fit-machine.cz

Freestyle koloběžka LMT L bílá

Ve slevě tento produkt Freestyle koloběžka LMT L značky Lmt můžete získat nyní ve výhodné akci! Nyní pořídíte za super cenu 2 559 Kč.
EAN: 8596084123626
Freestyle koloběžka LMT L
Ověřit dostupnost »
Značka: Lmt
2 559 3 199 Kč Sleva -20%

Kvalitní materiály, 115 mm PU kolečka, ložiska ABEC 9, vysoká odolnost, CNC výřez pro originální design.. Freestyle koloběžka LMT L je pořádná koloběžka pro pořádné jezdce! Padne do oka každému odvázanému riderovi, vyznavači  freestylu a dalších adrenalinových sportů. Pří výrobě rámu byly použity kvalitní materiály, díky kterým je zajištěna robustnost a perfektní odolnost koloběžky i při vyšším zatížení! O hladkou jízdu se postarají 115 mm polyuretanová kolečka se slitinovými středy, která perfektně tlumí nárazy a zaručují dlouhou životnost. Rychlá ložiska ABEC 9 s vysokou precizností výroby vám poskytnou možnost velice svižné jízdy.

S ocelovými řídítky širokými 60 cm a masivní 4-bodovou objímkou je předurčena pro jízdu ve skate parku s širokou škálou triků. Protiskluzový nášlap zase zajistí stabilitu i při těch nejodvážnějších akrobatických kouscích. Originální CNC průřez na přední straně koloběžky perfektně doplňuje jednoduchý design koloběžky a v kombinaci s minimalistickým barevným provedením se stanete nepřehlédnutelnými ať už budete kdekoli! Freestyle koloběžka LMT L je vhodná jak pro freestyle jízdu ve skateparku, tak i pro běžné přesuny po městě.Technický popis: 

stylový design s CNC otvorem
široký nášlap 120 mm
protiskluzový grip tape s grafikou na nášlapu
pevná řídítka z oceli (lze otáčet o 360°)
odolná hliníková deska
vidlice z vysoce kvalitní hliníkové slitiny
4-bodová objímka
výkonná nášlapná brzda ze slitiny manganu, nylonu a oceli
minimální doporučená výška jezdce: 150 cm
velikost koleček: 115 mm x 26 mm
tvrdost koleček: 88A
materiál koleček: PU
jádra koleček: slitinová
ložiska: ABEC 9
hlavové složení: integrované
kompresní systém: SCS
rozměr řídítek: š60 x v66 cm (od hlavového složení) 
rozměr nášlapné plochy: 37 x 12 cm
výška nášlapu: 7 cm
celkové rozměry koloběžky: d71 x š60 x v89 cm
hmotnost: 3,7 kg
doporučený věk: 8+
nosnost: 100 kg