispívají k absolutnímu pocitu pohodlí.

Pohodlí a styl

ET2000i na první pohled upoutá pozornost zajímavě tvarovaným rámem. Elegantní zevnějšek však skrývá mnoho praktických prvků, které vám zpříjemní trénink! Prostorné pedály jsou ergonomicky tvarované a jejich povrch je pokrytý tlumícím materiálem. Měkká pohyblivá madla pak nabízejí hned 6 různých poloh úchopu, takže každý bude moct zaujmout pohodlný postoj bez ohledu na výšku postavy nebo styl tréninku.
 

Super funkce a krásný displej

Tento model se také pyšní barevnou dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 10″, na které budete mít dokonalý přehled o všech funkcích a programech. V nabídce najdete 12 profilových programů. Určitě si také pohrajete s HRC nebo WATT programem, které jsou cestou k opravdu intenzivnímu tréninku. Do paměti si mohou hned 4 uživatelé uložit svůj vlastní profil, takže nastavování těchto programů bude o to rychlejší. A pokud si budete chtít na chvíli odpočinout, není to problém – s funkcí Pauza si můžete udělat přestávku bez toho, aniž byste ztratili svůj pokrok v tréninku.

Multimediální vyžití

Nejzajímavější součástí ovládacího panelu je bezpochyby sada aplikací, která je přímo součástí softwaru stroje. Displej totiž běží na operačním systému Android, díky kterému není třeba připojovat stroj k žádnému mobilnímu zařízení. Stačí připojit trenažer k WiFi a zvolit aplikaci, na kterou máte zrovna náladu. Během tréninku tak můžete sledovat YouTube videa, surfovat po internetu, koukat na Netflix, poslouchat oblíbenou hudbu na Spotify nebo vyrazit na virtuální trasy přes iRoute.

Klíčové vlastnosti:

profesionální eliptikal s jedinečným systémem nastavení délky kroku
silné zátěžové kolo s magnetickým brzdným systémem
průmyslová ložiska ve všech kloubových spojích
pohodlná madla nabízí 6 možností úchopu
systém Android pro využití multimediálních aplikací přímo z ovládacího panelu
WiFi připojení
ergonomicky tvarované pedály s odpružením
vysoká nosnost rámu
elegantní design
široká nabídka přednastavených programů
barevný dotykový displej s úhlopříčkou 10″
funkce Pauza
možnost nabíjení telefonu přes USB port
na stroji je možné trénovat i bez připojení k WiFi
HRC program: stroj automaticky upravuje zátěž tak, aby udržel tepovou frekvenci uživatele v nastaveném rozmezí hodnot
WATT program: stroj automaticky upravuje zátěž tak, aby uživatel dosáhl předem nastaveného cílového výkonu
počítač zobrazuje: čas, rychlost, otáčky za minutu (RPM), vzdálenost, kalorie, tepovou frekvenci, výkon (watt), zátěž
Technický popis:

hmotnost zátěžového kola
12 kg

ovládání zátěže
elektronické

počet stupňů zátěže
16

rozteč nášlapů
12 cm

délka kroku
41 cm / 46 cm / 50 cm / 61 cm / 66 cm

celkový počet programů
15

přednastavené programy
12

uživatelské programy
0