fit-machine.cz

Masážní prstýnky inSPORTline Targin

Velmi prodávaný produkt Masážní prstýnky inSPORTline od oblíbené značky Insportline pohodlně dostanete v naší internetové nabídce za skvělou cenu. V akci za cenu 149 Kč.
EAN: 8596084130112
Masážní prstýnky inSPORTline

Malí skladní pomocníci do kapsy. Vhodné pro masáž prstů na rukou i nohou. Prokrvení prstů, masáž kloubů, snížení otoků a bolesti.. Masážní prstýnky inSPORTline Targin se stanou vaším nepostradatelným doplňkem. Jsou tak malé a skladné, že je můžete vzít s sebou opravdu kamkoliv! Prstýnky se hojně využívají v alternativní medicíně zvané Su-Jok. Princip této terapie je založen na propojení bodů na rukou či nohou s vašimi orgány. Prstýnky tak dokáží skrz stimulaci akupresurních bodů aktivovat mozkovou činnost, zvýší se koncentrace, rozproudí lymfa a můžete tímto pravidelným masírováním dokonce posílit svůj imunitní systém! To vše s těmito malými zázraky!

Užívání snad nemůže být snazší – stačí kroužky pouze nasadit na prsty a pohybovat s nimi po celé délce prstů. Nejen že si touto masáží prokrvíte dostatečně prsty a promasírujete klouby, pravidelnou masáží docílíte i snížení výskytu otoků, bolesti a necitlivosti prstů. V balení najdete dva druhy prstýnků – zlaté a stříbrné. Zlaté prstýnky jsou tužší a slouží k intenzivnější masáži a rychlejší aktivaci akupresurních bodů. Naopak stříbrné prstýnky jsou méně tuhé pro jemnější masáž a postupnou aktivaci akupresurních bodů.

 

Použití

Prstýnky si nasaďte na prsty a pohybujte směrem nahoru a dolů. Masírujte do té doby, dokud nebude prst růžový a zahřátý – to je známkou prokrvení a aktivace akupresurních bodů. Pro začátečníky doporučujeme užívat nejprve stříbrné prstýnky pro jemnější masáž. Po týdnu užívání můžete přejít na prstýnky zlaté. Masáž můžete aplikovat každý den kolikrát chcete. Snažte se však dodržet dobu masáže jednoho prstu a to 2 minuty a zároveň rozestup minimálně 10 minut mezi opakováním masáže.

Upozornění: nenechávejte prstýnky na jednom místě příliš dlouho. Prstýnky také nepoužívejte na poraněné kůži.

Technický popis:

příjemná masáž prstů a kloubů
účinky:

snížení výskytu otoků, bolesti a necitlivosti prstů
aktivace mozkové činnosti skrz akupresurní body
rozproudění lymfy

skladné masážní pomůcky
vhodné pro prsty na rukou i nohou
užití: cca 2 minuty několikrát denně
hmotnost: cca 3 g (jeden kroužek)
průměr: cca 2,5 cm
materiál: železo (pružina) 
počet kusů v balení: 5
nedoporučuje se nosit kroužky celý den