fit-machine.cz

Cyklistické válce Elite Arion Mag

Hodně žádaný výrobek Cyklistické válce Elite Arion od oblíbené značky Elite můžete sehnat u nás nyní pořád výhodně! Levně za cenu 6 890 Kč.
EAN: 8020775016299
Cyklistické válce Elite Arion
Ověřit dostupnost »
Značka: Elite
6 890 9 800 Kč Sleva -29%

Parabolické válce s magnetickým systémem odporu a skládací konstrukcí! Rám se přizpůsobí všem horským i silničním kolům!. Cyklistické válce Elite Arion Mag slouží jako jednoduchá, ale účinná tréninková pomůcka pro ty, kteří se i při trénování doma chtějí cítit jako na silnici. Na rozdíl od cyklistických trenažérů tady totiž musíte udržovat i rovnováhu a jízda je tak realističtější! Díky magnetickému brzdnému systému si navíc můžete na válcích nastavit 3 různé úrovně zátěže a nejste tedy vázáni jen na převody!

Válce jsou vyrobeny z hladkého antistatického polymeru, který spolu s bezúdržbovými zapouzdřenými ložisky zajišťuje tichý a hladký chod. Snadnému udržení směru jízdy napomáhá parabolický tvar válců s vyvýšeným okrajem.

Přední válec lze posunout do 10 poloh a přizpůsobit ho tak široké škále horských a silničních kol s různými velikostmi rámu. Rám trenažéru je pevný, ale velmi lehký. Díky nízké hmotnosti a skládací konstrukci tak přenos ani skladování nebude nejmenším problémem. Cyklistické válce Elite Arion Mag jsou skvělou volbou pro kvalitní trénink za každého počasí!Technický popis:

parabolické válce s magnetickým systémem odporu
hladké válce z antistatického polypropylenu s vyvýšeným okraji
bezúdržbová zapouzdřená ložiska zajišťující tichý chod
nastavení předního válce v 10 polohách pro přizpůsobení rámu kola
lehký, stabilní rám (nylon vyztužený laminátem)
skládací konstrukce pro snadné přenášení a skladování
vhodný pro horská i silniční kola
počet úrovní zátěže: 3
nastavení vzdálenosti mezi koly: 944 – 1124 mm
průměr válců: 85 mm
rozměry: 141 x 49,5 x 16 cm
rozměry ve složeném stavu: 73 x 49,5 x 22 cm
nosnost: 115 kg (kolo + jezdec)