fit-machine.cz

Cyklistický trenažer Elite Tuo

Tento designový výrobek Cyklistický trenažer Elite Tuo od společnosti s výborným jménem Elite jednoduše můžete sehnat momentálně skutečně levně. Nyní pořídíte od 11 390 Kč.
EAN: 8020775034149
Cyklistický trenažer Elite
Ověřit dostupnost »
Značka: Elite
11 390 14 900 Kč Sleva -23%

Inovativní cyklistický trenažér, elektromagnetický brzdný systém, vysoká stabilita a odolnost, kompatibilní se silničními i horskými koly.. Cyklistický trenažer Elite Tuo vám poskytne ideální možnost, jak si pořádně zajezdit na kole i z pohodlí vašeho domova. Pokud vám zrovna počasí nepřeje nebo nemáte parťáka na výlet, není nic jednoduššího než vyzkoušet interaktivní cyklistický trenažér plně kompatibilní se silničními i horskými koly. 

Elite Tuo umožňuje velice přesné měření s odchylkou pouhých +/- 3%. Zároveň efektivně stimuluje stoupání až 10%, přičemž jeho výkon dosahuje při 60 km/h až 2050 W. Elektromagnetický brzdný systém nastavuje odpor za pomocí elektromagnetu, který si libovolně upravíte přes počítač nebo chytré zařízení. Elite Tuo lze totiž propojit pomocí ANT+ nebo Bluetooth Smart. Získáte tím cenná tréninková data jako je rychlost, kadence nebo podaný výkon. Zapotí se proto na něm jak začátečníci, tak ostřílení cyklisté!

Jízdní kolo velmi snadno připevníte za kazetu. Tento systém zaručuje 100% přenos energie šlapání a zároveň je jedním z nejtišších na trhu. Hliníková konstrukce, ocelový rám a nohy z bukového dřeva zaručují vysokou stabilitu a odolnost. Dokáže si hravě poradit i s nejsilnějšími vibracemi a otřesy. Když trenažér zrovna nepoužíváte, snadno jej díky skládací konstrukci přenesete a uskladníte.

Elite Tuo je vysoce výkonný, a přitom prakticky kompaktní cyklotrenažér. Vyniká přímým přenosem energie a má nejlepší předpoklady proto, aby se stal vaším perfektním osobním indoor trenérem nejen během zimního období, kdy vám jízdu na kole ztěžují nepříznivé venkovní podmínky.

Použití: 
K plnému využití trenažéru budete potřebovat počítač, tablet, chytrý telefon či televizi. Do vašeho zařízení nainstalujete podporované aplikace (Trainer Road, Kinomap, BikeEvo, Rouvy, Zwift, FulGaz a další) a trenažer připojíte za pomocí Bluetooth nebo ANT+. Jakmile se trenažer spáruje, můžete jej začít pohodlně využívat. Technický popis:

výkonný interaktivní trenažér
tichý a hladký chod 
snadná manipulace a upnutí zadního kola
elektromagnetický brzdný systém
elektronické ovládání zátěže
velice přesné měření (odchylka pouze +/- 3%) 
kompatibilní propojení s počítačem, hodinkami nebo chytrým telefonem
bezdrátový přenos dat pomocí ANT+ a Bluetooth Smart 
vhodný pro horská i silniční kola 
doporučujeme použít hladké pláště 
upnutí:

horská kola 5 x 135 mm
silniční kola 5 x 130 mm
horská kola s pevnou osou 12 x 142 mm

kompatibilita:

kola o průměru 26″, 27,5″, 28″, 29″, 700C
aplikace Trainer Road, Kinomap, Rouvy, Zwift, FulGaz, The Sufferest, BikeEvo a další

interaktivní funkce: promítání trasy, simulace trasy podle mapy, tvorba vlastní trasy, virtuální závod, trenér
maximální zátěž: 1250 W při 40 km/h, 2050 W při 60 km/h
simulace stoupání: až 10%
nastavení obtížnosti: v závislosti na otáčkách
hmotnost přístroje: 10,3 kg 
rozměry přístroje (po složení): 43 x 31,5 x 56 cm