fit-machine.cz

Masážní židle inSPORTline Relaxxy hliníková

Tento velmi žádaný výrobek Masážní židle inSPORTline Relaxxy od kvalitního výrobce Insportline snadno můžete získat zrovna za mimořádně nízkou cenu. Právě teď jen za 4 990 Kč.
EAN: 8595153694135
Masážní židle inSPORTline Relaxxy

Vhodná i do místnosti se zvýšenou vlhkostí vzduchu, složitelná, přenosná a lehká židle.. Masážní židle inSPORTline Relaxxy hliníková patří mezi špičku ve své třídě. Odolná hliníková konstrukce patří mezi hlavní přednosti masážní židle, díky které je schopno unést zátěž až 150 kg. Jeho plocha k sezení je potažena kvalitní syntetickou kůží, která je odolná proti vodě a oleji. Díky tomu lze na masážní židli provést jakýkoliv druh masáže. 

Polstrování židle je příjemné a měkké na dotek, neboť jeho plnící materiál je vyroben z měkké, dvouvrstvé pěny o tloušťce 50 mm. Záruka komfortu je zajištěna díky plynule regulovatelnému podhlavníku s otvorem na obličej a odnímatelnou opěrkou na lokty. Díky hliníkové konstrukci a výborným vlastnotem je masážní židle inSPORTline Relaxxy hliníková vhodná do každé domácnosti, nebo do soukromých salónů.Technický popis:

hliníková konstrukce
jednoduché a rychlé rozložení
pohodlná přeprava
kvalitní syntetická kůže odolná proti oleji a vodě
plnící materiál z měkké dvouvrstvé pěny o tloušťce 50 mm
4 stupňová regulace výšky
rozměry: délka 75 cm x výška 122 cm
nastavitelná výška sedáku: 54-65 cm
hmotnost: 8 kg
nosnost: 150 kg
přenosná taška na židli jako dárek zdarma