fit-machine.cz

Chodicí pás s hrazdou inSPORTline Tongu

Tento oblíbený výrobek Chodicí pás s hrazdou inSPORTline od našeho předního výrobce Insportline můžete získat online ve výhodné akci. Pouze nyní za 11 990 Kč.
EAN: 8596084099853
Chodicí pás s hrazdou
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
11 990 18 990 Kč Sleva -36%

Unikátní bezmotorový pás zkombinovaný se samostojnou hrazdou, bradly a dokonce i improvizovanou posilovací lavicí! Ideální chcete-li doma všestranně trénovat ale zároveň ušetřit místo!. Toužíte si vylepšit fyzičku na běžeckém páse, ale s bolavými zády by vám zase pomohla hrazda? Nebo nejste spokojeni s momentální situací v oblasti bříška a přemýšlíte o přísném režimu sedů-lehů? Možná by pomohly kliky či cviky na bradlech? Už si nelámejte hlavu – máme tady ideální řešení pro všechny nerozhodné sportovce! S chodicím pásem inSPORTline Tongu dostanete totiž vše v jednom balení!

Bezmotorová běžecká plocha stroje je vhodná pro běh i chůzi, podle toho, jak moc se do toho opřete. Dokonce ji můžete nastavit do 3 různých poloh. Na opačné straně najdete bradla s polstrováním a dvěma polohami úchytů. Nad nimi je hrazda (také s 2 různými úchyty) s nastavitelnou výškou. Ani to ale není vše! Nakloněnou běžeckou plochu totiž lze využít jako šikmou lavici, a to díky polstrovaným opěrkám ve spodní části! Při sklopení běžecké plochy můžete navíc využít úchytů pro kliky.

V jednom stroji se tak skrývá slušně vybavená domácí posilovna! Procvičíte si nohy, ruce, trup i zádové svalstvo – a klidně vás na to může být víc! Díky všestrannosti použití tohoto trenažeru si na inSPORTline Tongu bez problémů zacvičí i dva lidé.
 

Vlastním tempem

Na bezmotorovém páse je běžecká plocha poháněna pouze vynaloženou silou uživatele – žádný motor, žádný displej a žádné přizpůsobení. Je pak tedy jen na vás, jak moc se do toho opřete. Zátěž je plynule nastavitelná pomocí regulačního knoflíku na pravé straně rámu. Sklon běžecké plochy navíc můžete nastavit do 3 různých úhlů.
 

Hrazda 5v1

Na opačné straně od běžeckého pásu najdete hrazdu s dvěma druhy úchopů pro posilování zad a ramen. Aby toho nebylo málo, jednotlivé pilíře hrazdy si můžete nastavit do 5 různých výšek, a to v rozmezí 195-215 cm. Výška samotného uživatele proto nebude představovat žádný problém!
 

Žádný sval nebude zahálet

Dalším zajímavým prvkem jsou bradla, také s dvěma různými úchopy a polstrovanými opěrkami. Na nich si můžete posílit hlavně prsní svaly, dostane se ale také na svaly pažní, deltové a břišní. 
 

Pár koleček navíc

Kromě nastavení výšky hrazdy tu ale máme i další vychytávky! Bradla i běžeckou plochu lze sklopit a jednoduše zajistit podle toho, co chcete se strojem právě dělat. Protože se inSPORTline Tongu dá používat téměř z každé strany, je možné, že občas budete muset s konstrukcí trochu pohnout. S regulérní hrazdou by to byl trochu problém, ale díky kolečkům na spodní straně běžecké plochy rám můžete ve složeném stavu překlopit a poměrně jednoduše odvézt na požadované místo.
 

Čas na improvizaci

Díky strategicky umístěným polstrovaným opěrkám ve spodní části konstrukce si z běžecké plochy můžete udělat improvizovanou posilovací lavici! Je to sice trochu nekonvenční, ale pokud doma nemáte moc místa, nebo se vám nákup samostatné lavice zdá zbytečný, dostali jste právě skvělý způsob, jak trénovat sedy-lehy. Spodní opěrku si můžete nastavit do 5 různých poloh a přizpůsobit ji tak podle výšky své postavy. Hlavně nezapomeňte nastavit zátěž běžecké plochy na maximum, abyste v zápalu cvičení po ploše nesjeli dolů!

 

Klíčové vlastnosti:

revoluční bezmotorový pás, na kterém můžete trénovat chůzi, kliky i přítahy
vhodný pro chůzi, běh i šlapání do kopce
celou konstrukci mohou využít hned 2 uživatelé najednou
manuální nastavení zátěže s plynulou regulací
využití: bezmotorový pás, bradla, víceúčelová hrazda, posilovací lavice

manuální zdvih (3 polohy)

1. úroveň: 17 % (10°)
2. úroveň: 19 % (11°)
3. úroveň: 22 % (12,5°)

nastavitelná výška hrazdy (5 poloh)

1. úroveň: výška 195 cm
2. úroveň: výška 200 cm
3. úroveň: výška 205 cm
4. úroveň: výška 210 cm
5. úroveň: výška 215 cm

vzdálenost mezi vnitřními úchopy: 42 cm
opěrka nohou pro využití běžecké plochy jako šikmé lavice
2 různé úchopy pro hrazdu
úchopy pro kliky
polohovatelná opěrka pro sedy-lehy (5 poloh)
bradla i běžeckou plochu lze sklopit a zajistit
bezpečnostní brzda (páčka)
Easy Fold System: jednoduchý a efektivní pístový mechanismus umožňuje velmi snadné rozložení i složení pásu jednou rukou
Technický popis:

výkon motoru
***

rozměry běžecké plochy
132 x 43 cm

zdvih běžecké plochy (sklon)
manuální

počet stupňů sklonu běžecké plochy
3 stupně

maximální sklon běžecké plochy
12,5° (22%)

rychlost
regulovaná uživatelem, plynulá regulace zátěže

vhodný i pro chůzi
ano, bez omezení

celkový počet programů
***

přednastavené programy
***

uživatelské programy
***

HRC program
ne

manuální program
ano

snímače tepové frekvence
ne

držák na lahev
ne