fit-machine.cz

Hrazda do dveří inSPORTline RK92

Kvalitní a žádaný produkt Hrazda do dveří inSPORTline od dodavatele s dobrým jménem Insportline snadno můžete získat na našich stránkách za extra cenu! Cena od 1 290 Kč.
EAN: 8596084129796
Hrazda do dveří inSPORTline

Dveřní hrazda o maximální délce 92 cm s vysokou nosností a jednoduchým nastavením! Ideální pro shyby a posílení břicha.. Hrazda do dveří inSPORTline RK92 je praktická fitness pomůcka do každé domácnosti, se kterou posílíte tělo, aniž byste si museli hledat zvláštní prostor na trénink. Stačí vám nejbližší dveřní rám! Díky snadnému nastavení ji můžete rychle upevnit kdekoliv ve dveřích a místo shybů pak vyzkoušet třeba i kliky.

Hrazda je nastavitelná v rozmezí 73-92 cm, při cvičení se ale doporučuje mít ji vysunutou maximálně na 90 cm. Délku upravíte během okamžiku otáčením tyče, kterou pak zajistíte rychloupínacími páčkami. Snadno tak hrazdu přizpůsobíte rozteči vašich zárubní.

Jakmile je hrazda pevně usazena ve dveřích, unese až 180 kg, takže ji využije opravdu celá domácnost. Zapracujte na břišních a zádových svalech v pohodlí domova a kdykoli budete chtít!Technický popis:

nastavitelná hrazda do dveří
možnost uchycení do dveří o šířce 73-90 cm
snadné nastavení pomocí rychloupínacích páček
délka hrazdy: 92 cm
rozmezí nastavení délky: 73-92 cm
maximální doporučená délka nastavení: 90 cm
rozměry styčné plochy se zárubněmi: 10,5 x 5 cm
hmotnost: 2,6 kg
nosnost: 180 kg