fit-machine.cz

Moto přilba W-TEC Yellamo XS (53-54)

Výjimečný výrobek Moto přilba W-TEC Yellamo značky W-tec máte možnost pořídit na našich stránkách pořád výhodně. Výhodně za cenu 1 590 Kč.
EAN: 8596084103505
Moto přilba W-TEC Yellamo
Ověřit dostupnost »
Značka: W-tec
1 590 1 990 Kč Sleva -20%

Helma se sluneční clonou, odklopným hledím a vrchní ventilací. Atraktivní grafika. Druhé plexi v ceně.. Moto přilba W-TEC Yellamo je moderní otevřená helma určená k jízdě na skútrech i pomalejších cestovních motocyklech. Je vybavena dvěma plexi (tmavé přímo na přilbě, čiré přiložené v balení), která při jízdě poskytují velmi dobrý rozhled. Hledí je doplněné o samostatně výsuvnou sluneční clonu, která chrání proti ostrému slunečnímu záření během jízdy. Pro maximální komfort je helma opatřena uzavíratelnou vrchní ventilací a robustním, velmi komfortním polstrováním. Potěší i jednoduché zapínání na rychlopřezku a střídmý aerodynamický design celé přilby.

V neposlední řadě se také může pyšnit líbivou grafikou, která dotváří celkový vzhled samotné helmy. Vysoký bezpečnostní standard je zaručen evropskou homologací ECE 22-05 a americkou normou DOT. Technický popis:

plexi odolné proti poškrábání
samostatně výsuvná sluneční clona
vrchní uzavíratelná ventilace (1 centrální ventilační otvor, 1 zadní odfuk)
zadní spoiler
vyjímatelné a pratelné polstrování
rychloupínací přezka
atraktivní grafika
homologace ECE 22-05 a DOT (normy pro evropský a americký trh)
tmavé plexi přímo na helmě, druhé čiré plexi součástí balení
materiál skořepiny: ABS
hmotnost: 1270 g