fit-machine.cz

Veslovací trenažer inSPORTline Air Master

Tento velmi žádaný kousek Veslovací trenažer inSPORTline Air od výrobce se skvělou pověstí Insportline snadno můžete sehnat zde nyní opravdu výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 36 690 Kč.
Veslovací trenažer inSPORTline Air
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
36 690

Profi veslo s dlouhým pojezdem, robustní konstrukcí, plně elektronickým ovládáním a spolehlivým brzdným systémem.. Veslovací trenažer inSPORTline Air Master je profesionální zařízení pro kardio trénink, posílení a procvičení celého těla. Jeho robustní konstrukce o hmotnosti 50 kg poskytuje nosnost až 150 kg při nepřetržité zátěži. Brzdný systém na bázi kombinace vzduchového a magnetického odporu poskytuje nejen bezproblémový chod, ale zároveň i razantně snižuje potřebu údržby. Součástí konstrukce jsou transportní kolečka pro snadné přemístění, systém pro vyrovnání nerovností podlahy. Díky sklopitelné konstrukci se šetří místo v době nepoužívání či při úklidu. Velmi dlouhý pojezd o délce 124 cm ve spojení se vzduchovou zátěží poskytuje dostatečný prostor pro cvičení i těm nejnáročnějším uživatelům.

Plně elektronické ovládání veslovacího trenažeru inSPORTline Air Master prostřednictvím přehledného podsvíceného displeje je intuitivní a uživatelsky přívětivé. Na displeji se zobrazují veškeré podstatné informace jako čas, vzdálenost výkon, počet záběrů, spálené kalorie, čas na 500 m, počet záběrů za minutu a tepová frekvence, která je měřena pomocí hrudního pásu. Bohatá programová výbava zahrnuje celkem 20 programů, z nichž je 12 přednastavených a 5 uživatelských. Součástí je i HRC program pro cvičení dle tepové frekvence a výkonově orientovaný WATT program. Manuální program je samozřejmostí. Díky těmto vlastnostem je veslovací trenažér inSPORTline Air Master ideální volbou do profesionálních, klubových, ale i domácích posiloven.
 

Klíčové vlastnosti:

profesionální veslovací trenažer
velmi dlouhý pojezd
bytelná konstrukce
spolehlivý vzduchový brzdný systém s elektromagnetickou kontrolou zátěže
přehledný podsvícený displej se snadným ovládáním
skládací konstrukce pro úsporu místa v době nepoužívání či při úklidu
HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence
WATT program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel vykonával nastavený výkon (například zvýší zátěž při snížení kadence veslování)
počítač zobrazuje: čas, vzdálenost výkon, počet záběrů, spálené kalorie, čas na 500 m, počet záběrů za minutu, tepová frekvence
Technický popis:

hmotnost zátěžového kola
2,3 kg

převodový poměr
1:2,95

ovládání zátěže
elektronické

počet stupňů zátěže
16

délka pojezdu
124 cm

brzdný systém
vzduchový, magnetický

celkový počet programů
20

přednastavené programy
12

uživatelské programy
5

HRC program
ano

WATT program
ano

manuální program
ano

snímače tepové frekvence
ne

transportní kolečka
ano

systém vyrovnání nerovností
ano

přijímač hrudního pásu
ano, pro nekódovaný analogový 5kHz signál
doporučujeme Polar T34 (dosah 4 m, bez možnosti výměny baterie) nebo Sigma 5kHz (dosah 1 metr, s možností výměny baterie)

hrudní pás součástí balení
ne

audio vstup
ne

sklápěcí konstrukce
ano

celkové rozměry stroje
v102 cm x š62 cm x d224 cm

rozměry ve sklopeném stavu
v224 cm x š62 cm x d76 cm

rozměry balení
d105 cm x š45 cm x v75 cm + d150 cm x š20 cm x v20 cm

maximální nosnost
150 kg

hmotnost
50 kg

zdroj napájení
220V, 230V

kategorie
S (dle EN957)

použití
komerční, domácí